Kam ta naše Česká Republika spěje???

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 11. 12. 2006 10:47

benco: on myslel "WCG" nejspíš jako "wo co gou"...jestli teda té moderní náctileté mluvě dostatečně rozumím...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grabo 11. 12. 2006 12:02

Souhlasím. Koukněte na slovenského Slávika. To bylo to pravé. Live muzika, meloun fanoušků, megashow... http://www.markiza.sk/tv_archiv/?19383d ... 83p=SLAVIK
________
3x a DOS!
---------------------------
Máš problém? Bloguj!
grabo
Junior

Odeslat příspěvekod benco 11. 12. 2006 12:35

hehe, tak to "wo co gou" sa mi zda trosku, nie trosku ale poriadne z cesty.
2grabo: myslis to ironicky alebo naozaj akoze to bolo celkom dobre.
LOCK LOCK LOCK :o
benco
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theKing 11. 12. 2006 12:40

rockstar píše:... Pak Lucie Bíla (erghh) tohle idividum nenazpívalo novou písničku už několik let, tak proč se furt objevuje v pořadí? Aspon A. Langerová to řekla dobře, že nic novýho nedělala tak neví proč to dostala. ...
theKing
Junior

Odeslat příspěvekod double_m 11. 12. 2006 13:13

/* Tento příspěvek, je jen pro ty, kdo má chuť něco s tímto světem dělat. */

Já už jsem na televizi pomalu úplně radši zanevřel, radši se projdu na čerstvej vzduch. Koukat se na Novu(není tak hrozny) ale na ty jeji debil** pořady, větší trapárny jsem neviděl.Jaaakkk se snažej o vtip - to je fakt tregedie...(Teda něco je dobrý - cca 5%), jinak s tím Koktem - jo to máš pravdu všude je... A proto volám do světa, lidi otevřete oči, a už si konečně uvědomte, že tu komerci přestaňte podporovat.
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod grabo 11. 12. 2006 16:06

benco píše:... myslis to ironicky alebo naozaj akoze to bolo celkom dobre.


To je otázka? Ak áno, tak slovenská show bola pre mňa neporovnateľná s tou českou. Videl som obe a tá česká bola fakt urobená pre "kravaťákov". :?
________
3x a DOS!
---------------------------
Máš problém? Bloguj!
grabo
Junior

Odeslat příspěvekod McZerro 11. 12. 2006 16:25

kernel_panic [passed] píše:benco: on myslel "WCG" nejspíš jako "wo co gou"...jestli teda té moderní náctileté mluvě dostatečně rozumím...o/quote]


máš pravdu myslel jsem tím wo co gou :) prostě tyhle kreatury typu mádl, ten druhej šmejd a farná moc nemusim
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zero0x 12. 12. 2006 18:50

hehe, este ze sme slovaci :D
zero0x
Junior

Odeslat příspěvekod benco 13. 12. 2006 11:20

2zero0x: zas niekedy ked ides autobusom v zahranici a su tam vsetci slovaci napiti, tak neviem ci si v tej chvili hrdy na to, ze si slovak ;)
LOCK LOCK LOCK :o
benco
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zero0x 13. 12. 2006 13:22

benco píše:2zero0x: zas niekedy ked ides autobusom v zahranici a su tam vsetci slovaci napiti, tak neviem ci si v tej chvili hrdy na to, ze si slovak ;)


noo to radsej neriesim :D
zero0x
Junior

Odeslat příspěvekod benco 13. 12. 2006 13:44

No ale mal by si, pretoze to aj to sa nas tyka. Aj ked je pravda ze aj cesi su na tom tak isto :D
LOCK LOCK LOCK :o
benco
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků