Jak se dostat k zablokovanym přílohám v outlooku?

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Faninen 1. 3. 2007 20:07

Zdravím všechny.
Nevíte někdo jak se dostat k zablokovanym přílohám v outlooku?
Poslal jsem si z práce jeden soubor s příponou exe a outlook mi ji zablokoval jako nebezpečnou. Docela bych ji pořeboval, ale nevím jak. Poradíte někdo? Děkuji
Faninen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod the_miracle2 1. 3. 2007 20:16

Nastroje -> Moznosti -> Zabezpeceni -> Zakazat otevirani nebo ukladani priloh...
the_miracle2
Junior

Odeslat příspěvekod Faninen 1. 3. 2007 20:22

No, asi jsem měl připsat, že používám MS outlook 2007. Tam to nikde nemohu nalézt.
Faninen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannk 1. 3. 2007 20:51

primo v outlooku to tusim uz nejde (to, co psal miracle je uplne o necem jinem) - ale nacti si dany folder do outlook express (nebo neceho jineho) - tam tu prilohu dostanes
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Flaxinet (novy) 1. 3. 2007 21:01

je to nějakej klíč v registrech, pro Utlouk 2003 je to popsáno tady:
http://support.microsoft.com/kb/836325/cs
Flaxinet (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarBen 1. 3. 2007 21:06

Na Outlook 2003 funguje utilita Outblok.exe, kde je možné ty přípony určit. Že to nelze jednoduše přímo v programu mě utvrzuje v tom, že to dobrý program není, ale to je na jiné téma :-)
MarBen
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 1. 3. 2007 21:11

MarBen píše:Že to nelze jednoduše přímo v programu mě utvrzuje v tom, že to dobrý program není, ale to je na jiné téma :-)-/quote]

vidis - a jine prave tohle utvrzuje, ze to dobry program je :)
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Faninen 1. 3. 2007 21:19

Vyzkoušel jsem dle návodu úpravu registru a ani po restartu žádná změna. Akorát mě to utvrdilo v tom, odinstalovat a používat outlook express. Protože nemít ve vlastním počítači možnost si zvolit k jakým souborům budu mít přístup či ne, mi připadá ubohé. Jinak všem děkuji za pomoc. Děkuji
Faninen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannk 1. 3. 2007 21:22

mi ten navod s upravou registru funguje - lepsi nez jak jsem to drive delal s outlook express !
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 4. 3. 2007 13:12

Outlook Security Remover 1.1.3.250+CZ-Microsoft Office Outlook blokuje některé typy souborů v přílohách e-mailových zpráv. Nedovolí také jejich odeslání.zip
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Faninen 4. 3. 2007 15:49

Program jsem stáhul, vyzkoušel a bez úspěchu. Na office 2007 to asi nefunguje. Bohužel. To znamená, že jdu outlook odinstalovat a budu zase používat express. Ale všem Diky
Faninen
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků