Zapnuté LCD píská

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Machi 26. 12. 2006 13:20

Zdravím, mám nové LCD LG L2000CE a píská. Píská když nastavím jas na hodnotu 91 a míň a píská dost nepravidelně, například u jasu 30% nepíská a u 92 a 100 taky ne. Když jsem ho poprvé zapnul, tak to nedělalo vůbec, neví někdo, kde může být chyba? thnx
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartasN 26. 12. 2006 13:49

Videl bych to na reklamaci,tohle monitor delat nesmi....nespis problem v VF casti,ci trafu....tolik tomu zase nehovim,ale procti forum uz to tu nekdo psal.

P.S. Jeste ze mam jiz 4-roky sve FSC Scaleo 15"...slape jak hodinky :) a jestli budu nekdy monitor menit(kvuli velikosti) tehle znacce zustanu verny.....po zkusenostech s ni,neni co resit :wink: :wink:
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Machi 26. 12. 2006 13:58

Já už jedno LG mám a taky nebyly problémy. Nicméně pokud to při vysokém jasu dělat nebude, tak to reklamovat nebudu, ale pokud začne... :(
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mafo 26. 12. 2006 14:09

ruzne zatizeni vf trafa zpusobuje piskani, proste se asi zatizi vice a trafo presune sve piskani naslysitelnou frekvenci
Life is war with PC (etc.).
Mafo
Junior

Odeslat příspěvekod MartasN 26. 12. 2006 14:14

Mafo píše:ruzne zatizeni vf trafa zpusobuje piskani, proste se asi zatizi vice a trafo presune sve piskani naslysitelnou frekvenci

Dobre,ale pokud je "trafo" dobre navrzeny a zkonstruovany,tohle delat NEMA!! a k tomu ve spotr elektronice a pocitacich.Je jedno jak mas nastaveny jak apod. tohle by fakt delat nemelo.U CRT bych to bral ale u LCD NE! REKLAMACE!
At ti vyzkousi jiny "kus" treba si chytil spatny,jestlize to bude delat taky je to konstrukcni vada a s reklamaci bude problem.....
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Machi 26. 12. 2006 14:31

Mafo - takže z toho plyne, že to takhle prostě bude dělat pořád a nehrozí, že by to začalo i tam, kde je to teď ok?
MartasM - jasně, ale já si tak nějak nemůžu dovolit být měsíc bez monitoru...
(proklínám interní trafa)
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartasN 26. 12. 2006 14:37

To jsi stary CRT-cko vyhodil? :( Ja si ho radsi nechal...co kdyby :wink: ,jinak u sveho FSC mam zdroj externi,"kopnuty" :o nekde pod stolem,a i kdyz ho :mrgreen: :mrgreen: (zdroj) vytahnu :P ,je neslysitelny. :wink:
Jestrli jsi z prahy a potrebujes zalozni monitor,klidne ti ho mohu prenechat....vyhodit je mi ho lito a do bazaru? nejsem cvok,ty dobytky zlodejsky zivit NEBUDU!!! :x :x :x
Moje SCALEO je v pohode a myslim ze do nakupu noveho to tak zustane,takze strach nemama a hlavne je to Fujitsu-Siemens a tehle znacce proste verim.Muj pristi moniotor bude JEDINE od TETO FIRMY :wink:
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mafo 26. 12. 2006 14:38

mno bude to stejne, mozna ma na to vliv i castecne teplota okoli (geometrie) ale melo by to zustat tak stejne, ovsem starnuti je nevyspytatelne a treba za 2 roky to bude pistet i na nizsim zatizeni, nekdo tady na foru resil neco podobne s monitorem HP..
Life is war with PC (etc.).
Mafo
Junior

Odeslat příspěvekod Mafo 26. 12. 2006 14:40

jako je to trafem, znacka nic neznamena, i u HP se to objevuje.. a napr muj benq nepiska (t705)
Life is war with PC (etc.).
Mafo
Junior

Odeslat příspěvekod MartasN 26. 12. 2006 14:40

Jakmile to "pisti" je neco spatne,treba vinuti v trafu...neni vylouceny ze se to bude casem zhorsovat.
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wouk 26. 12. 2006 14:41

pískat to nemá a pokud se to mění podle jasu, reklamaci by ti měli určitě uznat. pokud to nový nedělalo a teď jo, tak se to bude zhoršovat, nicméně klidně ten měsíc počkej a až ho nebudeš tolik potřebovat, tak reklamuj. moje zkušenost je taková, že jsem u pár věcí reklamaci "odložil" na později, až to nebudu potřebovat, a nakonec se to ***** úplně, v lepším případě jsem čekal na reklamaci a v horším bylo po záruce. takže být tebou přežiju zkouškový a pak jdu reklamovat :)
wouk
Junior

Odeslat příspěvekod MartasN 26. 12. 2006 14:48

Treba az bude monitor "Po zabehu" prestane to ale moc tomu neverim....pockal bych jak pise 1mesic,a pak reklamoval.Kdyby se "cukali" jako ze budou nedej se!Budou ti veset buliky na nos,ze zahrivani a bzuceni ci piskani je normalni a nebere se jako zavada.Taky muzou remcat zem mas spatne nastavenou frekvenci na kterou neni monitor staveny a ze jsi ho tim znicil.Budou zkouset vse,jen aby nemuseli vzit "smejdsky" kus zpet,to ale nejspis vis co?
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Machi 26. 12. 2006 14:55

Jj, s reklamací v ČR mám přehršel zkušeností, takže vím, jak na ně... Je to ovšem koupeno u relativně bezproblémového a seriózního prodejce, takže velké problémy snad nebudou :)
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartasN 26. 12. 2006 18:39

Prozradis jen tak ze zvedavosti kde je monitor kupovany? Seriozni prodejci maji vetsinou fundovany personal,ktery je ochoten se s tebou na urovni bavit a vetsinou reklamaci uznaji.Po tom co jsem se na vlastni oci a usi opresvedcil,jaky "vemena" prodavaji ve znackovych(Pchee) prodejnach COMFORu bych si tam snad koupil jenom kablik.Fakt zasvecenci,kdyz jsem slysel jak zakaznikovi vysvetluji cosi o vhodnosti desky,CPu a hlavne LCD monitoru.
Nejvic me typek dostal timkdyz na otazku proc neprodavaji monitory FSC a Philips odpovedel ze to jsou "druhorade" znacky,nemaji dobrou povest a nekvalitni TN panely!!!!!!
Misto toho do nebe vychvaloval jakysi YUSMART a Hyundai...ale az po HP a Samsung(v tohle se nemylil)
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Machi 26. 12. 2006 19:03

Rád bych prodejce, prozradil, jenže to jednoduše nevím, protože je to vánoční dárek a nebylo mně to sděleno :D
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků