Cenzura-Vraťe neoprávněně smazané příspěvky.

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vlasta 22. 5. 2007 11:16

Přispěl jsem svým názorem ve kterém nebylo nic mimo téma, či vulgárního do této diskuze.:http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=66171

Na mé příspěvky reagoval JerseyII a to způsobem zavrženíhodným a vyřizoval si své mindráky. Někdo potom příspěvky vymazal.

Přeji si, aby byly všechny vymazané příspěvky, včetně odpovědí od JerseyII vráceny zpět a zároveň si přeji vysvětlení, proč tady vládne CENZURA, protože tento postup není nic jiného! Nemá nic společného s říděním diskuze-tedy MODEROVAT.

Hezký den.

:)
vlasta
Junior

Odeslat příspěvekod cassul 22. 5. 2007 11:22

Zjisti si, co to znamená cenzura. Jseš na serveru zive.cz, využíváš jejich SW a HW a je jenom na provozovatelích serveru, co budou mazat, co ne a jestli vůbec nějakou diskusi udělají. Jako čtenář máš jedinou možnost - jít jinam. Nebo si otevři vlastní server a tam si můžeš psát do debat co chceš.
cassul
Junior

Odeslat příspěvekod blino 22. 5. 2007 11:23

ak napadanie a urazanie moderatorov povazujes za svoj nazor tak klobuk dolu...

Jersey II ti dal slusne najavo ze tvoje spravanie nie je vhodne a v tej diskusii bolo neziaduce...

prispevky vratene nebudu
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlasta 22. 5. 2007 11:29

No pánové, vy máte guláš v informacích.

Cenzura je vymazávání nepohodlných informací, používají ji diktátorské režimy, jako Nacisti, Komunisti a pod.

Moderování je vedení diskuze. A to v tomto případě nebylo.

Z toho je zřejmé, že vymazání příspěvků není moderování, ale cenzorování. Účel je něco skrýt.

Urážení moderátorů ? Nevím o tom.
Pokud chceš své tvrzení obhájit, přibliž mě prosím konkretně, kde k tomu došlo z mé strany...Děkuji,


:)
vlasta
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 22. 5. 2007 11:37

Cenzura je vsude, uz se jak vidim vracime o5 ke starym casum. Viz diskuse na seznamu atd...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 22. 5. 2007 11:42

Kdyby tady opravdu vládla tak tvrdá cenzura, dávno neexistuje posledních pár vláken a pár uživatelů má příslušný rank, aby to nepokračovalo. Nemají.
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JRD 22. 5. 2007 11:46

Pokud to bylo za cituji "za napadání ostatních uživatelů " tak s cenzůrou souhlasím.
Práva každého končí tam kde začínají práva jiných.
JRD
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlasta 22. 5. 2007 11:50

Pane Adams. Nemáte pravdu. Vaše odůvodnění je alibistické a je hlavně nepravdivé. Já jsem uvedl konkrétně kde a jak je zde cenzura prováděna. Nic na tom nemění Vaše rádoby ospravedlňující tvrzení. Nikdo nikdy ještě nepřiznal, že by cenzuru používal, vždy ji zahalil do líbivých slov o ochraně jedince, před nesprávnými názory.

Mějte se zde krásně, já jdu dělat něco smysluplného, hádat se o zcela jasných věcech není nic konstruktivního a vzhledem k Vašim dlouhodobým vypěstovaným postojům i zbytečného.

:)
vlasta
Junior

Odeslat příspěvekod vlasta 22. 5. 2007 11:53

JRD, to nebyla pravda. To byl pouhý výmysl JerseyhoII.

už jsi setkal s tvrzením, které bylo zjevně nepravdívé a nemohl jsi se bránit?

Tak takhle to funguje tady.
vlasta
Junior

Odeslat příspěvekod JRD 22. 5. 2007 11:58

Ano setkal, proto nikoho neodsuzuji.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pafo 22. 5. 2007 12:58

Vlasto Vlasto....Takhle si hrát s ohněm. Admini a modi jsou asi ti nejschovívavější lidi, co sem kdy potkal.. Kdo Jerseyho II. zná, tak ví, že je dosti tolerantní inteligentní člověk na svém místě, což se dá také směle říci o většině modů a adminů CP fór. Určitě nedělají rozhodnutí na základě svých sympatií a citových pohnutek. Když už se překročí únosná mez, teprve potom zasáhnou. A poslední dobou obdivuji s jakým klidem a vytrvalostí se snaží spíše uživatele umravňovat než dělat razantní rozhodnutí. V mé příležitostné práci v kotli máme pravidlo třikrát a dost, poté eliminujeme a nediskutujeme. Co z toho plyne? Vážit si toho, že jsi tu a ne v kotli... :!: OT: Ale rádi tě tam uvidíme...
Pafo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oh01 22. 5. 2007 13:51

Bud rad, ze nemas trvaly BAN, ale jenom varovani. Ode me by si ho hned dostal, holt nejsem tak mirna povaha jako moderatori( klobouk dolu)
Testy 8800GT v SLI

Asus P5N32-E SLI Plus|C2D E6550 @3.1GHz|2xZotac GeForce 8800GT(SLI)+Accelero|A-Data Vitesta 2GB @900MHz|Corsair HX520 520W|Samsung SH-S203L|Seagate 320GB|HP w2408h 24"
oh01
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Likan 22. 5. 2007 17:03

vlasta píše:Přispěl jsem svým názorem ve kterém nebylo nic mimo téma, či vulgárního do této diskuze.:http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=66171

Na mé příspěvky reagoval JerseyII a to způsobem zavrženíhodným a vyřizoval si své mindráky. Někdo potom příspěvky vymazal.

Přeji si, aby byly všechny vymazané příspěvky, včetně odpovědí od JerseyII vráceny zpět a zároveň si přeji vysvětlení, proč tady vládne CENZURA, protože tento postup není nic jiného! Nemá nic společného s říděním diskuze-tedy MODEROVAT.

Hezký den.

:)}/quote]



Souhlasim
iC2D e6300 2701Mhz C1E AC Freezer 7 SuperPI 21s, DDR2 2x1024MB 925Mhz 1.8V KingMax 4.4.4.14, GB i965P-DS3 rev 3.3 , GB 8600GT 700Mhz/1789Mhz--3dMark06 5700bodu , Zdroj Fortron 400w Blue Storm rev 2.0
Likan
Junior

Odeslat příspěvekod Aonym 22. 5. 2007 19:21

BigT: Nepíšeš na ten seznam? Tam by se diskuze měli zrušit úplně, to co se tam objevuje je na dlouhodobé lečení v psychiatrické léčebně.

Ale už ode mě k tématu, nějak se tu množí rebelie...já vás nechápu, všichni chtějí hory doly ale udělat nějaký kompromis, případně přijmout názor vyššího vedení umět neumějí. Těžko tu budeš házet špínu na někoho, o kom všichni vědí, že jedná úplně jinak, maximální si uřezáváš větev pod sebou a nastanou další opatření...

Jako na každém fóru kde jste registrovaní, pořád jste tam hosté, a musíte ctít předem daná pravidla, zde jsou to i pravomoce moderátorů, kteří nejsou voleni z řad lidí, který by měli nějaké duševní problémy jak tu líčíš :-)
Aonym

Odeslat příspěvekod vlasta 22. 5. 2007 22:53

Pafo , oh01, ameeck , :
Jsou to Vaše názory, nic proti nim, ale Vaše názory svědčí o tom, že je stále mezi Čechy spousta análníků a Fürerů .

Píšete o něčem o čem nic nevíte a ještě se odvažujete vynášet soudy. Že Vám není hanba. Normální člověk, když nemá dostatek informací, tak se zdrží komentáře.

A k Vašemu JerseyII Vám musím sdělit následující.

Nevraživost z jeho strany se datuje od té doby, kdy jsem mu dokázal ještě jako přispěvateli zde na na foru , že blábolí nesmysly a mate ostatní v technických záležitostech.
Potom byl sprostý, volil termíny z psychiatrické léčebny a když jsem mu jeho urážky poslal zpět, obrátil se na moderátory a brečel jim v klíně a žádal o nápravu. Jako každý správný křivák a bonzák dostal funkci, aby hlídal diskutující.

A přispívání do veřejné diskuze je na základě dobrovolnosti, není žádné privilegium, spíše ztráta času, tak nevím proč se tady vyhrožuje omezením přístupu. Pokroku se dá dojít pouze tím, že se poukáže na nedostatky a vyhodnotí je.

Tady to nefunguje, protože se každé poukázání na něco(!) bere jako útok a buď se vymaže , nebo zesměšní.

Typickým příkladem byla sekce audio video. Její pokleslá úroveň od té doby co ji "cenzoroval" jerseyII a místy až nesmyslné rady v ní budily jen úsměv.

Musel jsem smát, že si sekce vzala jako moderátora zaměstnance Philips, Pointer, s jeho zkreslenými náhledy na problematiku.

Zde i na TV Freak pod nickem Pointerx(kdepak asi sebral inspiraci), byl několikrát zesměšněn, když plácal nesmysly a tvářil se jako inteligent.

Tak se tady mějte krásně.

Přeji Vám dobrou noc i dobrý den. Slunce v duši.

:)
vlasta
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků