Zvladaji stolni prehravace DualLayer DVD+R 8.5GB?

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MartasN 2. 1. 2007 19:12

Potreboval bych poradit.Delam DVD Shrink kopii 7.9GB DVD(Koncert,nejm. skupiny) pro brachu.
Zkousel jsem to vsemozne zkomprimovat aby se to veslo na 4.7GB DVD-R a pak prehrat vysledne soubory v PowerDVD.
Kvalita nebyla nic moc,tak jse se rozhodl ze udelam kopii 1:1
na medium VERBATIM DVD+R 8.5GB DualLayer.

Mate zkusenosti s timto mediem ve stolnich prehravacich?
Konkretne zn. SONY od modelu DVP-NS765 vyse(bracha ma trochu novejsi typ)
V navodu jsou az na DVD-RAM vyjmenovana snad vsechna media ale chybi podporovane kapacity a hlavne jestli umi DualLayer

Nerad bych DVD vypalil a oak zjistil ze ho stolni prehravac "nevezme" byla by to skoda.

Diky predem za kazdy postreh.
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartasN 3. 1. 2007 23:47

Nikdo nema zkuenost???
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 4. 1. 2007 06:35

Obavam se, ze s DL palenejma mediama nikdo moc nepracuje. Ale podle me by s nima nemel mit problem. Pokud to neni nejaka stara mrcha. Co rozdelit to DVD na 2xDVD5?
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavex 4. 1. 2007 06:53

Robil som s mediami Vedbatim aj Ritek. Prehrat to nebol ziaden problem. Snad len by som odporucil napalovat pomocou DVD decryptera.
pavex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sCrew 4. 1. 2007 06:55

Delam na Verbatim DL premastering pro vyrobu a funguji mi v mnoha prehravacich. Namatkou Sony, Pioneer, Panasonic, Professor... Nemel by s tim byt zadny problem. Jen doporucuji palit malou rychlosti.
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_S 4. 1. 2007 11:58

Zrovna včera jsem zkoušel zkopírovat DVD na Verbatim DVD+R 8.5GB 8x, pálil jsem ho v Neru 6.6, sám si nastavil Book Type DVD-ROM a takvto vytvořené DVD šlo přehrát jak na samostatném DVD přehrávači, tak v domácím kině. Testoval to kolega, takže nevím přesné typy, ale je vidět, že nějaká šance je.
Petr_S
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Wirtual 4. 1. 2007 12:07

Taky sem to zkousel a funguje to bez nejmensi problemu... Zkosel sem prehravac YAMADA a GENIUS a oboje bez nejmensiho problemu...

Ale zajimalo by me, jak tech 8GB dostanou na lisovany disk? tam sou taky 2 vrstvy, bo je to v nejakem jinem formatu???
Wirtual
Junior

Odeslat příspěvekod iggi 4. 1. 2007 12:38

Jasne ze lisovane DVD su dvojvrstvove :-) a myslim ze nemaju kapacitu len 8,5GB ale 9,4....
Hlavne ak sa ti da tak skus prepnut book type na DVD-rom... a pal poalou rychlostou a mas to v suchuu
iggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartasN 4. 1. 2007 20:31

Dekuji vsem :P :wink: Mezitim jsem to DVD prece jen "smtsknul" na 4.7GGB Verbatim.Priste to urcite zkusim.S tou rychlosti,obecne se doporucuje palit DVD(pokud obsahuji obraz ci hudbu) polovicni nez ma samotne medium.Ty moje Verbatimy(koupuil jsem jich 5) mamji max. rychlost 4x takze nero nastavim pred palenim na 2x a vse je O.K. :P

Jeste jednou diky ze jste to nekdo zkusil.Ja to 8.5GB koupil a jelikoz bylo posledni,bylo mi ho lito ho Zkur...t :roll: :wink:
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid 6. 1. 2007 15:27

moje zkušenost je prozatím taková, že mi 100% fungují pouze média dělané v DVD Decrypteru (jak načíst,tak vypálit !!), pokud jsem na vypalování použil jiný soft., tak na Panasonic S-75 se médium zastavilo při přechodu do druhé vrstvy a je jedno na jaké mechanice je to smažené (LG,Pioneer,Nec) druhému přehrávač H&B je to jedno
sid
Junior

Odeslat příspěvekod iggi 6. 1. 2007 20:50

No ten decrypter vyuziva nera na palenie.....
iggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sid 7. 1. 2007 22:48

iggi píše:No ten decrypter vyuziva nera na palenie.....


odkdy, když vypaluje i bez nainstalovaného Nera ,Aspi a čehokoliv jiného i na čisté instalačce systému
sid
Junior

Odeslat příspěvekod Terry2 11. 1. 2007 20:45

Já pálím v Neru, pálil jsem dvouvrstvý dývka a na stolním ( HDD Pananasonic) bez problémů ...
Terry2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků