ICQ - zmizli všetky kontakty

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pade 8. 3. 2007 10:57

dobry den, dnes ako som sa prihlasil do icq, vidim ze tam nemam ziadne kontakty. je to chyba icq, alebo niekto zistil moje heslo a vsetko mi zmazal? stalo sa to niekomu?
Pade
Junior

Odeslat příspěvekod Laucius 8. 3. 2007 11:00

je to chyba v ICQ uz to totiz zase nejede...zkousel sem dva kompy...dva klienty..ICQ 5.1 a Trilliana a nic....uz mi to leze na nervy.
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod lahab 8. 3. 2007 11:00

Včera se to stalo kamarádce. Nepomohlo ani restartovat comp. Cca za 15 minut znova zapnula ICQ a bylo tam fšecko - asi chyba na serverech ICQ + automatické přepnutí v nastavení - pouze online kontakty
Gigabyte GA-EX58-UD4, i7 920, 6x4GB RAM , Gigabyte ATI HD4550 SilentPipe2 (stačí mi), 2x WD6400AAKS, Thermaltake M9
lahab
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venousekh 8. 3. 2007 11:01

Opět musím konstatovat , že nechápu proč většina lidí v ČR používá na messaging ICQ .....
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 8. 3. 2007 11:02

áá, už to jede, venousekh - jak to myslíš?
Pade
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 8. 3. 2007 11:05

http://www.jabber.cz

Podle mě nejlepší pro uživatele ICQ je přejít na nějaký pěkný pack Mirandy. Tam si aktivovat ICQ a zároveň Jabber. A pomalu lidi přesvědčovat, že psát si nešifrovaně přes servery v USA a Izraeli není v dnešní době ideální nápad. Zkuste si pingnout login.icq.com, není to zrovna blízko.

Tutoriál jak na mirandu, aktuální verze 0.70 http://www.jabber.cz/wiki/Tutorial_-_Miranda

Pokud se vám nelíbí, hledejte na google miranda pack, je jich spousta a vypadají hezky. Klient samozřejmě česky umí.
Naposledy upravil pinkolin dne 8. 3. 2007 11:23, celkově upraveno 1
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod Laucius 8. 3. 2007 11:06

taky me to zajima....pac sice pouzivam trillian ale jede na protokolech ICQ...a tezko donutim desitky, mozna stovky lidi v C. listu aby si presedlali na MSNko nebo nebo jinej protokol

a jinak jo...pockat 15 minut pomaha...pac server je pak z tech accessu prehlcenej a zamita to ..po 15 minutach se to zase uvolni
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 8. 3. 2007 11:11

tiez by som radsej msn alebo skype, icq som si zalozil kvoli tomu ze vacsina s ktorymi som chcel pisat mali icq... a teraz sa to rozrastlo do 80 ludi, ale bolo aj 110 ale musel som redukovat kvoli tomu ze som nechcel mat "kontaktlist ako zlaté stránky" :D
Naposledy upravil Pade dne 8. 3. 2007 11:20, celkově upraveno 1
Pade
Junior

Odeslat příspěvekod venousekh 8. 3. 2007 11:16

Máš pravdu. ale to se týká téměř výhradně ČR. Jinde ICQ tak populární není.

proč je populární u nás to nechápu.

No ale když můžou mít komunisti 98 křesel v parlamentu, tak je v ČR možný všechno .... :-)
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod supergo 8. 3. 2007 11:19

vetsina lidi pouziva icq prave proto ze ho pouziva ta vetsina lidi :-P
Athlon64 3000+; Asus A8N-E; Brand 512MB 400Mhz; H.I.S. x800GT; WD 200GB sataII; EuroCase ML8015; LG Flatron 17" CRT
supergo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod venousekh 8. 3. 2007 11:20

To je mi jasný.

Prostě MS prokoučoval začátky rozvoje messagingu v ČR .
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod Laucius 8. 3. 2007 11:23

nezbejva nam nic jinyho nez zacit budovat osvetu..a propagovat ne ICQ protokol....pac...posldni dobou to spis nejede nez jede.. :)
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 8. 3. 2007 11:26

No používat MSN je z louže do bláta. Navíc podíl reklamy v tomto klientu neustále stoupá. Použití neoficiálního klienta je diskutabilní a jeho úpravy/crackování taky.

Jabber je decentralizovaný a není závislý na rozmarech jedné společnosti. Seznam českých serverů: http://www.jabber.cz/wiki/Kategorie:%C4%8Cesk%C3%A9_Jabber_servery
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod venousekh 8. 3. 2007 11:28

No já na MSN messengeru vidím reklamu jen jednu a to v hlavním okně. Čili nic zvláštního a v tomhle ohledu si nemá s ICQ co vyčítat.

Nechápu jaké rozmary MS myslíš. Prostě jen píšeš nebo audiovizuálně konverzuješ. A to bez dementních pazvuků a dalších frikulínských věcí....
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod Nat 8. 3. 2007 11:30

Malá konkurence ve funkčních multiklientech. Kdyby nebyl plnohodnotný trillian za peníze, bylo by to lepší.
Miranda neni řešení pro běžné uživatele, to jsem si už v naší firmě vyzkoušel :)
Nat
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků