Win XP + PC translator

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Evandro 18. 2. 2007 13:23

Ahoj, mám takový zvláštní problém. Někdy se mi stane, že mi pod mými Win XP přestane fungovat PC Translator (napíše to takovou tu klasickou chybu - odeslat zprávu o chybách/neodesílat), ale to by třeba ještě nemuselo být tak divny. Ale je zvláštní, že je s tím spjaty i to, že mi prostě nejdou psat písmena s háčky nebo přehlasovany. Někdy to funguje v pohodě a hned třeba na druhej den to dělá toto. A navíc tu souvislost Translátoru s psaním háčků taky moc nechápu. Nevíte někdo v čem je problém? :-/ Díky za všechny konstruktivní odpovědi :-B
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 18. 2. 2007 13:39

Jaká verze PC Translatoru a OS (SP1, SP2) a prohlížeče?
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evandro 18. 2. 2007 13:47

Translator 2005 i 2007, Win XP SP2, a jako prohlížeč používám Operu 9.12 (ikdyž teda nevím jak s tím prohlížeč souvisí :) )
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 18. 2. 2007 13:53

Jak to myslíš translator 2005 i 2007 - jako na jednom počítači a v jedno operačním systému??? :( jinak prohlížeč s tím souvisí tak že PC translator obsahuje i překladač webových stránek pro Internet Explorer, Mozillu a FireFox a také Word, Outlooka a Thunderbirda.

Jaká je přesně ta chyba.
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod Evandro 18. 2. 2007 14:06

Streetfighter1 píše:Jak to myslíš translator 2005 i 2007 - jako na jednom počítači a v jedno operačním systému??? :( jinak prohlížeč s tím souvisí tak že PC translator obsahuje i překladač webových stránek pro Internet Explorer, Mozillu a FireFox a také Word, Outlooka a Thunderbirda.

Jaká je přesně ta chyba. /quote]
Už dlouho sem měl nainstalovanej Translator 2005 a když mi to začalo takhle blbnout, tak sem zkusil naivně 2007, že to třeba bude fungovat, ale bohužel. Jo na stejnym PC a stejnym OS. Jo a stím prohlížečem to je vlastně pravda, na to sem zapoměl :) Takže ted už mi jakštakš dochází ta souvislost... Ještě sem zapoměl podoktnout, že slovník spustit můžu, ale přímo program Translator ne :(

Ta chyba
Obrázek
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 18. 2. 2007 14:09

To jsi tu 2007 přeinstaloval přes 2005 nebo používáš fake složku???
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod Evandro 18. 2. 2007 14:18

Streetfighter1 píše:To jsi tu 2007 přeinstaloval přes 2005 nebo používáš fake složku???
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 18. 2. 2007 14:34

Je možný, že se oba pletou dohromady, nebo vadí jiný umístění, občas se to stává ... taky možná ta Opera
Naposledy upravil X__ dne 18. 2. 2007 14:52, celkově upraveno 1
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evandro 18. 2. 2007 14:39

X píše:Je možný, že se oba pletou dohromady, nebo tomu jednomu z ne C:/ vadí jiný umístění, občas se to stává ... taky možná ta Opera
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 18. 2. 2007 14:45

No řek bych že je budeš muset oba odinstalovat smazat zbytky a znovu nainstalovat doporučuju tu 2007 do adresáře který má transaltor automaticky přednastaven to jest C:/TRANSLAT po nainstalování korektně zaindexovat všechny slovníky a pak také nainstalovat aktualizaci no a mělo by to jít (máš doufám možnost přeinstalovat ten transaltor)
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod Evandro 18. 2. 2007 14:59

Streetfighter1 píše:No řek bych že je budeš muset oba odinstalovat smazat zbytky a znovu nainstalovat doporučuju tu 2007 do adresáře který má transaltor automaticky přednastaven to jest C:/TRANSLAT po nainstalování korektně zaindexovat všechny slovníky a pak také nainstalovat aktualizaci no a mělo by to jít (máš doufám možnost přeinstalovat ten transaltor)a/quote]
jo jo, mám možnost...nic jinyho mi asi nezbyde...tak zatím dík, v nejbližší volné chvílo se do toho pustím :)
Evandro
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků