Funguje vám ICQ?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod panet 4. 4. 2007 10:16

pinkolin píše:Uz? Ne, jeste ne. Regnu si ucet na Jabberu a pro zoufalce na ICQ pouziju ICQ transport. Uz to chapes? Zrejme o te technologii nevite vubec nic. Pripadne si na Mirandy pridam krome ICQ i Jabber a prechod je naprosto plynuly.


Aha, takze ja budu mit na Jaberu ICQ transport a s temi ICQ uzivateli teda budu komunikovat jak? Pres VAK? Pak mi tedy, az spadne sit ICQ jiste komunice s nimi bude fungovat :-).

Nedochazi Ti, ze namam kam prechazet. Cele okoli ma ICQ. A zadny transport mi nepomuze.
a
panet
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:16

Stejne jim to zitra rano zbuchne zas, tak nevim, co tu resite :-)
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod panet 4. 4. 2007 10:17

pinkolin píše:Jak komu, zda se, ze tak pulka mych kontaktu neni stale online...


To nechapu, s Jaberem? Jak je toto mozne.
a
panet
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:18

panet píše:
pinkolin píše:Uz? Ne, jeste ne. Regnu si ucet na Jabberu a pro zoufalce na ICQ pouziju ICQ transport. Uz to chapes? Zrejme o te technologii nevite vubec nic. Pripadne si na Mirandy pridam krome ICQ i Jabber a prechod je naprosto plynuly.


Aha, takze ja budu mit na Jaberu ICQ transport a s temi ICQ uzivateli teda budu komunikovat jak? Pres VAK? Pak mi tedy, az spadne sit ICQ jiste komunice s nimi bude fungovat :-).

Nedochazi Ti, ze namam kam prechazet. Cele okoli ma ICQ. A zadny transport mi nepomuze.


To je jen tvuj dojem. Nepredpokladam, ze mas natolik dementni kamarady, ze ani jeden z nich neni ve 100000 uzivatelich Jabberu v ceske republice. Spis jen oni te toleruji a hlasi ti jen svoje ICQ cislo, protoze nevedi, jak jinak s tebou komunikovat.
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:19

panet píše:
pinkolin píše:Jak komu, zda se, ze tak pulka mych kontaktu neni stale online...


To nechapu, s Jaberem? Jak je toto mozne.


Ne, vsichni mi kamaradi na Jabberu jsou online. To jen prasopsi na ICQ jsou jaxi nekompletni.
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod root 4. 4. 2007 10:20

Až mi předvedeš pořádnýho klienta (aspoň na úrovni qipu), začneme se bavit. A ICQ transport? Lol, proto sem přešel na jabber :D :D
root
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:21

Mimochodem, je az trapne, jaky jsou cesi kriminalnici ... Jak jinak si vysvetlit, ze jako jediny na svete miluji jediny IM system, ktery sve uzivatele misto pojmenovani cisluje :-) Jako v koncentraku :-) Ale proc ne, holt je to rajcovni mit misto franta@jabber.cz treba 5532432424 :-)
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:22

root píše:Až mi předvedeš pořádnýho klienta (aspoň na úrovni qipu), začneme se bavit. A ICQ transport? Lol, proto sem přešel na jabber :D :D!/quote]


Pokud si takovy linuxak, tak treba Gajim. A QIP? Ten ma problem dorucovat i cestinu, ty odborniku. Jen nevim, na co si odbornik.
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:25

root píše:Ty seš taky rajcovní, věř mi. /quote]


No to mozna jsem, ale aspon vim o cem mluvim. Za to ty argumentujes jak automaticka pracka s ucpanym filtrem.
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod root 4. 4. 2007 10:25

Ty seš taky rajcovní, věř mi.

Linuxak? Nejsem, bejvávalo v dobách kdy sem nepotřeboval aby my na systému běžely normální aplikace, linux je asi jako ten váš jabber :D
root
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pinkolin 4. 4. 2007 10:27

root píše:Ty seš taky rajcovní, věř mi.

Linuxak? Nejsem, bejvávalo v dobách kdy sem nepotřeboval aby my na systému běžely normální aplikace, linux je asi jako ten váš jabber :D//quote]


Aha, takze lama, co to nezvladla.
pinkolin
Junior

Odeslat příspěvekod Katt 4. 4. 2007 10:28

Stejně jako spadne ICQ, tak může spadnout zrovna ten "můj" jabber server.
Fajn mám možnost být na jiným, ale pak už jaksi potřebuju, aby i mí adresáti věděli/našli můj kontakt na dalším serveru. Stejně jako já budu potřebovat kontakt na ně, když jim spadne zrovna ten jejich... Ve výsledku budu mít každýho v kontaktlistu 5x abych si to posichroval...
Stejně tak můžu mít ICQ+SKYPE+MSN + já nevim co, sice na debilních protokolech, ale s jistotou, že když to jede, tak to jede a nepotřebuju nikoho znovu hledat, jestli není přikonektěnej "jinak".
Rovněž souhlasím s názorem, že mi nepřísluší nikoho nutit používat něco jinýho jen kvůli tomu, že mě to něco sere. To je můj problém.
Proč lidi používají Windows v takové míře, když jsou plný fóra mektů jak to nebo tamto nefunguje? Linux je přece GNU/GPL alternativa.
Proč si lidi platí internet, když jsou zdarma wi-finy?
Proč lidi jezdí autem, když existuje MHD?
...
Že vás to furt baví. Tohle je fórum o problémech ICQ. Pokud jste jabberovci a antiICQčkáři, tak sem nelezte a nechte si svý kydy pro sobě rovné. Akorát děláte flame, což mj. dokazuje daleko víc o vaší inteligenci, než to, že používáte otevřené a dokonalé protokoly a jste prostě lepší... HOWGH
Katt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod root 4. 4. 2007 10:29

Asi máš pravdu, jsem lama co to nezvládla.
Ty seš odborník na co? Na blbý kecy a pruzení v diskuzích?
root
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kombajn 4. 4. 2007 10:29

mas pravdu mam asi 250-300 kontaktu v icq a zadny z nich neni natolik dementni aby mi posilal cislo na jabber. vlastne nikdo z nic neni dementni aby to pouzival...
kombajn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod syner 4. 4. 2007 10:31

a teď už ICQ funguje :-)
syner
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků