UPC Chello (Slovensko) a pomale P2P ?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Player. 11. 9. 2007 17:16

Chello platinum je len pre novych zakaznikov, ktory este nemali chello.
Player.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 11. 9. 2007 17:24

hovorite tu o stahovani z hubov....cop tak sem tam pozriet torrenty?
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DuFFi 11. 9. 2007 17:26

Player to sa mylis. Chello Platinum je aj pre existujucich zakaznikov, ktori maju chello bez viazanosti.
DuFFi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolofon 11. 9. 2007 17:36

jop, ale akurat citam, ze od 6.9. to uz davaju len s viazanostou...tos, mal som stastie, poziadal som a upgradli mi to 5.9. :mrgreen:
Lolofon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rikardof 11. 9. 2007 17:47

Dnes som bol v ZA v zakaznickom centre a Platinum bez viazanosti mi nedali. Vraj od 6.9. maju novy dodatok podla ktoreho sa to neda. By ma zaujimalo ci to niekto dostal po 6.9., lebo viazat sa na dva roky a este v Ziline je ........, by som si asi dlho hlavu o stenu buchal. Z toho ich bordelu a neustale ojebavania mi uz je zle.

tu je ten dodatok
http://img514.imageshack.us/img514/8505 ... 001jf6.jpg
rikardof
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rikardof 12. 9. 2007 16:33

ako ste spokojni Zilincania s chellom po vymene niktorych technologickych prvkov a segmentaci ? Moja spokojnost je nekonecna, na speed.upc.sk plnu rychlost a dosahujem americke ping-y, super
rikardof
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OReX 12. 9. 2007 19:08

Presne tak moja rec, podla ich meraca mam fantasticku rychlost, skoda len ze nemozem ani hrat a teraz dokonca ani pozerat stranky, lebo pri tej rychlosti akou sa otvaraju starnem.
OReX
Junior

Odeslat příspěvekod Johno 12. 9. 2007 20:31

Ten ich speedmeter je preprogramovany, v minulosti fungoval celkom korektne. Teraz si otestuje, aky mas Chello program a podla toho vyhotovi taky vysledok, aby si bol spokojni.
Johno
Junior

Odeslat příspěvekod misiaq 12. 9. 2007 21:12

zaujimalo by ma ako zareaguju na moj e-mail... poslal som na help desk staznost, ze mi ide strasne pomaly net cez port 80 odkedy som si aktivoval chello platinum (som jeden z stastnych co to maju bez viazanosti). nepouzivam P2P siete, maximalne rapidshare a podobne fileshare servery... nie som ani nejaky extremny sosac, ale moja rychlost sa po rozlicnych meraniach na roznych serveroch nepriblizila k deklarovanym 10mbps. Teraz uz mi je jasne preco pozadovali neskor viazanost, lebo by sa na nich kazdy *****... ospravedlnujem sa za explicitny vyraz, ale v suvislosti so spol. UPC nemam pekneho slova, aj ked donedavna som bol vcelku spokojnym zakaznikom chello light...
misiaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rikardof 12. 9. 2007 21:35

skus http://speed.upc.sk/
pokial ti ukaze plnu rychlost nemas narok sa stazovat
dufam ze pod help desk rozumies adresu riaditel@upc.sk, ostatne schranky v UPC su defaultne presmerovane do /dev/null
-od odpovedi vela necakaj, pravdepodobne nova ctrl+c ctrl+v sablona
rikardof
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Johno 12. 9. 2007 21:51

Nikdy ma nenapadlo, ze Chello moze v Ziline tak hlboko klesnut. Asi nasadneme do tankov a zrovname pobocku v Ziline zo zemou. Ale vazne, uvidime ako to cele dopadne, no nie som momentalne velky optimista.Horsie s nami, ktori mame viazanost, ako z toho vykluckovat. Osobne sa cudujem managmentu Chella, ze pri expanzii Orange v Ziline takto hazarduju so svojimi zakaznikmi. Treba neustale volat, pisat na post@upc.sk, riaditel@upc.sk, informovat na vsetkych pocitacovych forach o nekvalite Chella v Ziline a odradzat a varovat potencialnych zakaznikov. Jedine tak mozeme pohnut veci dopredu a za svoje peniaze dostat primeranu kvalitu.
Johno
Junior

Odeslat příspěvekod misiaq 13. 9. 2007 09:13

rikardof píše:skus http://speed.upc.sk/
pokial ti ukaze plnu rychlost nemas narok sa stazovat
dufam ze pod help desk rozumies adresu riaditel@upc.sk, ostatne schranky v UPC su defaultne presmerovane do /dev/null
-od odpovedi vela necakaj, pravdepodobne nova ctrl+c ctrl+v sablona


Nemyslim si ze speed.upc.sk ma lepsiu vypovedaciu hodnotu ako ine merace, teda od 3. strany a nezainteresovane, obzvlast, ked ten server je na tej istej strukture ako klient... a nebojim sa zeby som s nimi nevedel zatocit, uz som si od nich vydupal platinum bez viazanosti po tyzdni dohadovania a neskor dokonca vyhrazania sa z mojej strany ze podam na nich staznost a ver tomu ze by som ju podal a bol by som v prave. teraz je vsak situacia ina avsak, ze chello negarantuje ziadnu minimalnu rychlost pripojenia, ale ide vyslovene o spinavost z ich strany, pretoze z nestandardneho portu, ktory pre vlastnu bezpecnost neuvediem stahujem uplne plnou rychlostou... ten port mi nedokazu obmedzit ale 80ku brzdia, to je vseobecne zname pokial vela stahujes, aj ked ja som ziadne FUP nikdy nepodpisal...
misiaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rikardof 13. 9. 2007 09:19

no ja som to s tym speed.upc.sk myslel skor ironicky :D
kedy si si daval to neviazane platinum. Ja som tam bol teraz pondelok a nechceli mi ho dat neviazane, ze od 6.9. plati nova priloha.
vid. http://img514.imageshack.us/img514/8505 ... 001jf6.jpg
rikardof
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolofon 13. 9. 2007 10:25

misiaq: mozes mi pls strucne vysvetlit, ako si to myslel s tym brzdenim portu 80, ked stahujes?
Lolofon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 13. 9. 2007 14:55

brzdia niektore protokoly na aplikacnej vrstve
Player.
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků