Poskytovatele webhostingu 3. urovne

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod adamek.jan 21. 8. 2005 14:16

V oblasti poskytovatelu webhostingu 3. urovne (tento webhosting je z pravidla zdarma) je jiz v CR velka konkurence. Kazdy poskytovatel teto sluzby ma sve pro i proti. Omezeni jsou ruzna: Od kapacitniho, pres reklamni bannery a vyskakovaci okna po omezeni co obsahu webu se tyka. Ktery cesky webhoster je podle vas pro toto hostovani nejlepsi?
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Machi 23. 8. 2005 06:57

Nejlepší na hostování se mně v současnosti jeví http://ic.cz
100 MB, poměrně stálá dostupnost, dřív tam reklama nebyla, teď je ve formě malého modrého pruhu nahoře. V adminu jsou taky statitiky atd...
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zidane 23. 8. 2005 07:01

Souhlasím s "Machi", jsem klientem uživatelem http://ic.cz a zatím sem naprosto spokojen...můžu jen doporučit
zidane
Junior

Odeslat příspěvekod Návštěvník 23. 8. 2005 09:04

Taky si myslim, ze ic.cz je dobry. Mam jeste webhosting treti urovne na pes.cz. Je tam vyskakovaci reklama, ktera se prohlizecem zablokuje. Skoda, ze to zrusili.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod malda 23. 8. 2005 09:11

http://xhosting.cz
100MB, bez reklam, výborná podpora na fóru
malda

Odeslat příspěvekod Návštěvník 23. 8. 2005 09:17

Anonymous píše:Taky si myslim, ze ic.cz je dobry. Mam jeste webhosting treti urovne na pes.cz. Je tam vyskakovaci reklama, ktera se prohlizecem zablokuje. Skoda, ze to zrusili.

Co se týče služeb od FORPSI tak s těmi mám zkušenosti, ale již z komerčního - firemního hlediska a když tyto zkušenosti budu komentovat slovy "problémové" tak budu velmi slušný...
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kryspin 23. 8. 2005 12:57

Chci taky doporučit xhosting.cz . Dobrá zkušenost s komunikací na fóru a přes mail. Stránky zatím fungují jak mají (PHP+MySQL)
Kryspin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 23. 8. 2005 15:07

Presne tak... mam domenu u FORPSI a uz nikdy. Doufam ze se mi od nich podari co nejrychleji utect.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 23. 8. 2005 20:53

www.IC.cz
:arrow: PHP > 4, 5
:arrow: DB > MySQL, PgSQL - automatické zálohy (což je obvykle u placených hostingů)
:arrow: FTP > FTPs, WebFTP
:arrow: RSS
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kraja 6. 9. 2005 18:51

Jako hlavni helpdesk admin z ic.cz bych jeste rad rekl, ze mame jednu velkou vyhodu narozdil od webzdarma a myslim ze to nema zatim zadny jiny freehosting (u xhostingu si nejsem uplne jist).

dostanete 100Mb mista, ktere mate dohromady pro vas mail na ic.cz, web na ic.cz a mysql. Pokud tedy mate treba hodne rozsahle diskuzni forum, ktere mate ale zalozene na jednom phpBB, u ktereho velikost prakticky nenarusta (resp. narusta jen o pridane avatary atd.), tak treba na webzdarma narazite na problem. A to na ten, ze mate sice volnych 40Mb na FTP, ale databazi mate omezenou na 5Mb a prestane vam stacit.

U nas je to mnohem chytrejsi. mate 100Mb, ktere se automaticky prerozdeluji, takze se nestane, ze by vam doslo misto pro databazi a na FTP jste meli nekolik desitek Mb volnych...
kraja
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků