Ochrana Windows Vista definitivne padla! (X86/64)

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Likan 24. 5. 2007 18:05

ko ko tci resite tu pi***iny 86x je stejne k nicemu. Az hacknou 64x tak potom budou machri.
iC2D e6300 2701Mhz C1E AC Freezer 7 SuperPI 21s, DDR2 2x1024MB 925Mhz 1.8V KingMax 4.4.4.14, GB i965P-DS3 rev 3.3 , GB 8600GT 700Mhz/1789Mhz--3dMark06 5700bodu , Zdroj Fortron 400w Blue Storm rev 2.0
Likan
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 24. 5. 2007 18:25

To všichni moderátoři chrápou ?
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crocjirka 24. 5. 2007 18:38

no ale x64 je malo vyuzivana, kvuli podpore softwaru..jo a jeste jak se nekdo ptal na lepsi os nez widle, tak urcite linux..ale ten uz je trosku proflaklej...ale co treba takove mac os x( dnes uz je portace pro klasicke pc)
kuličku neohněš!!
crocjirka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EllE 24. 5. 2007 19:38

Likan píše:ko ko tci resite tu pi***iny 86x je stejne k nicemu. Az hacknou 64x tak potom budou machri.


X64 byla cracknuta soubezne s X86 uz je to naky ten patek... take pres OEM licence

crocjirka píše:no ale x64 je malo vyuzivana, kvuli podpore softwaru..jo a jeste jak se nekdo ptal na lepsi os nez widle, tak urcite linux..ale ten uz je trosku proflaklej...ale co treba takove mac os x( dnes uz je portace pro klasicke pc)


X64 je malo vyuzivana pac jsou lidi blbi a mysli si ze jim tam nic nepude... beha tam 90% vseho software bez problemu a jediny co musi bejt presne pro X64 jsou ovladace
C:\ format everything and everyone
EllE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wormboy 24. 5. 2007 20:39

ludia nie su blbi, mam procesor stary rok a nejde mi tam 64bit - mam Intel Centrino CD s jadrom yonah :-)

Rozdiel medzi 32bit a 64bit je vo vykone prekticky ziaden, hry idu este o 5% pomalsie, a tie 2 aplikacie ktore to teraz vyuzivaju mozem z vysoka ...

A podpora driverov mala.
wormboy
Junior

Odeslat příspěvekod Likan 24. 5. 2007 20:56

wormboy píše:ludia nie su blbi, mam procesor stary rok a nejde mi tam 64bit - mam Intel Centrino CD s jadrom yonah :-)

Rozdiel medzi 32bit a 64bit je vo vykone prekticky ziaden, hry idu este o 5% pomalsie, a tie 2 aplikacie ktore to teraz vyuzivaju mozem z vysoka ...

A podpora driverov mala.


TO EllE: Tak 64x verzi OEM od noPE jsem na netu teda jeste nevidel to bys mi mohl hodit link .Nasel jsem desitky 86x ,ale 64x ne.

Jinak wormboy: kdyz neco rikas tak si to over. A nepatlej blbosti co te jen tak napadnou. Ja pouzivam 64bit Vistu a drivery sem nasel na vsechno co pouzivam. Pokud jde o ten vykon je to taky blbost 64bit aplikace by mely byt rychlejsi az (tusim 15%) 64bit je budoucnost. Cim driv vice lidi prejde na 64bit tim se prechod urychly jinak to stejne bude par let trvat a je jedno jestli prejdes ted a zvyknes si na to nebo az za 5 let a budes jak alenka v risi divu hr hr protoze se ti predtim nechtelo.


To crocjirka: To ze LINUX je lepsi OS neni pravda cisla hovori proti. Neznamena ze kdyz par lidi se nas**e na Microsoft a prejde na LINUX ,ze je tim padem lepsi.
Naposledy upravil Likan dne 24. 5. 2007 21:15, celkově upraveno 1
iC2D e6300 2701Mhz C1E AC Freezer 7 SuperPI 21s, DDR2 2x1024MB 925Mhz 1.8V KingMax 4.4.4.14, GB i965P-DS3 rev 3.3 , GB 8600GT 700Mhz/1789Mhz--3dMark06 5700bodu , Zdroj Fortron 400w Blue Storm rev 2.0
Likan
Junior

Odeslat příspěvekod cache 24. 5. 2007 20:59

Teda, uz som to cital aj na inych forach a aj v roznych IT platkoch.. Rofl, vacsiu reklamu tomu dat nemohli, teraz vsetci hladaju Wista Ultimate zo 14.5 :lol:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EllE 25. 5. 2007 20:05

wormboy píše:ludia nie su blbi, mam procesor stary rok a nejde mi tam 64bit - mam Intel Centrino CD s jadrom yonah :-)

Rozdiel medzi 32bit a 64bit je vo vykone prekticky ziaden, hry idu este o 5% pomalsie, a tie 2 aplikacie ktore to teraz vyuzivaju mozem z vysoka ...

A podpora driverov mala.


Lide jsou blbi :) jinak by nepsali to co ty pises :)

Vykonostni rozdil tam neni kdyz aplikace neni napsana primo pro 64 to je pravda... a co se drivery tyka tak tam je podpora kompletni - cili na vsechno co mam jsou uz dlouho x64 drivery.

Likan píše:TO EllE: Tak 64x verzi OEM od noPE jsem na netu teda jeste nevidel to bys mi mohl hodit link .Nasel jsem desitky 86x ,ale 64x ne.


Ja napsal ze x64 je crackla stejnym zpusobem jak x86 cili pres OEM licence... nic o noPE sem nepsal.
Naposledy upravil EllE dne 25. 5. 2007 20:16, celkově upraveno 1
C:\ format everything and everyone
EllE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LubosD 25. 5. 2007 20:09

Likan píše:LOL lepsi OS se pochlup a hlavne nerikej LINUX ten do lepsiho OS ma daleko.

Lepší jak pro koho, aneb kdo umí, ten umí.

(Jsem uživatelem několika různých OS.)
Luboš Doležel, AbcLinuxu.cz
LubosD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EllE 25. 5. 2007 20:19

LubosD píše:
Likan píše:LOL lepsi OS se pochlup a hlavne nerikej LINUX ten do lepsiho OS ma daleko.

Lepší jak pro koho, aneb kdo umí, ten umí.

(Jsem uživatelem několika různých OS.)
C:\ format everything and everyone
EllE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JVIC 25. 5. 2007 20:36

Vubec bych se nedivil kdyby jste travili vic casu v threadech o Windows nez v tech svych


:lol: presne :D:D:D souhlas, linuxari lezte si na svoje fora, a o wokna se nestarejte :wink:
JVIC
Junior

Odeslat příspěvekod running-free 25. 5. 2007 21:01

JVIC píše:
Vubec bych se nedivil kdyby jste travili vic casu v threadech o Windows nez v tech svych


:lol: presne :D:D:D souhlas, linuxari lezte si na svoje fora, a o wokna se nestarejte :wink:


Aha, takže pokud používám převážně Linux tak podle tvého rozumování je mi veškeré dění okolo Windows zapovězené? Podle tvého uvažování nemáš co dělat ve fóru o Windows Vista protože používáš Windows XP.... vtipálku.
running-free
Junior

Odeslat příspěvekod mkmt 25. 5. 2007 21:23

zbytocne riesit, Vista je "cracknuta" napr. pomocou OEM bios emulacie uz dost dlho

okrem toho, tento problem doteraz nikto spolahlivo nevyriesil, podstatne drahsie programy boli poriesene..., neviem preco by prave Microsoft mal byt vynimkou, problem bude niekde inde...
mkmt
Junior

Odeslat příspěvekod Marc159 25. 5. 2007 21:26

Když se tu tak hezky hádáte o tom, jestli je 64 bit rychlejší než 32 bit, můžete lamovi jako jsem já říci, jestli současné procesory jsou SKUTEČNĚ 64-bitové nebo jen podporují 64 bitové adresování a instrukce? Rozumějte například 386SX, který sice 32 bitové instrukce podporoval ale výkonnosti 386DX, který byl na 32 bitové sběrnici a zpracovával tyto instrukce v jednom taktu nedosahoval?
Marc159
Junior

Odeslat příspěvekod EllE 25. 5. 2007 23:47

Marc159 píše:Když se tu tak hezky hádáte o tom, jestli je 64 bit rychlejší než 32 bit, můžete lamovi jako jsem já říci, jestli současné procesory jsou SKUTEČNĚ 64-bitové nebo jen podporují 64 bitové adresování a instrukce? Rozumějte například 386SX, který sice 32 bitové instrukce podporoval ale výkonnosti 386DX, který byl na 32 bitové sběrnici a zpracovával tyto instrukce v jednom taktu nedosahoval?c/quote]


Nikdo nic takoveho tady neresi a ani resit nema. Smysl tohoto threadu je uplne jiny.

Sve otazky smeruj sem:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=65756
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=59047
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=61346
C:\ format everything and everyone
EllE
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků