Google Analytics

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod palooo 30. 6. 2007 09:57

potreboval by som radu zaregistroval som sa, vlozil kod do stranky a nic mi este ani po 2 dnoch nezobrazuje statistiky.

mozete mi poradit ako to aktivovat prip. do ktorej casti stranky mam ten kod vlozit? dik
palooo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salko 30. 6. 2007 10:07

Človeče však tam máš steb-by-step návod ako na to.

Mne sa začali štatistiky zobrazovať cca 1-2 dni po vložení toho kódu do stránky. Teda teraz už na tom máme asi 10 stránok a úplne v pohode všetko.
salko
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod _Daan_ 5. 7. 2007 13:51

palooo píše:potreboval by som radu zaregistroval som sa, vlozil kod do stranky a nic mi este ani po 2 dnoch nezobrazuje statistiky.

mozete mi poradit ako to aktivovat prip. do ktorej casti stranky mam ten kod vlozit? dik


A kde mas hostovanu stranku? Ak je to napr. IC.cz, tak Analytics nerozbehas, kedze sucastou ich reklamnej listy uz jeden GA kod je... Kuk sem...

Mozno by si mohol vyuzit nejake alternativne metody, ako napr. toto... Nie su to az tak prepracovane statistiky, ako od Googla, ale myslim, ze pre mensie stranky to bude stacit.. (Pripadne si mozes doprogramovat, alebo na Internete dohladat dalsie funkcie... )
Can it be there some sort of error?
_Daan_
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků