ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Xemiq 4. 11. 2006 14:23

Hallo! :-B

"AGENT AP007":
http://bibo.ekatalog.biz/zbozi/asus-f3t ... ?p=z:88764
"AGENT AP008": (moj favorit)
http://bibo.ekatalog.biz/zbozi/asus-f3t ... ?p=z:88757

Mate niekto uz nejaky z nich? Agent 007 je o cosi lacnejsi,ale aj chudobnejsi. Naviac ma 2x512mb ram narozdiel od agenta 008 s 1x1024mb a moznostou buduceho RAM upgrade.
Je to vlastne nieco ekvivalentne modelovej rade A6T,akurat ze zmenili egronomiu (k lepsiemu) a aj cenu (pedpokladam,ze tu tiez k lepsiemu :mrgreen: )
Linky niesu na najlacnejsej stranke,ale je to moj oblubeny obchod.
Davajte sem seci komenty,nazory,problemy... Secko je dolezite..

//edit X.: Upraveny titulok.
Som za upravu, ale aspon poriadnu ;)
Naposledy upravil Xemiq dne 4. 11. 2006 19:47, celkově upraveno 1
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 11. 2006 17:39

No ja si myslim ze si jeden z nich kupim :D , uz som sa rozhodol predsa len v prospech drahsieho nb. Budem ale asi brat ten 2x512 a 100 GB disk. Este rozmyslam aj nad tymto http://eshop.comtec.sk/zbozi/asus-a6je- ... ?p=z:85427 . Ale AMD mam radsej. A dufam ze su to velice dobre nb, ked ho uz idem kupit. Ono ten 2x512 bude myslim nejaku dobu stacit a potom tam mozno narvem 2x2GB ram, ak to pojde a ak zlacnia :mrgreen:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xemiq 4. 11. 2006 19:56

no praveze podla mojich informacii do toho booku das maximalne 2gb ram dokopy,takze si potom tak ci tak budes muset kupovat 2 x 1024. Ja to riesim tak,ze dam teraz o trocha vyse,ale pak len tu jednu ram dokupim a bude mat book plny (a maximalny) vykon. Pretoze ked si preratas,o co drahsie ta teraz vyjde ten book a co das potom za 2x1024ram,tak ti (no mne to tak vychadza,dal som si hlboke pohlady a hypotezy do buducna) vyjde,ze teraz za to zaplatis este menej,abo pri najhorsom tolko isto.. A tych 20gb miesta navyse v buducnosti urcite ocenis. (vid SC:DA - 7,8gb :mrgreen: )
Uz ked do toho tolko vrazam,tak tych par (relativne) sk navyse ma nezabije :-B
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janyH 5. 11. 2006 15:37

to ceco> ako sa tebe pozdava tento notas, ubezpec ma este ty a problem s Notasom mam vyrieseny, adios
janyH
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 5. 11. 2006 20:52

Mna ubezpecil =)
jj, C. je manik,klobuk dole..
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 11. 2006 22:53

Viete co sa mi na tom f3t okrem ineho paci? ze ma vlavo dole CTRL a nie FN klavesu, co je perfektne. Ak som dobre pozeral tak ine Asusy aj kamosov Acer tam maju tu FN, co je podla mna neprakticke - hlavne na hry.
Btw. to Xemiq: co je to SC:DA? Ale asi nejaka hra... Inak ty si z/z okolia Trencina, co? Fakt je ta firma Bibo spolahliva? Kamosa tam dost ojeb..i :roll: , ale to bolo 5 rokov dozadu.
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xemiq 5. 11. 2006 23:02

myslim,ze bibo je pohode. Kamos ma stadial komplet PC a np,ja som tam kupoval player a aj po zaruke boli ochotny. Som z DCA a zajtra idem do toho biba objednavat. Ale mozno mi to este prepne a pobezim do BA pre A6T-cko :mrgreen:
SC:DA je SPLINTER CELL: DOUBLE AGENT a dufam,ze to na tom booku rozbeham..
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 11. 2006 23:09

To ja pojdem az za 3 tyzdne najskor :cry: , do Comtecu u nas v NMnV, uz sa neviem dockat, a rozhodne radsej f3t ako a6t, uz len kvoli tomu CTRL :mrgreen: . Uz len aby sme mali stastie na bezproblemove kusy :wink:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xemiq 25. 11. 2006 00:10

Nevie mi niekto prosim Vas poradit alebo zistit aku zbernicu ma graficka karta u tohoto notebooku?
GeForce GO 7600 256mb (512 Hypermemory)
Nejak nikde nemozem najst ziadnu konkretnu informaciu ani uzivatela s tymto bookom.
Mam ho objednany,ku mne by sa mal dostat 4.12.2006

nasiel som toto,co ma vcelku presviedca o 128bit (dolu je tabulka) ale preco tam potom nieje zmieneny 64bit model,ked som pocul aj o takom?
http://www.nvidia.com/page/go_7600.html
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danzas 25. 11. 2006 12:34

No ja uz mam doma F3T ap007 a myslim, ze je to na 128 bit sbernici.
Jinak grafika je to fakt solidni. Zatim jsem stihl vyzkouset jen NFS:Carbon demo na plne nastaveni vsech detailu , aliasingu atd a slape jak hodinky...mimo to taky fest topi, kdyz se hraje nejaka hra. Teplota graf. cipu je kolem 85(!)stupnu C a pri bezne praci ve windows kolem 50C.

Prahova hodnota je v ovladacich nVidie nastavena na 110stupnu C!
:shock:
Nezda se vam to nekomu trochu moc? Vzdyt by na tom sly smazit vajicka...
Danzas
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 25. 11. 2006 12:48

A ake mas este nazory na ten 007? Co sa ti paci/nepaci?
Ako dlho si nan cakal? Aku ma vydrz? Ako sa pouziva pribalena kapsicka? A co ta myska? Je pouzitelna?

No ja myslim ze 110 je celkom dost,ved to sa ti pomaly moze zacat šasi roztapat,nie?


edit: este ma tak napadlo: aka je kvalita audio vystupu? ked pocuvas na sluchatkach?
Naposledy upravil Xemiq dne 25. 11. 2006 16:34, celkově upraveno 1
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danzas 25. 11. 2006 15:53

Kupoval jsem ho pres certifikovaneho prodejce http://www.asus.as neboli Mobility...
Objednal v nedeli, v utery uz volali, ze ho maji. Ale v obchode mi rikali, ze objednavky chodi hlavne na AP008, ale ze ten bude az nekdy v prosinci.
Ve ctvrtek tam meli asi 11 kusu, musis rychle zkusit, jestli maji nebo budou mit. Rikali, ze budou vsem co si objednali ap008 volat, jestli nechcou ap007...
Urcite je ale budou mit driv nez ostatni net shopy..
Brasna: v pohode, mys je pouzitelna(je to logitech jen s nalepkou ASUS:-). Ma kolecko i do stran.
S vydrzi zatim presne nevim, bo tam jeste nemam nainstalovane RMclock atd, takze nemuzu objektivne posoudit.
Power4Gear jsem si ani neinstaloval pote co jsem si precetl neco e forech.
Ja si ho trochu poladim a potom zmerim a urcite napisu.
Jinak se mi zda, ze dost topi, ale to taky vyladim (snad)...

Jinak sasi dobre, rozlozeni konektoru mi vyhovuje, i ten zvuk neni tak spatny. Samozrejme bez basu...

Budu prubezne psat postrehy, pripadne dotazy se pokusim zodpovedet.
Zatim na nem delam jen 1 den, takze se otukavame:-)
Danzas
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 26. 11. 2006 00:12

myslim ze spoustu veci bude totoznych jako na F3Jc, na ktere je tu pomerne obsahle forum. Takze si muzete leccos zjistit
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nowi 26. 11. 2006 20:58

Hele nechcete na tom pro mě vyzkoušet nějakou hrozně náročnou hru jako je třeba Gothic 3. Chtěl bych si ho (notebook) koupit a chtěl bych vědět jak si s tim grafka poradí. Vim že paměťově je to minimum ale....předem dík
Nowi
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 26. 11. 2006 22:02

ja na nom milerad vyskusam vsetky hrozne narocne hry (chystam sa na GRAW, SCDA, TES4, G3) ale musim pockat do 4.12.
No pokial si ho chces kupit skor ako pridu vianoce,tak uz po 4.12 pochybujem,ze bude k dostaniu.
Kamos skusal SCDA a G3 na A6T AP017 co je v podstate F3T AP008 a oboje mu slo bez problemov 1024 a skoro max detail..
Pokial ta zaujma,ako tu co pojde,skus pokukat nejake fora o A6T AP017,F3T je jeho priamy nastupca..
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků