Má nějakej hosting podporu phpBB fóra?

Diskuze na téma implementace, provozování, správy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Návštěvník 21. 6. 2005 12:26

nevíte někdo, jestli má nějakej hosting podporu phpBB fóra?; jde mi o to, abych si zaplatil web a tam už to prostě bylo nahraný; co?

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gofry 23. 6. 2005 15:56

O tom silne pochybujem, pretoze je to zbytocne. 99% ludi na danom hostingu by asi tuto sluzbu nevyuzilo.
gofry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 23. 6. 2005 16:43

Možná jako návštěvní kniha.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M4rtin 25. 6. 2005 17:33

Anonymous píše:nevíte někdo, jestli má nějakej hosting podporu phpBB fóra?; jde mi o to, abych si zaplatil web a tam už to prostě bylo nahraný; co?;
M4rtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pulp 12. 8. 2005 18:09

Ak mas zaujem o phpbb tak pis na bp@atlas.cz, je to sucast cPanelu, nemusis nic instalovat iba klikas, cena od 40Kc.
Pulp

Odeslat příspěvekod krupan 21. 8. 2005 11:24

je toi soucast systemu plesk, ten vyuziva napriklad http://www.place4u.cz - dokonce komplet v cestine :)
krupan

Odeslat příspěvekod kraja 6. 9. 2005 19:06

Anonymous píše:nevíte někdo, jestli má nějakej hosting podporu phpBB fóra?; jde mi o to, abych si zaplatil web a tam už to prostě bylo nahraný; co?

kraja
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 1. 12. 2005 16:18

Na http://www.webhosting51.cz podporují PHP5 a MySQL, stačí kontaktovat technickou podporu nebo požadavek připsat do objednávky hostingu a technická podpora phpBB fórum Vám bezplatně na hosting nainstaluje a zprovozní.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kraja 1. 12. 2005 16:21

zadarmo a ochotne to nainstalujeme klidne i na ols.cz
kraja
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 8. 1. 2006 17:13

Instalace phpBB je fakt jednoduchá záležitost. Tady je návod pro instalování na WZ, ten je ale díky své pomalosti způsobenou přetížeností, pro fórum nepoužitelný. Doporučuju Xhosting.cz :wink: . Tam se instalace liší jenom v tom, že DSN je původní localhost a jinak samozřejmě údaje na MySQL a heslo..
ConPower
Junior

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 9. 1. 2006 12:54

Nebo IC.... Ale idealni je placenej hosting, kdyz uz muze bejt za nejakych 50 kourn za masic tak je to v klidku
MobilerxXx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 1. 2006 18:55

IC prý vytvořené aplikace nepodporuje či co...
ConPower
Junior

Odeslat příspěvekod samuliako 16. 1. 2006 20:22

IC to podporuje, vsak na fore je navod ako zmenit phpBB odkedy zmenili DB server...
samuliako
Junior

Odeslat příspěvekod Tommy11 14. 12. 2006 14:32

No právě na IC sem měl s instalací phBB fóra problémy a mam je do teď, jelikož se v tom vůbec neorijentuju, tak mi nezbývá nic jinýho, než to nechat ladem. Nikdo mi zatím totiž neporadil:)
Tommy11
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozuch82 2. 1. 2007 23:34

Na hostgator.com běží všechny CMS a fóra jako víno.
kozuch82
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků