Multifunkční zařízení - HP nebo Canon?

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 8. 2007 19:20

Dobry den,
planuji koupit multifunkcni zarizeni, mohli byste mi prosim poradit?

Mam nasledujici pozadavky:

Barevny tisk
Uvital bych automaticky oboustranny tisk, ethernet rozhrani, fax a ctecku pametovych karet.
Pokud mozno co nejlevnejsi naplne s dlouho vydrzi :-B

A pak samozrejme cim vetsi rychlost a rozliseni, tim lepe.

cena: do 10 000 Kc
Naposledy upravil anonymni dne 15. 8. 2007 13:57, celkově upraveno 2
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2007 13:02

Vazne nikdo nemate nejaky tip nebo osobni zkusenost?
anonymni

Odeslat příspěvekod ravenman 7. 8. 2007 14:34

ja pred rokom som kúpil HP PSC 1410 a bez problémov , dnes je inak modelovo označená u HP sa označuju All in one ,stačí už len podla parametrov , ale nedobré skúsenosti mám s Lexmark ,proste vyberaj z HP,Epson,Canon
ravenman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2007 22:22

Tak jsem si vybral dve (respektive tri) zarizeni. Mate nekdo s nejakym zkusenosti? Ktere je podle vas lepsi?


HP Officejet Pro L7680 (pokud ma L7680 oproti L7580 jen automaticky duplexni tisk, tak se bez nej asi obejdu - je to rozdil 2000Kc)

Canon PIXMA MP830
anonymni

Odeslat příspěvekod VELI 20. 8. 2007 14:51

Osobne bych bral CANNON. Delam servisniho technika velkych kopirek (i barevnych) a obcas se mi do ruky dostane i naka malinka tiskarna. Pokud se na to kouknu z pohledu technika tak kdyz vidim ty ruzne vysuvne mechanizmy a tahla na krytech u znacky HP tak se mi chce blejt-a to nemluvim a ruznych debilnich specialitach co se obcas uvnitr HP da nalezt. A celkove kdyz vidis jak je co udelano, tak CANNON jasne vede-alespon dnes. A rekl bych ze i obecne je preferovan CANNON. A ma i lepsi kvalitu inkoustu nez HP.
VELI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seniorka 22. 8. 2007 17:55

Mám od vánoc Canon MP 510 multifunkční tiskárnu a jsem velmi spokojena ,jestli máte více peněz , tak bych poté zkušeností s tiskárnou šla na větší řadu , ale zase Canon . Tiskne dobře foto i scener pro domácí použití stačí, kopírka také dobrá. Teď mě to mrzí ,že jsem nešla výše . Tisknout obaly , negativy , když je potřeba nascenovat , dělají vyšší řady. Spotřeba je únosná . Seniorka
seniorka
Junior

Odeslat příspěvekod seniorka 23. 8. 2007 13:48

Malinko jsem se upsala , ty obaly jdou tisknou, ale na CD ne .Seniorka
seniorka
Junior

Odeslat příspěvekod seniorka 23. 8. 2007 13:48

Malinko jsem se upsala , ty obaly jdou tisknou, ale na CD ne .Seniorka
seniorka
Junior

Odeslat příspěvekod cannon522 23. 8. 2007 14:12

mam canona mp-800,mohu doporucit.vyborny scener!,potisk cd-dvd,pet smostatnych naplni,ktere jdou po vypnuti hlidani barvy doplnit a pouzivat dal.
cannon522
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2007 19:12

Ok. Koupim teda Canon. Akorat jsem ted na ofic.strankach objevil novej model PIXMA MP970. Zkousel jsem prolezt internetovy shopy, ale nikde ji zatim nemaji (asi jeste neni na trhu). Myslite, ze ma cenu pockat? Nevite za kolik se bude prodavat?

http://www.canon.cz/produkty/base/mp970/index.htm
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 8. 2007 20:18

No prave. Nechci ted koupit MP830 a za mesic zjistit, ze prodavaji lepsi model za stejnou cenu.

Neni tu nekdo kdo ma info z Canonu? :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Děsík 6. 9. 2007 18:04

Ahoj, jaký je přesný postup při oblbnutí hlídání stavu náplně? Mám MP500 a předpokládám, že postup bude obdobný. Dík, hezký den.
Děsík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cannon522 6. 9. 2007 19:13

http://www.fifty.cz/návody/nulovani-canon
cannon522
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků