19" lcd na doma

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 9. 4. 2007 21:13

Který z těchto, případně jiný za podobnou cenu (nakupuje se v Alfě, musí být dostupné)?

http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... X0270209EY
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... X027020CKJ
kurcatovium
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 4. 2007 08:24

Ahoj,

nechci Ti nic vnucovat, ale díval jsi se i na něco od LG?

Třeba http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... X027020CAD

Neznám jej osobně, ale ....
...pokud jsem měl možnost osobně i parametrově porovnávat LCD LG a v podobné kategorii BenQ, pro mě vždy vyhrálo LCD od LG. Ale je to jen můj názor :wink:
S pozdravem MgX
MgX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 10. 4. 2007 18:26

Ano, na ten jsem samozřejmě koukal také - mám doma starší verzi tohoto a je pro dané účely v pohodě... ALE... Není v Alfě skladem, takže nepřipadá v úvahu.
kurcatovium
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 4. 2007 19:51

Škoda - jedině jej vzít jinde.

V každém případě má lepší ,,papírové" parametry, než Tebou nabízené dva LCD panely.

Musíš to samozřejmě zvážit - záleží na Tobě ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 10. 4. 2007 21:41

Z tohodle výběru BenQ, důvod - DVI výstup na rozdíl od Samsunga, 16,7 milionů barev oproti 16,2 u Samsunga
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 4. 2007 08:04

Souhlasím s Tučňákem, ač musím podotknout, že já bych ještě hledal, či popřípadě kupoval jinde.

Pokud si skutečně vedle sebe postavím BenQ a LG (ve stejné cenové kategorii), mně osobně vyhovuje (zatím) víc LG.
S pozdravem MgX
MgX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucas 11. 4. 2007 08:20

Vcera jsem objednaval tenhle pozadavek byl jen na internet a nejaky blbiny pro malou cena okolo peti
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... X027020CPM
MSI Megabook M655x-035, AMD Turion64 MT37 2,0GHz, 2x512MB DDR400, HDD 100GB 5400rpm, ATI Mobility Radeon X1600 256MB
Lucas
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 11. 4. 2007 08:42

Lucas

je jistě řada lidí, kteří opravdu nepotřebují žádnou ,,hifárnu". Tudíž jim, dá se říci, jakékoliv korektně fungující LCD, bude plně postačovat. Prostě jim jde o cenu. Počet barev, větší body a další případné kritizované anomálie nijak nevnímají.

Tebou uváděné LCD má pro mě jednu ,,vadu na kráse", a to chybějící DVI konektor. Proč mně to tak vadí? V případě teoretického výskytu rušení v signálu, je možno použít tento lépe fungující typ propojení (nerušený).

Je to opravdu základní model, a tudíž je třeba k němu i takto přistupovat.
S pozdravem MgX
MgX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucas 11. 4. 2007 11:21

S tim DVI s tebou naprosto souhlasim to jsem majitele taky upozornoval ale na druhou stranu je v tom opravdu tak strasne rozdil? Myslim ze rozhodne ne sice by se do budoucna hodilo ale co bude za 2 roky? Kdo chce DVI at si priplati a davat to na Gefore 4 kde je stejne jenom analog je zbytecnost.
MSI Megabook M655x-035, AMD Turion64 MT37 2,0GHz, 2x512MB DDR400, HDD 100GB 5400rpm, ATI Mobility Radeon X1600 256MB
Lucas
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 11. 4. 2007 12:09

Rozdíl v tom není - alespoň pro mě ne. Jenže jsem se již několikráte setkal s problémem, kdy byl (z nějakých lehce nezjistitelných důvodů) signál rušen. Při připojení LCD k PC pomocí DVI konektorů a příslušného káblu - byl problém vyřešen.

Je to pro mě, taková jistota ;-)

EDIT: samozřejmě jsem se (bohužel) setkal i s tím, kdy DVI propojení nebylo možné, neboť LCD tento konektor neměl. A tak majitel PC pracně hledal, kde se mu co ruší.
S pozdravem MgX
MgX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 11. 4. 2007 15:09

To MgX: Já osobně bych ten BenQ taky nekoupil (jen sem odpověděl, který z těch dvou se mi zdá lepší :) ), to opravdu raději to LG, které momentálně mám (jiný než zde avizovaný model) a sem spokojený..Jedině si tazatel musí počkat až bude skladem, nebo se ještě porozhlédnout po něčem jiném a nebo nakupovat jinde..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 12. 4. 2007 18:43

tak nakonec v den objednávky dovezli na sklad LG L1953TQ :) slušná kvalita LG, navíc má DVI... a za super peníz (cca 5300,-)
kurcatovium
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sterivap 12. 4. 2007 18:54

[quote="Tučňák"oTo MgX: Já osobně bych ten BenQ taky nekoupil (jen sem odpověděl, který z těch dvou se mi zdá lepší :) ), to opravdu raději to LG, které momentálně mám (jiný než zde avizovaný model) a sem spokojený..Jedině si tazatel musí počkat až bude skladem, nebo se ještě porozhlédnout po něčem jiném a nebo nakupovat jinde..
...kdyby pes nesral-dál by došel...
sterivap
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 12. 4. 2007 19:54

sterivap

Každý člověk má svůj názor a výrobky, které upřednostňuje před jinými.

Kdybys pořádně četl všechny příspěvky, zjistil bys, že jsem kromě jiného napsal i toto

MgX píše:...pokud jsem měl možnost osobně i parametrově porovnávat LCD LG a v podobné kategorii BenQ, pro mě vždy vyhrálo LCD od LG. Ale je to jen můj názor :wink:s/quote]


Všimni si závěru oné citace - ale je to jen můj názor :wink:
S pozdravem MgX
MgX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 4. 2007 20:03

kurcatovium píše:tak nakonec v den objednávky dovezli na sklad LG L1953TQ :) slušná kvalita LG, navíc má DVI... a za super peníz (cca 5300,-)3/quote]


Ahoj,
chtěl jsem se podívat na Tebou uváděné LCD, ale nějak ho nemůžu najít. Hledám špatně, nebo ses uklepl :?: :roll:
S pozdravem MgX
MgX
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků