ICQ 5.1 - nemůžu se přihlásit

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lukiboy15 10. 4. 2007 19:29

To tu nie je nikto kompetentny do veci?! :(
Uz ma z toho picne, ked clovek potrebuje a nemoze...
Pentium + Turion = wuuuuuuuhuuuu
lukiboy15
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ggy 10. 4. 2007 19:29

tohle uz me vazne vytaci .. icq servery porad dole .. zacinam presvedcovat lidi k prechodu na jabber .. aspon budu pri vypadku vedet co a jak
0ggy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alkan 10. 4. 2007 19:29

Ktetý protokol pro icq, je podle vás všech nejkvalitnější?

A nechci žádnýho jabbera
--=Alkan rulez=--
Alkan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ggy 10. 4. 2007 19:31

Alkan píše:Ktetý protokol pro icq, je podle vás všech nejkvalitnější?

A nechci žádnýho jabberao/quote]


icq je nazev protokolu a zaroven nazev programu ... icq protokol je jen jeden ... nevim jestli jsem to pochopil dobre .. ale tady ti nepomuze ani zmena klienta

ps: ze nechces zadneho jabbera je tvuj problem .. to je to same jako kdyby jsi rekl ze ti v aute dosel benzin ale odmitas jit na benzinku
0ggy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 4. 2007 19:33

změna klineta v případě nefunkčnosti icq samozřejmě nepomůže, protože když nejede server, je klient k ničemu.
výhoda jabberu je to, že není závislý na jednom server login.icq.com ale je to síť nezávislých serverů.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lolek19 10. 4. 2007 19:33

Já nevím proč hlásíte nefunkčnost v různých klientech, když prostě nefunguje to k čemu se připojujete. To jako kdyby jste chtěli něco někam zastrčit, ale chybělo by vám místo kam to chcete strčit ;-)

Mimochodem pokud máte Mirandu tak nevím, proč nepustíte současně taky jabber? Bojíte se že by se vám líbily služby co český jabber nabízí, jako smsky, televizní program, počasí, úložný prostor na serveru a mnoho dalšího?
Lolek19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alkan 10. 4. 2007 19:34

0ggy píše:
Alkan píše:Ktetý protokol pro icq, je podle vás všech nejkvalitnější?

A nechci žádnýho jabberao/quote]

icq je nazev protokolu a zaroven nazev programu ... icq protokol je jen jeden ... nevim jestli jsem to pochopil dobre .. ale tady ti nepomuze ani zmena klienta

ps: ze nechces zadneho jabbera je tvuj problem .. to je to same jako kdyby jsi rekl ze ti v aute dosel benzin ale odmitas jit na benzinku

To neni to samí kámo, to je jako bych nechtěl naftu, nesrovnávej to co nejde srovnat
--=Alkan rulez=--
Alkan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 4. 2007 19:34

lokální podpora icq? k čemu by to aol bylo? 95% jejich zaměstnanců netuší, že něco jako ČR existuje a zbytku je to jedno.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ggy 10. 4. 2007 19:36

Alkan píše:
0ggy píše:
Alkan píše:Ktetý protokol pro icq, je podle vás všech nejkvalitnější?

A nechci žádnýho jabberao/quote]

icq je nazev protokolu a zaroven nazev programu ... icq protokol je jen jeden ... nevim jestli jsem to pochopil dobre .. ale tady ti nepomuze ani zmena klienta

ps: ze nechces zadneho jabbera je tvuj problem .. to je to same jako kdyby jsi rekl ze ti v aute dosel benzin ale odmitas jit na benzinku

To neni to samí kámo, to je jako bych nechtěl naftu, nesrovnávej to co nejde srovnatv/quote]


zaprve se nauc cesky ... zadruhe nabidl jsem reseni .. ty ho odmitas .. to je tvuj problem .. v tom pripade nekafrej a cekej az bude icq server up ... zatreti na zaklade tvych prispevku silne pochybuju ze vubec vis co jabber je
0ggy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RoMark 10. 4. 2007 19:36

mne nejde otvorit ani stranku http://www.icq.com a to neverim ze to bezi na tom istom serveri kde sluzba

ako ICQ prebralo AOL (America On Line) ide to dole vodou

asi prejdem na jabber

takto si to AOL u svojich klientov riadne pokazi
RoMark
Junior

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 4. 2007 19:37

Alkan: seš asi líp informovanej o icq protokolech, než my. Já zažil asi 4 verze, který jsou vzájemně zpětně nekompatibilní a poslední jede na icq.com asi tak přes rok. ale máš pravdu, lepší srovnání by bylo: na týhle benzínce nemají benzín a já odmítám jet na jinou.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alkan 10. 4. 2007 19:38

0ggy píše:
Alkan píše:
0ggy píše:
Alkan píše:Ktetý protokol pro icq, je podle vás všech nejkvalitnější?

A nechci žádnýho jabberao/quote]

icq je nazev protokolu a zaroven nazev programu ... icq protokol je jen jeden ... nevim jestli jsem to pochopil dobre .. ale tady ti nepomuze ani zmena klienta

ps: ze nechces zadneho jabbera je tvuj problem .. to je to same jako kdyby jsi rekl ze ti v aute dosel benzin ale odmitas jit na benzinku

To neni to samí kámo, to je jako bych nechtěl naftu, nesrovnávej to co nejde srovnatv/quote]

zaprve se nauc cesky ... zadruhe nabidl jsem reseni .. ty ho odmitas .. to je tvuj problem .. v tom pripade nekafrej a cekej az bude icq server up ... zatreti na zaklade tvych prispevku silne pochybuju ze vubec vis co jabber je

máš pravdu v tom, že odmítám tvé řešení, máš pravdu i v tom že je to můj problém, nevím co to jabber je a je mi to úplně jedno, protože nikdo z těch co znam to nemaj tak nemá cenu si to instalovat
--=Alkan rulez=--
Alkan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n3tman 10. 4. 2007 19:38

RoMark píše:mne nejde otvorit ani stranku http://www.icq.com a to neverim ze to bezi na tom istom serveri kde sluzba

ako ICQ prebralo AOL (America On Line) ide to dole vodou

asi prejdem na jabber

takto si to AOL u svojich klientov riadne pokazi

To je pravda. Pokud máš s Jabberem nějaké problémy, projdi si již zmíněné stránky http://www.jabber.cz/ a http://www.jabbim.cz/ ;)
n3tman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alkan 10. 4. 2007 19:39

mikicz píše:Alkan: seš asi líp informovanej o icq protokolech, než my. Já zažil asi 4 verze, který jsou vzájemně zpětně nekompatibilní a poslední jede na icq.com asi tak přes rok. ale máš pravdu, lepší srovnání by bylo: na týhle benzínce nemají benzín a já odmítám jet na jinou.
--=Alkan rulez=--
Alkan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ggy 10. 4. 2007 19:42

Alkan píše:
mikicz píše:Alkan: seš asi líp informovanej o icq protokolech, než my. Já zažil asi 4 verze, který jsou vzájemně zpětně nekompatibilní a poslední jede na icq.com asi tak přes rok. ale máš pravdu, lepší srovnání by bylo: na týhle benzínce nemají benzín a já odmítám jet na jinou.
0ggy
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků