Ochrana Windows Vista definitivne padla! (X86/64)

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod EllE 22. 5. 2007 18:17

Cracknutou verzi Windows Vista edice Ultimate vytvořili členové skupiny NoPe.
To, že jsou volně k dispozici ke stažení Windows Vista, dokazuje jen starou známou věc ― žádný software nemůže být bez chyb a ani nezlomný. Crackeři dokázali operační systém Microsoftu upravit tak, že není třeba do něj vkládat klíč a ani jej aktivovat. To by ale podle Microsoftu mělo být nemožné... Prolomit veškerou protipirátskou ochranu tak trvalo jen několik měsíců od uvedení Vist do prodeje.
Na Internetu je ke stažení obraz DVD (velký necelé 3 GB). Uživatel, který si obraz stáhne, jej jednoduše vypálí na DVD, nabootuje z něj a instalace proběhne sama takřka bez asistence. Opravdu prý není potřeba zadávat product key a ani produkt aktivovat. Dokonce i stahování aktualizací z webu funguje (tzn. že cracknutá verze bez problémů projde ověřením pravosti systému).
Na některých fórech se ale objevily zprávy, že tato plně cracknutá a plně funkční verze Windows Vista Ultimate využívá způsobu, jak Visty oprostit od veškerých protipirátských ochran, který je komunitě crackerů znám již skoro dva měsíce. Každopádně poslední verze pochází ze 14. května.
Naposledy upravil EllE dne 24. 5. 2007 19:41, celkově upraveno 1
C:\ format everything and everyone
EllE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macano 22. 5. 2007 18:40

Mrkvosoft zas na nieco pride a obmedzi to takze ma to zmysel?
macano
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mattiash_king 22. 5. 2007 20:31

To je boj s veternymi mlynmi... Ci to ma zmysel ? To totalne cracknute DVD je uz len ceresna na torte. Skupina Paradox sa predviedla omnoho skor, slapalo to aj vtedy bez problemov(okrem windows update online - update.microsoft.com - navsteva zablokovala system(funkcie basic)), ale klasicke automaticke updaty slapali ako hodinky. Teraz to vypada na uplnu funkcnost aj s tym online updatom. Osobne vistu nemusim, nemam na to stroj a aj v XP slapem na klasickom style.
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 22. 5. 2007 20:45

no dnes uz xp jsou padla..protoze je tisice zpusobu jak je aktvovat..treba multilicencni cisla..ty jsou opravdu mocna.
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MadMatt 24. 5. 2007 08:11

myslim, ze vetsina sw by mela investovat lidske zdroje do kvality a ne ochrany...ochrana je k nicemu kdyz je druha komunita rychlejsi :) a myslim ze nejvestim problemem je cena...ze ?:)
MadMatt
Junior

Odeslat příspěvekod Dzon 24. 5. 2007 08:14

K cemu se mrcasit s Vistama, kdyz existuji lepsi OS
Dzon
Junior

Odeslat příspěvekod Likan 24. 5. 2007 09:48

Dzon píše:K cemu se mrcasit s Vistama, kdyz existuji lepsi OS



LOL lepsi OS se pochlup a hlavne nerikej LINUX ten do lepsiho OS ma daleko.
iC2D e6300 2701Mhz C1E AC Freezer 7 SuperPI 21s, DDR2 2x1024MB 925Mhz 1.8V KingMax 4.4.4.14, GB i965P-DS3 rev 3.3 , GB 8600GT 700Mhz/1789Mhz--3dMark06 5700bodu , Zdroj Fortron 400w Blue Storm rev 2.0
Likan
Junior

Odeslat příspěvekod ethano 24. 5. 2007 10:01

Dzon píše:K cemu se mrcasit s Vistama, kdyz existuji lepsi OS


No jasne, ze existuji lepsi OS. Treba Windows Server 2003, prip. Server 2008, bohuzel zatim beta... Ale pro bezny Franty uzivatele si myslim, ze je Vista vhodnejsi...
ethano
Junior

Odeslat příspěvekod lada.sp 24. 5. 2007 15:46

No ono to zas až tak cracknutý není, je to jenom ukradená licence Dellu
ACER Aspire 5613WLMi, Intel Core Duo T2350 (1,86 Ghz) 2GB DDR2, Ge Force Go7300, 120GB HDD
lada.sp
Junior

Odeslat příspěvekod mattiash_king 24. 5. 2007 16:04

Zjavne si ten "crack" este neaplikoval... Je pravda ze tam je vyuzita licencia, ale na ten postup nepride len tak hocikto.
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada.sp 24. 5. 2007 16:11

já ho aplikovat nepotřebuju, ani bych to nedělal protože nikdy nemůžu vědět co mě tam ty hodní páni crackeři přidali..., ale kamarád to zkoušel a říkal že se tam nemusí nic dělat, že už je to aktivované hned
ACER Aspire 5613WLMi, Intel Core Duo T2350 (1,86 Ghz) 2GB DDR2, Ge Force Go7300, 120GB HDD
lada.sp
Junior

Odeslat příspěvekod mattiash_king 24. 5. 2007 16:17

lada.sp píše:ale kamarád to zkoušel a říkal že se tam nemusí nic dělat, že už je to aktivované hnedv/quote]


//EDIT:Zmazané.
Naposledy upravil mattiash_king dne 24. 5. 2007 19:13, celkově upraveno 1
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada.sp 24. 5. 2007 16:22

já mluvím o tý nový verzi od NoPe, ale je možný že měl kamarád pouze štěstí.
ACER Aspire 5613WLMi, Intel Core Duo T2350 (1,86 Ghz) 2GB DDR2, Ge Force Go7300, 120GB HDD
lada.sp
Junior

Odeslat příspěvekod sterivap 24. 5. 2007 16:25

koupil jsem si (pravda od roku 1995 poprvé) loni XpH a jsem docela spokojen, takže proč Vistu? Až za pár let skončí podpora, tak asi budu nucen-jinak nějak nechápu, ale pokud to někdo bere jako sport, proč ne. Jsi hacker, cracker, nebo cokoli jiného, prosím-buď čím chceš....ale už mi to připadá jako s tou 4% menšinou-již dlouho vím, že existuje, ale připadá mi podivné, že se o nich musí všude psát...Tím nechci říct, že hacker=buzerant, ale nerozumím tomu, proč musí někdo hackovat atd.... HDD a procesor doma nikdo nevyrobí a nepřipadá mu divné, že sito koupí, ale už mně fakt s.e.r.e., když někdo něco hackne, tak to musí probírat všichni-Mrkvosoft to stejně nějak "zapaple" a bude to k ničemu. Jo a nejsem ani zaměstnanec BSA ani Mrkvosoftu a doufám ani buzík....tak čus :-B :-B
...kdyby pes nesral-dál by došel...
sterivap
Junior

Odeslat příspěvekod mattiash_king 24. 5. 2007 16:26

lada.sp píše:já mluvím o tý nový verzi od NoPe, ale je možný že měl kamarád pouze štěstí.e/quote]


Tak sry, v tom mas pravdu, tam je to zaktivovane hned.
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků