Crysis - plná verze - jak vám jde?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Master Awast 28. 10. 2007 17:56

To tam IMHO patří... jakože i Ty takhle vnímáš svět v okolí... třeba při prudké otočce než zaostříš nebo při běhu...
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 10. 2007 17:57

martin_o5 píše:http://images.tweaktown.com/imagebank/%20crysisspd_g_02.gif
Tak se podívejte jak asi na tom naše grafiky jsou :wink:-/quote]

No tak jak to vidím na 8800GTX by to mělo jet naprosto plynule takže nevím co to znamená
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burton2 28. 10. 2007 17:59

Weightlifter píše:
martin_o5 píše:http://images.tweaktown.com/imagebank/%20crysisspd_g_02.gif
Tak se podívejte jak asi na tom naše grafiky jsou :wink:-/quote]
No tak jak to vidím na 8800GTX by to mělo jet naprosto plynule takže nevím co to znamenám/quote]


AZ na to ze to nepsal martin ale ja !! :roll:
Burton2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 28. 10. 2007 18:00

Jj, vím - ve hře je to normální, ale na tom lcd to bylo hrubé a vypadalo to, jak kdyby si některé pixely "vyměnily" své místo... tak proto mě to napadlo. Možná za to mohla uhlopříčka - 40 placů je už celkem luxus na hraní ;-)
aikoN
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 10. 2007 18:02

No nádhera fakt nechápu podle mě s Quadcorem taktovaným na 4GHz a 8800ULTRA OC to musí běhat v pohodě
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 28. 10. 2007 18:10

Weightlifter píše:TA hra je dobře zoptimalizovaná dokonce i na mojem Celeronu je to hratelné a na Invexu to jeli na 8800GTX na rozlišení 1920*1200 úplně všechno na max takže to musí tak samo jet i nám /quote]

Zoptimalizovaná ?Prd :lol:
Ved to nejde na Very High+16AA ani na 1024x768 :!:
Obrázek
Komp mám určite v poriadku ,iné hry šlapú v pohode.
Obrázek
Obrázek

A to mám teraz QuadCore na 3,6GHz +4GB ram a pretaktovanú 8800gtx. Toto je hra na next gen grafiky. 8800GTX može ísť do dochodku. :-B
Naposledy upravil metla23 dne 28. 10. 2007 18:14, celkově upraveno 1
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 28. 10. 2007 18:10

Weightlifter píše:
martin_o5 píše:http://images.tweaktown.com/imagebank/%20crysisspd_g_02.gif
Tak se podívejte jak asi na tom naše grafiky jsou :wink:-/quote]
No tak jak to vidím na 8800GTX by to mělo jet naprosto plynule takže nevím co to znamenám/quote]


Nj, ale tam je to testované na high detaily s vypnutým vyhlazováním ne? Pak tam jsou ještě very high detaily... A na ty už to není plynulé...
aikoN
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_o5 28. 10. 2007 18:22

Burton2 píše:
Weightlifter píše:
martin_o5 píše:http://images.tweaktown.com/imagebank/%20crysisspd_g_02.gif
Tak se podívejte jak asi na tom naše grafiky jsou :wink:-/quote]
No tak jak to vidím na 8800GTX by to mělo jet naprosto plynule takže nevím co to znamenám/quote]

AZ na to ze to nepsal martin ale ja !! :roll:


Co to meleš? To jsem PSAL já! :lol:
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swifty 28. 10. 2007 18:27

metla23 píše:A to mám teraz QuadCore na 3,6GHz +4GB ram a pretaktovanú 8800gtx. Toto je hra na next gen grafiky. 8800GTX može ísť do dochodku. :-B /quote]

Je to tak. Plus mínus to vidím takhle: GTSka to rozjedou plynule na medium, GTX a Ultry na high s nějakým tím AAčkem, když se poštěstí. Very high v 19*12 s AA bude práce tak pro tu trojnásobnou verzi SLIčka s Ultrama.
Swifty
Junior

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 10. 2007 18:31

Swifty píše:
metla23 píše:A to mám teraz QuadCore na 3,6GHz +4GB ram a pretaktovanú 8800gtx. Toto je hra na next gen grafiky. 8800GTX može ísť do dochodku. :-B /quote]
Je to tak. Plus mínus to vidím takhle: GTSka to rozjedou plynule na medium, GTX a Ultry na high s nějakým tím AAčkem, když se poštěstí. Very high v 19*12 s AA bude práce tak pro tu trojnásobnou verzi SLIčka s Ultrama.k/quote]

TAk mi řekni co to byly na Invexu za compy?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swifty 28. 10. 2007 18:37

Nebyl jsem tam, takže jen pro ujištění - na Invexu jim běželo tohle demo, na nepřetaktované GTXce, na 1920*1200, všechno na very high?
Swifty
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 28. 10. 2007 18:46

Weightlifter píše:TAk mi řekni co to byly na Invexu za compy??/quote]
To ti nepoviem ,nebol som tam ale jedno ti možem povedať isto . Jedna 8800GTX na Crysis nestačí aj ked sa poserie.
Crytek poslal všetky dnešné karty do penzie ,preste tak isto ako svojho času Far Cry. Historia sa opakuje. Osobne ma to netrápy mna zaujímajú hry na novom Unreal engine s využitím Ageia Physx.
Pre jednu hru nebudem meniť grafiku.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master Awast 28. 10. 2007 18:51

OT - já jo :mrgreen:

Ale docela čumím... tohle opravdu umí jenom málo firem... relativně dobře optimalizovat hru a přitom bezezbytku využít to momentálně nejlepší na trhu...
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 28. 10. 2007 18:58

Ja to vidím ináč .Crytek tak dobre optimalizoval hru ,že z nášho High-End hardwaru urobil bezcennú kopu nepoužitelného šrotu. :mrgreen:
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 28. 10. 2007 19:02

Já bych to tak tragicky nebral - si koupím tři 9800GTX do SLI a pak mi to už snad pojede plynule aji s antialiasingem :mrgreen: :D

Ale, vážně: Pokčáme si na finální verzi. Pak se uvidí. Pochybuju, že vývojáři z Cryteku nedají na ohlasy uživatelů a neoptimalizují to ;-). Předpokládat, že všichni honem poletí do obchodu pro novou GK kvůli jedné hře asi nebudou :mrgreen:
Naposledy upravil aikoN dne 28. 10. 2007 19:03, celkově upraveno 1
aikoN
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků