Zabít, vykuchat, spálit, aneb trest za podobné články

Linux, Unix, BSD systémy, distribuce, open source

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Martin Kabrhel 11. 11. 2007 10:10

Prolézal jsem internet jako vždy a narazil na tohohle debila. Co si ty lidi o sobě vůbec myslí? :evil:

http://i-extra.net/linux-os/stop-linux/
Martin Kabrhel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šarik 11. 11. 2007 10:23

Můžu ti říct co si o sobě myslí. Jen to nejlepší. Nicméně je to jeho názor, který nikomu nenutí. Také jsem si vyzkoušel Linux a v mírnější podobě si myslím to, co píše v posledním odstavci.
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod Jack64 11. 11. 2007 10:28

Já taky na tom článku nic špatného nevidím. Docela příjemné čtení.
Jack64
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 11. 11. 2007 10:31

Ehm. Každý má samozřejmě právo na svůj názor, ale autor tohoto článku podle mě snad linux ani neviděl.

moje výtky k článku (podobně objektivně subjektivní, jako článek autora)
-> pro lidi, kteří neumí ovládat windows je linux snáze pochopitelný. (zkušenost s několika lidmi kolem)
edit: myslím tím lidi, kteří mají linux jako svůj vůbec první OS
-> vzhled mi přijde v pohodě. že tam hodí obrázek s nějakým základním skinem z opensuse, to už mi přijde spíš demagogie. Navíc linux není ani zdaleka jen openSuse. myslím, že vzhledově linux může klidně konkurovat Windows i macOSu
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod laslo.petr 11. 11. 2007 11:29

Martin Kabrhel píše:Prolézal jsem internet jako vždy a narazil na tohohle debila. Co si ty lidi o sobě vůbec myslí? :evil:

lurl]http://i-extra.net/linux-os/stop-linux/[/url]

Další linuxák :-D

http://merlin.i-extra.net/blog/operacni-systemy/mam-toho-dost-fuck-windowsmaclinux
laslo.petr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sešívaný 11. 11. 2007 11:33

Tak jsem taky připojil komentář, jinak to není třeba moc komentovat. Je to prostě výplod člověka, který vůbec neví, o čem píše. Samozřejmě znám plno lidí, kteří dávají přednost Windows a MacOSX z objektivních důvodů. Tento blogspot je ale snůžka blbostí a plácání.
Jinak k tomu vzhledu: mně se naopak vzhled Linuxu obecně líbí, např. základní Gnome v Suse a Ubuntu mi přijde povedené. KDE se mi v základu moc nelíbí, ale zase mám slabost pro jeho technické vyvedení.
Jelikož dělám správce systému, setkávám se s různými systémy a musím říct, že ve Windows 98 - XP se dokážu docela jednoduše zorientovat, ale Vista je pro mě nepřehledná. Co na tom, že to vypadá cool, když se člověk ztrácí v té záplavě plnobarevných lesklých ikonek a duhových ploch. Není nad jednoduché a přehledné prostředí. Že je jednoduché ještě neznamená, že není mocné.
Sešívaný
Junior

Odeslat příspěvekod laslo.petr 11. 11. 2007 20:16

Linuxy sou na dve veci.

Profesionál si naprogramuje vlastni OS.
laslo.petr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FreeBSD_Radikal 11. 11. 2007 20:22

Uz to nechlastej :)
BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows.
notebook: Archlinux -current říznutej LFS ;-)
desktop: umrel
router: FreeBSD RELENG_6_2
FreeBSD_Radikal
Junior

Odeslat příspěvekod laslo.petr 11. 11. 2007 20:32

FreeBSD_Radikal píše:Uz to nechlastej :)

Bohužel nekouřím, nepiju sexuálně žiju.

Dyt mam pravdu, linux se tak hodi na server...

Pokud si neches steovat na spatny operacni systém udelej si svůj na míru
laslo.petr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod negr 11. 11. 2007 20:38

laslo.petr píše:Profesionál si naprogramuje vlastni OS../quote]

V důchodu si pokecáme, jak si s Láslo OS daleko. LOL chlape, ty dokážeš pobavit (nechceš mi poslat gram toho, co kouříš? ;) )
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Junior

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 11. 11. 2007 20:44

negr píše:

V důchodu si pokecáme, jak si s Láslo OS daleko. LOL chlape, ty dokážeš pobavit (nechceš mi poslat gram toho, co kouříš? ;) ) /quote]

ja chci taky gram toho, co kouris :-B
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Junior

Odeslat příspěvekod MikeHoffa 11. 11. 2007 20:46

[quote="Sešívaný"oTak jsem taky připojil komentář, jinak to není třeba moc komentovat. Je to prostě výplod člověka, který vůbec neví, o čem píše. Samozřejmě znám plno lidí, kteří dávají přednost Windows a MacOSX z objektivních důvodů. Tento blogspot je ale snůžka blbostí a plácání.
Jinak k tomu vzhledu: mně se naopak vzhled Linuxu obecně líbí, např. základní Gnome v Suse a Ubuntu mi přijde povedené. KDE se mi v základu moc nelíbí, ale zase mám slabost pro jeho technické vyvedení.
Jelikož dělám správce systému, setkávám se s různými systémy a musím říct, že ve Windows 98 - XP se dokážu docela jednoduše zorientovat, ale Vista je pro mě nepřehledná. Co na tom, že to vypadá cool, když se člověk ztrácí v té záplavě plnobarevných lesklých ikonek a duhových ploch. Není nad jednoduché a přehledné prostředí. Že je jednoduché ještě neznamená, že není mocné.j/quote]
Si děláš srandu že tohle říká někdo kdo používá linux, dobře s linuxem mam zkušenosti opravdu malé ale vím že není nic nepřehlednějšího a dost známých odešlo od linuxu kvůli tomu že tomu tak je a ještě navíc že se to uspořádání stále mění a když mluvíš o jednoduchosti tak by jsi asi měl být pro os X a ne ještě mít na něj nějaké řeči!
MikeHoffa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FreeBSD_Radikal 11. 11. 2007 20:49

laslo.petr píše:

Pokud si neches steovat na spatny operacni systém udelej si svůj na míru /quote]

No, je videt ze si Linux moc nepouzival...
BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows.
notebook: Archlinux -current říznutej LFS ;-)
desktop: umrel
router: FreeBSD RELENG_6_2
FreeBSD_Radikal
Junior

Odeslat příspěvekod laslo.petr 11. 11. 2007 20:51

negr píše:

V důchodu si pokecáme, jak si s Láslo OS daleko. LOL chlape, ty dokážeš pobavit (nechceš mi poslat gram toho, co kouříš? ;) ) /quote]

A ještě větší profík si vytvoří vlastní programer language k naprogramování OS.

No v důchodu si můžem pokecat, ale za penize ktere mi OS vydela budu bydlet nekde v karibiku a kvuli tobe sem nepoletim tak jestli si zaplatis letenku muzem dat sklenicku.

No a co hulím? To je tajný, můj vlastní vývoj. Zastávám vlastní řešení takže to jeste není ani na seznamu zakázaných lítek :-D
laslo.petr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MikeHoffa 11. 11. 2007 20:54

FreeBSD_Radikal píše:
laslo.petr píše:

Pokud si neches steovat na spatny operacni systém udelej si svůj na míru /quote]
No, je videt ze si Linux moc nepouzival...

když je linux tak dobrý jednoduchý(prostě nejlepší) a k tomu ještě zdarma tak proč se ještě skoro,tedy kromě serveru, nerozšířil?!
MikeHoffa
Kolemjdoucí

Další stránka