Batohy pro 15.4" notebooky

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod CeCo 13. 11. 2006 20:45

Kometa:

Ze nie? Clovek, ktory tie batohy predava si ich sam aj propaguje? To teda JE reklama...
Takto bude posudzovany kazdy, kto bude propagovat svoje PLATENE sluzby ci produkty, ci uz ich vyraba, predava alebo ma z toho iny ekonomicky uzitok.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lord_Lojza 13. 11. 2006 21:03

heh nejak sem nepochopil podstatu prizpevku :roll:
Konfigurace, obsluha a zabezpečení serverů, běžících na OS linux, bezdrátové sítě, programování v Delphi a Fox, webdesign HTML, XHTML, CSS, PHP, MYSQL, HW a SW PC ...
Lord_Lojza
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libor Chaloupka 14. 11. 2006 11:01

když myslíte, že to byla spíše reklama nebo komentářový spam než podávání informací, budiž, jste admin ... je fakt, že jsem nemusel používat srovnání s crumplerem, ale subjektivní pocity jsou holt takové, a crumplera jsem nosil 3 roky ... ale to je fuk, zbytek informací o novém modelu si můžete přečíst na našich stránkách, HOWGH
Libor Chaloupka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kometa 14. 11. 2006 19:32

Tak jsem dnes opět vyrazila se svým malým obříkem obíhat batůžky. Zde jsou novinky:

Samsonite- vešli jsme se do Samsonice ICT
http://www.samsonite.cz/cz/en/local_pro ... ct=D27*041
vypadá fakt kvalitně, ale je dost malý, 15-18 litrů. Ta kvalita se ovšem odráží i na ceně, je za 2 200

Filipo Spinelli - objeven v v Máji na Národní třídě, za bez koruny 700, ani jsem ho nezkoušela, ale vypadal, že by mohl být dost prostorný.

The North Face- maj 3batůžky na NB, 2 menší (za 1900 a 2200)a jeden větší, do kterého jsme se hezky vešli, za 2300.
http://www.hudy.cz/praha.dejvicka/goods ... nguageID=1
ten je fakt bezva, jen bych mu vytkla to, že neni NB chráněn zezhora - je jen jakoby v kapsičce. Ideální by bylo dát NB do neoprenového fusaku a pak do té kapsy, ale to už bych zas byla na 3 tisících. Dobré na něm je, že má dost utahovátek - na každé straně 3 + bederní a hrudní pás.
Kometa
Junior

Odeslat příspěvekod Otasson 20. 11. 2006 11:56

Taky uvazuju o podobnem reseni jako Kometa, tj. neopren + batoh, ale jeste jsem neobjevil neopren na muj ntb - velikost a la Kometa, tj. ASUS A6Km, jedine 17" pouzdra a v nich ntb dost plave. Mate nekdo nejaky tip?
Otasson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maartinek 20. 11. 2006 12:15

já také sháním neopren na Asus F3JC. neví někdo? dík.
maartinek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom028 20. 11. 2006 23:42

Neopren? Rozhodne CaseLogic. Vleze se Ti ten F3JC i v neoprenu do toho batohu KLB15. Mam to odzkousene http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=50977
tom028
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cyberyc 23. 11. 2006 10:07

Tak ja mam Targus Sport Backpack.
Kód: Vybrat vše
http://www.sofos.sk/default.aspx?nid=8&nparams=kod_id;6730

Bola k nemu v akcii aj mala opticka myska. Mam ho este len 3 dni, ale zatial som velmi spokojny.
Do casti na notebook ma zips zboku, tlmenie voci narazom dostatocne. Moj HP nx6125 sa tam zmesti az moc, teda ten priestor je trosku vacsi, lepsie ako keby sa nezmestil, no asi pridam nejaku improvizovanu vystuz, aby sa nemohol vnutri posuvat.
Priestor na ostatne veci je takisto dostatocny, zmestia sa mi tam skripta, zosity, poriadna desiata a aj vybava na plavanie. Predne vrecko je tiez dobre, s malymi kapsickami na mobil a discman, a kopu miesta na adapter a drobnosti. Zadna strana dobre tvarovana, vyborne sa mi nosi. Kupil som ho v Sofose v BA, dali mi k tomu ako bonus aj baterry life activator(taku nalepku na lion baterie). Cena 1497Sk.
cyberyc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dedoě 24. 11. 2006 11:53

Tak přispěji tak s troškou do mlýna. Opatřil jsem si tento batoh
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=27757
Má dost kapes a kapsiček, hrudní páse takže se ramení popruhy nesmekají. Mám jej asi tři měsíce a jsem s ním dost spokojený.
Dedoě
Junior

Odeslat příspěvekod janzat 24. 11. 2006 12:12

a co rikate ne ten novy model od Topgalu, me se libi...ani ta cerna neni spatna. A kvalitativne vypada jako jeden z nejlepsich. Mate nejake zkusenosti s touto znackou? Vejde se mi do nej alespon svacina, piti a nejake desky? Popr.sportovni boty kdyz jdu do fitka?
Compal HEL80 - Core™ 2Duo T7200 2x2.00GHz, 4MB L2 Merom, 15.4" WXGA, mechanika SuperMulti,Kingston 2GB DDR2, Seagate Momentus 100GB 7200 ot./min. VGA GeForce Go 7600 256MB, WiFi, Bluetooth,web kamera, ctecka karet, ctecka otisku prstu
janzat
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 24. 11. 2006 16:05

v neděli ho budu mít doma, tak ti pak můžu napsat jak se mi líbí
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodo_mt 24. 11. 2006 18:05

Ja som si dnes kupil DICOTA Bac Pac Mission Bright

Kód: Vybrat vše
http://cmcdata.ekatalog.biz/zbozi/dicota-bac-pac-mission-bright-orange/detail.aspx?p=z:54748


Tak ak by niekto chcel nejake info tak napiste :D

Ahooj
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 26. 11. 2006 17:44

janzat píše:a co rikate ne ten novy model od Topgalu, me se libi...ani ta cerna neni spatna. A kvalitativne vypada jako jeden z nejlepsich. Mate nejake zkusenosti s touto znackou? Vejde se mi do nej alespon svacina, piti a nejake desky? Popr.sportovni boty kdyz jdu do fitka?


takže už ho mám doma. Kvalita si myslím bude na slušné úrovni. I s notebookem uvnitř ti tam zbude místo na svačinu a botky do fitka;) teda jestli nemáš nohu jak slon;) ale moje osmičky se tam vlezou v klídku. Jinak je tam přihrádka na a4 dokumenty a ruzný kapsičky, takže ani myš a zdroj tam nebudou na volno. Nosí se mi dobře, ale zatim jsem s ním moc nenachodil, jsou to jen první dojmy, ale zase první dojmy opravdu dobrý. Osobně na mě batoh působí o dost dražší než kolik stál
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Francesko901 5. 12. 2006 16:22

Ja mam skoro dva roky tenhle kousek (v celocernem provedeni), tehdy stal mnohem vic - 3.000Kc
http://www.nejlepsiceny.cz/brasny-a-bat ... -duke.html

Vyhoda je, ze se mi tam pohodlne vejde Dell Latitude D810.
Dalsi ze v batohu je spousta mista na dalsi veci (s uspechem v nem nosim i 4 bezne knihy, a nekolik slozek dokumentu), jeho objem se da dokonce zvetsit - a cca 2cm lem, ktery je bezne schovany pod zipem.
Jsou na nem i 2 kompresni popruhy, takze kdyz nemate "plnou naloz" muzete je stahnout a byt beze strachu, ze se Vam milacek omlati.
NB je v samostatnem vyjimatelnem pouzdre.
V batohu je vlozena plastenka - batoh mi za cele dva roky nepromokl. ale sichr je sichr.

Ma ale i nevyhody, ktere mazou vyhody ohledne prostornosti: dost blbe se nosi:( Popruhy nejsou dobre udelane, rozhodne jejich komfort neodpovida moznostem nalozeni batohu.
A po dvou letech se mi batoh trha: prisiti popruhu je zesileno paskou a jeste jisteno nytem, ale tak je popruh v miste prisiti jiz trochu uvolneny/vytrzeny. Hlavne se ale trha sef, kde je sesita zadni stena batohu k vrsku batohu.


Frančesko
Francesko901
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rozrabac 8. 12. 2006 00:06

//edit C: No ads.
Rozrabac
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků