Vista a hry-jde to vůbec dohromady??

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod blizzard11 10. 8. 2007 15:10

rád bych vědel jaká je vista na hry a multimédia. Slyšel jsem je na ní skoro nic nejde ale spíš si myslím že to byla nějaká fáma, nebo ne???
blizzard11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod extreeme 10. 8. 2007 15:18

Vista je najlepsie pripraveny system na multimedia a hry idu tiez vsetky, mam vyskusane Stalker, Rainbow Six: Vegas, FEAR ...
extreeme
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 10. 8. 2007 15:24

To byla opravdu fáma, nezaregistroval jsem jedinou hru, která by mi nešla (32bit)
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lassa 10. 8. 2007 15:26

Já mám taky nějaký hry odskoušený a zatím sem nerozjel jen colina mcrae 05 kterej mi hlásil že je jen pro winy max xp sp2 jianak test drive, toca3, F.E.A.R. FLAT OUT 2 - ok
lassa
Junior

Odeslat příspěvekod lopik1072 10. 8. 2007 17:15

Taky se mi stalo, že jsem něco nerozjel ale to byly některé hry pro XP ale je toho hodně málo.
http://www.inzeracek.cz
MB : Asus P5B DELUXE,
CPU : C2D E6600,
RAM : 2GB DDR2 800MHz CORSAIR DOMINATOR
HDD : 2×WD CAVIAR 250GB
GK : MSI NX8800GTS-T2D640E-HD-OC,
SW : MS WIN. VISTA ULTIMATE, win XPP
CASE: GIGABYTE 3D AURORA SILVER
lopik1072
Junior

Odeslat příspěvekod ravenman 10. 8. 2007 19:14

prečo by nešlo , toto sa dalo povedať aj za éry mladého Windows XP ked neboli riadne ovládače , časom na nej všetko pofičí ako na XP ale s tým rozdielom že musíš si priplatiť za výkonejší HW
Kdo je z okolia Žilinského alebo Košického kraja alebo z iných a má záujem navštíviť opustené rezidencie v Černobyle na budúce leto a letecky , nech sa ozve cez SS,tvoríme tím na výlet.
ravenman
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 10. 8. 2007 21:01

Takmer som nenasiel hru, ktora by sla spustit, ale nastastie aj take sa najdu. :roll:
P.S. Mam vypnutu podporu 16-bit aplikacii, t.j. ako je to v 64-bit Viste a pouzivam ATI.
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ravenman 10. 8. 2007 21:15

nechcel si skor povedat ze takmer sa nenajdu hry ktore nejdu spustit ?
Kdo je z okolia Žilinského alebo Košického kraja alebo z iných a má záujem navštíviť opustené rezidencie v Černobyle na budúce leto a letecky , nech sa ozve cez SS,tvoríme tím na výlet.
ravenman
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 10. 8. 2007 21:58

Nie, z asi 50 hier vratane dem, ktore som skusal, islo spustit asi 5, t.j. zhruba 10%.
Taky WET siel naposledy s catalyst 7.1, Far Cry s Catalyst 7.4 a zvysok nesiel nikdy.
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Biker65 10. 8. 2007 22:20

Tak já taky nespustím skoro nic.
Biker65
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 10. 8. 2007 22:22

Zaujimalo by ma, ci ti, ktorym idu vsetky hry, nemaju NVIDIU a tym, co skoro nic nejde ATI? :?
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ravenman 10. 8. 2007 23:08

ja pocas tychto mesiacov co je Vistisko odtrhnuta z retazu tak mam pocit ze prave Ati bola najrýchlejsia vo vytvorení drivrov oproti Nvidii ktora nedavno uvolnila prvy finalny driver

chlapi a napadlo ma doinstalujte si Directx 9c , ja ked som ho nedoinstaloval tay mi nic neslo ,tie kniznice su proste treba
ravenman
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 11. 8. 2007 08:04

DX9.0c som instaloval, lebo Vista stale pisala, ze chyba ta a ta DLL, ale nanestastie nepomohlo. :(
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod r.polasek 11. 8. 2007 09:03

Mám Ati mobility radeon X700, catalysty 7.2 a vždycky jsem rozjel všechno bez problému. Pouze na dosovské hry musí být dosbox.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Junior

Odeslat příspěvekod ravenman 11. 8. 2007 09:27

TheTOM_SK píše:DX9.0c som instaloval, lebo Vista stale pisala, ze chyba ta a ta DLL, ale nanestastie nepomohlo. :(
pocuj to ti nejdu ani bezne hry, NFS,Gothic,Stalker ?problem bude asi v tej x64 verzii
ravenman
Junior

Další stránka