Křeslo Saturn?

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod spora 15. 5. 2007 08:00

Co říkáte na tohe kancelářské křeslo k PC? Vzhled je vedlejší. Pokud je používáte, jaké jsou vaše zkušenosti, případně kde jste jej pořídili (v jakém kamenném obchodě)... Nejlevnější zjištěná cena: 7 000,- s DPH.

http://kancelarskezidle.com/index.php?c ... karta=1955

Obrázek
spora
Junior

Odeslat příspěvekod mikeson 15. 5. 2007 14:50

1) je to kancelářská židle a ne křeslo...ale o to nejde :-)
2) http://www.pandan.eu v Brně a dá se tam na něm sedět a zkoušet
3) bez velkého seřizování minuta sezení a dobrý...zkoušel jsem tam dalších 5 křesel mezi 4-7k a tohle bylo nejlepší.

Zítra jdu zkoušet znova,tak uvidíme,jestli něco už vyberu :-)
Mám limit 1k5-7k,což je blbý :-)
mikeson
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spora 15. 5. 2007 17:53

Super, diky za info, za boha jsem nemohl najit, kde v Brne by jej mohli mit!
spora
Junior

Odeslat příspěvekod mikeson 15. 5. 2007 21:01

Jeste jedna rada...na jejich strankach v sekci kontakt je tabulka a treba chvili pred tim,nez tam clovek jde,je dobre se podivat,jestli maji open...pan majitel to tam dava na posledni chvili a odjizdi si,jak se mu zlibi...ja jsem tam byl hodnekrat zbytecne,obcas totiz zapomene ;-)
Ceny maji nejlepsi,co jsem hledal po Brne...
mikeson
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spora 11. 6. 2007 21:12

Tak ji mám pár dnů doma - jeste jsem ji stihl koupit, nez ji skoro o litr jen tak zdrazili.

Je dobrá, ale cekal jsem o neco vice. Kovovy kriz a kovove spojeni sedaku a operaku urcite neco vydrzi. Sitovinove operadlo - no doufejme, podrucky jsou trosku volnejsi, mechanika pusobi taky celkem solidne. Snad jen sedak je na muj vkus az moc mekky.

Celkove tedy ano, ale trosku za moc penez. V te Cine to zcela jiste vyrobi za polovinu :wink:
spora
Junior

Odeslat příspěvekod kmotr9 26. 6. 2007 16:34

Už to mají dražší. Ale na prodejně mi říkali, že cenu 7021 i s DPH drží dál, jen si stěžovala konkurence a musí držet basu - tedy mít na shopu cenu vyšší. Jinak Saturn mám a spokojenost...
kmotr9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarus-povaha spatna 24. 8. 2009 18:19

Mel jsem to stesti vyskouset kreslo Saturn a Saturnia Klasik.Koupil jsem nakonec na www.interier-shop.cz kreslo Saturnia a nemuzu si ho vynachvalit.Navic jsem si vybral barvu.Servis byl perfektni. :-)
jarus-povaha spatna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 25. 8. 2009 12:33

Podobnou sesli mají teď v nabídce hp Tesco
http://www.itesco.cz/products/detail?webid=Kreslo
Cena 1,2k, není to úplně technicky TOP, ale mrkni na to.
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Niky 15. 12. 2009 15:21

Pandan je docela neschopny dodat objednane zbozi.

Nedoporucuci cokoliv objednavat. U zbozi deklarovaneho skladem klidne - po tydnu, ci dvou - zjistite, ze neni skladem ani u dodavatele, od kteryho je berou.
Niky
Niky
Junior

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 15. 12. 2009 23:44

Bohužel je takových I obchodů čím dál tím víc. Defakto žijou jen z těch peněz, které jim pošleš a než ti je vrátí, dostanou peníze od jiný ryby, která se chytne.
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod letadlo111 17. 9. 2010 18:03

spora odkazuje jinde ,spravny odkaz na SATURN je

http://www.kancelarskezidle.com/zidle/k ... rn-net.php

pripadne je moznost levnejsi varianty skoro stejne zidle:

http://www.kancelarskezidle.com/zidle/k ... -darek.php

Mate to i s darkem a dopravou zdarma
letadlo111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CherryAnn 21. 9. 2010 22:59

Já jsem měla v práci něco podobného - snad to bylo tohle?
Obrázek

A bylo to v pohodě, záda netrpěla :-) .

Jinak další výběr třeba tady - kancelářské židle.
CherryAnn
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alfah4ns 21. 9. 2010 23:10

CherryAnn:
Tohle už od pohledu moc dobrá židle není.
Tedy, může být dobrá pro člověka střední postavy, když mu záda sedí na opěrce tak, jak mají. Pokud je někdo ale vyššího, či nižšího vzrůstu, než postava, na kterou bylo křeslo navrženo, důrazně doporučuji zakoupit křeslo s nastavitelnou výškou bederní opory páteře, jinak budou záda, pokud se člověk uvolní a opře, prohnutá jinak, než mají být.

(sám s tím mám hodně velký problém, měřím přes 2m, takže opravdu málokterá židle mi sedí. Momentálně používám klasické křeslo ala Tesco, Makro, apod... Ale vím, že jakmile budou peníze, kupuju jinou - určitě ne křeslo, ale židli, a určitě ne bez plně nastavitelných zad. Vpodstatě sezení na čemkoliv "pro běžné lidi vytvarovaném" pro mě znamená jisté utrpení, ať už se jedná o sezení na domácích židlích, ve škole, vlaku, autobuse... Oblast bederní páteře mám o dost výše a pak ji mám prohnutou úplně do opačné strany, když se uvolním. Ano, já jsem trochu extrém, ovšem i nedvoumetroví lidi mohou mít po čase problémy, taže toto nezanedbávat, opěradlo musí sednou k zádům, ne naopak :) )
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 21. 9. 2010 23:23

To alfah4ns: Vím o čem mluvíš. Mám sice jen 185 cm, ale podobný problém. Kdysi jsem dostal darem podobné křeslo jako postla CherryAnn a po cca měsíci jsem ho postavil do kouta pro návštěvy a vrátil jsem se ke klasické židli. Snad jediné využití toho křesla je, že když povolíš "houpačku" můžeš si vněm na krátko zchrupnout (aháá, už vím co dělá CherryAnn v práci :-) )
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků