Klávesnice píse nesmysly

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod supergo 18. 3. 2007 14:55

todle se mne nezda jako chyba IE, spis nejakyho spywaru, toolbaru, viru atd

takze zkus projet system Ad-awarem, spybotem a antivirem...jeste se podivej po tom key-logeru jak rika kolega...
Athlon64 3000+; Asus A8N-E; Brand 512MB 400Mhz; H.I.S. x800GT; WD 200GB sataII; EuroCase ML8015; LG Flatron 17" CRT
supergo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N3RF 18. 3. 2007 15:49

piše misto slova- manual slovo -knizka. Pise to v jednom foru o autech. Kdyz napisu slovo - m a n u a l takhle s mezerami je to ok. jakmile ho napisu normalne objevi se ve zprave slovo - knizka. Nechapu to. Pouzivam FF 2.0.0.2
N3RF
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 18. 3. 2007 16:05

to spicyspicy, EKKAR:
Zkuste si v IE (6.0->Nástroje->Spravovat doplňky) pozakazovat všechno bez ověřeného, nebo žádného vydavatele. Restartuje prohlížeč a zkuste to na problémových stránkách znovu.

to N3RF:
To bude záměr, aby se to nepletlo s manuální převodovkou. Na jiných webech (fórech) zase třeba nahrazují jméno konkurenčního serveru (produktu) hvězdičkami.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 18. 3. 2007 17:09

to r34ktor: Explodér jsem updatoval na v.7.0 a dělá mi to stejně, zkusím to, co navrhuješ, i když v tom zmrvosoftu STACI PSAT SMSKOVSKY, aby to bylo srozumitelný.Jinak díky za tip.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod Hakunděk 19. 3. 2007 12:41

Přestala mi fungovat klavesnice, přesněji písmena Q, A, Y. Neví si s tím někdo rady? Dík.
Hakunděk
Junior

Odeslat příspěvekod JendaLinda 19. 3. 2007 13:20

Zkus ji na jiném PC.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hakunděk 19. 3. 2007 13:40

Na jiném je to to samé
Hakunděk
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 19. 3. 2007 13:50

V tom případě půjde o mechanickou závadu a klávesnici buď vyreklamuj, nebo vyměň za novou.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fminat 20. 3. 2007 07:40

vyřešil někdo ten prvotní problém, který zde byl prezentován. Jakmile napíšu v nějakém vyhledávači znak s diakritikou, tak se napíše něco jiného. Všude jinde funguje v pořádku,
fminat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fminat 20. 3. 2007 13:16

tak si odpovím sám
ie7 nástroje možnosti upřesnit obnovit vynulovat a je to
fminat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 3. 2007 20:25

Ty máš ale kliku, že máš čas si v tom máchat ňufák!!!
Jak já Ti závidím... A to prosím vážně, bez ironie - já mám tak hoďku -dvě denně na to, projít poštu, mrknout se na fóra a pokecat po webu s kamarády, ještě hledat ve všech záložkách - vážně, ZÁVIST!!!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod fminat 21. 3. 2007 09:48

ty jseš ale srandista, to víš že jsem to nedělal pro zábavu, ale byla to práce, samozřejmě, že to nebyl můj PC, ale zákazníka. A ty tvoje 2 hodiny pokecat na webu s kamárády kde bych na to vzal čas.
fminat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 21. 3. 2007 20:28

Přehánění lidská vlastnost jest - stíhám tak půlhodinu, od zbytku mne zažene moje XYL a odtáhnou svišti... Pokud chci viset na webu déle, musím to utrhnout z noci.
To pak ale moje XYL připomíná Mt.St.Helen 2 minuty před výbuchem...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků