Nelze sesítovat 2 PC(žádný internet atd. ) !spěchá!!!

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Koby 3. 3. 2007 22:07

Mám kříženej kabel.

Sdílení pro Everyone je nasatvené, jednoduché sdílení je vypnuté, zabezpečení ja nastavené...

Vskočilo mi na mym PC, že sít nepřřadila IP adresu mého počítače a tak může nasatat problém...Sad


Může mi tedy spíš někdo poradit nějaký ten jednoduchý FTP server?

Stáhnul jsem z netu File Zilla, zkoušel se připojit na IP adresu notebooku, kterou jsem našel v nastavení sítové karty Local area connection, ale napsalo mi to Error...

Skoro sem nespal, jsem hotovej... Děkuju za nějaký rady.
Naposledy upravil Koby dne 4. 3. 2007 16:12, celkově upraveno 2
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JendaLinda 3. 3. 2007 22:11

Jaký OS používají oba PC - WinXP? Jsou vytvořené uživatelské účty nebo běží pod adminem? Jsou nastavena hesla?
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 3. 3. 2007 22:13

jendalinda: Oba PC maj Win Xp

učty vytvořené nejsou, po zapuntí kompu naběhnou přímo do Win..

o žádných heslech nevím
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JendaLinda 3. 3. 2007 22:16

Podívej se, zda jsou u sdílených adresářů práva pro "everyone". Je potřeba vypnout zjednodušené sdílení.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asta 3. 3. 2007 22:17

Musis mat na pocitacoch aspon jedneho uzivatela spolocneho - tj. napr. ked mas Pepa na notebooku, urob si uzivatela Pepa aj na pracovnej stanici.
A vypni jednoduche zdielanie.

Ak ti to naozaj nepojde, v najhorsom nainstalujes nejaky jednoduchy FTP server na jeden pocitac (su ich stovky zadarmo), vypnes firewall a stiahnes to tak.
There is no light without darkness.
asta
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 3. 3. 2007 22:19

prosim tebe,a kde se na to mrknout?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Teeboy 3. 3. 2007 22:22

sry... blbe jsem si to precetl
Teeboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JendaLinda 3. 3. 2007 22:23

Zjednodušené sdílení: v okně Průzkumníka - Nástoje > Možnosti složky > Zobrazení > Použít zjednodušené sdílení

Práva: pravý klik na adresář/disk > Vlastnosti > Zabezpečení
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asta 3. 3. 2007 22:25

Neodvazikla som sa to napisat, lebo momentalnme robim pod linuxom a zase az tak naspamat to neviem :)

Pridat uzivatela: Ovladaci panel -> Uzivatelia
There is no light without darkness.
asta
Junior

Odeslat příspěvekod Peet 3. 3. 2007 22:31

nemusis vobec pridavat uzivatela ... staci mat jednoduche zdielanie, dat zdielat nejaky adresar a zaskrtnutu volbu "uzivatel moze menit subory"
Peet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod asta 3. 3. 2007 22:34

Aha, to som nevedela, dobre vediet, vdaka.
There is no light without darkness.
asta
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 3. 3. 2007 22:56

Super, díky všem!! Už to funguje.

Bylo ti tim jednoduchým sdílením a pak tim nastavením zabezpečení.

Víc takových. Opravdu díky.

Mějte se
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 4. 3. 2007 13:26

Tak dnes už to zase nefunguje...:-(

Sdílení pro Everyone je nasatvené, jednoduché sdílení je vypnuté, zabezpečení ja nastavené...

Vskočilo mi na mym PC, že sít nepřřadila IP adresu mého počítače a tak může nasatat problém...:-(


Může mi tedy spíš někdo poradit nějaký ten jednoduchý FTP server?

Stáhnul jsem z netu File Zilla, zkoušel se připojit na IP adresu notebooku, kterou jsem našel v nastavení sítové karty Local area connection, ale napsalo mi to Error...

Skoro sem nespal, jsem hotovej... Děkuju za nějaký rady.

nejlepší by asi bylo jakej program stáhnout a co tam nasatvit.:-(
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 4. 3. 2007 14:49

na tomhle servru nikdo neví?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 4. 3. 2007 16:12

up
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků