Koupě nového notebooku

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Igr4c3k 17. 9. 2007 18:55

Zdravím všechny, chtěl bych poradit při nákupu notebooku do cca 35 tisíc Kč. Měl by to být všestranně vybavený notebook, výkonově porovnatelný s klasickým stolním PC. Byl bych rád, kdyby byl i designově atraktivní. Měla by to být minimálně 15ka úhlopříčka. Na značce mi ani tak nezáleží, ale ACER bych opravdu nechtěl. Moji potenciální favorité jsou HP Pavilion dv6590ea a MSI GX700PX-023CZ. O MSI ale bohužel nic moc nevím, jako o kvalitě šasi a spolehlivosti. Budu rád za každou radu, takže pište. Díky moc :)
Igr4c3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spartas 17. 9. 2007 19:18

vykonove porovnatelny hmm ... jestli nepotrebujes skutecne vylozene notebook tak by podle me bylo lepsi vzit klasickej desktop a jeste by si usetril v pripade ze notebook potrebujes ok ale nikdy nebude za stejnou cenu vykonove porovnatelny PC za 35000 ,- a notebook za tu samou hodnotu,PC bude vykonejsi :wink:
spartas
Junior

Odeslat příspěvekod Igr4c3k 17. 9. 2007 21:19

To bylo samozřejmě myšleno s nadsázkou :wink: Vím, že se to srovnávat nedá... jedná se mi ale o notebook, kterej by mi alespoň z části nahradil výkonné stolní PC. Každopádně dík za příspěvek
Igr4c3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod komplikator 18. 9. 2007 10:32

To MSI je tuším 17" model. Má stejné šasi jako má L715, a vřele nedoporučuji, nevěřím že by to šasi bylo konstrukčně i materiálově jiné. Klávesnice taky stojí za 2 věci... De facto jsou to dva hlavní argumenty pro to proč nejsem s MSI spokojený.
i7-8700k@5GHz DELID, RTX 2070 Super, 32GB RAM, custom liquid cooling
komplikator
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Igr4c3k 18. 9. 2007 12:49

Díky za radu...ten zmíněný Pavilion dv6590 mě ale taky zklamal svou low-endovou grafikou. Přehodnotil jsem situaci a klidně bych šel i do 17-ky s nějakou dobrou grafikou a core 2 duo. Využití zejména na filmy, hry, mp3, pálení, office atd. Zaujal mě Pavilion dv9500, který jsem bohužel nikde v prodeji nenašel. Nevíš o prodeji tohoto modelu něco víc nebo mohl bys mi popřípadě doporučit nějaký notebook, díky :wink:
Igr4c3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Igr4c3k 18. 9. 2007 12:50

Igr4c3k
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků