Panel start nezobrazuje spuštěné aplikace

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod xhackerm 12. 4. 2007 16:16

Ahoj, najednou se mi přestaly ukazovat spuštěná okna na panelu s nabídkou Start... Všechno ostatní funguje... Panel jazyků i panel snadného spuštění jsou OK, ale mezi nima se mi neukazují aplikace, které zrovna běží... Poraďte, je to nepříjemné...

P.S.: Nemůže to být nějakou aktualizací Windowsů?
xhackerm
Junior

Odeslat příspěvekod Honzy 12. 4. 2007 17:21

POkud jde o XP nebo Vista, tak aktualizaci to nebude, bo mam na obou systemech vsechny nove a mi to nedela... Cim to je ale nevim...
Honzy
Junior

Odeslat příspěvekod jobkovilo 13. 4. 2007 13:33

asi výrus, skús obnovu systému.
jobkovilo
Junior

Odeslat příspěvekod Iol 13. 4. 2007 13:56

Asi virus je nejhorsi co ti muze nekdo poradit... samozrejme, ze se muze jednat o nejaky malware, ale drive nez se marne zacnes pokouset o obnovu systemu bys mel zdroj problemu jednoznacne identifikovat. Doporucuji nejaky solidni antivir (na jednorazovou detekci staci NOD32 - zkusebni verze), pokud mas sklony surfovat po "zajimavych" strankach tak nejaky spyware remover (adavare, spybot, spyware terminator apod). Jinak by mozna neuskodilo byt priste trosku konkretnejsi v tom CO presne spoustis a kde se to má ukazovat. V neposledni rade bys mel vzpominat co jsi delal tesne predtim nez se chyba projevila.
Go go, google...
Iol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan1m 14. 4. 2007 19:46

Stalo se mi to take, proskenoval jsem PC vsim moznym a zadny vir ani neco podobneho jsem nenasel. Na chvilku asi tyden, pomohlo udelat si jiny uzivatelsky ucet. Potom se problem zase opakoval, tak jsem musel formatovat. Od te doby v poradku :-)
milan1m
Junior

Odeslat příspěvekod caldi 16. 5. 2007 10:40

skúste toto..a dajte vedieť či to pomohlo
Kód: Vybrat vše
http://www.sendspace.com/file/rpr8uc
ASUS M2N-E, AMD AthlonX2 3800+,GF NX7300GT,Seagate 250GB SATA,4x 512MB PQI DDRAM2 CL5 - 800 MHz, SB X-Fi Fatal1ty, 19'' LCD Philips, LG GSA-H42L,
caldi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků