LCD 22" - Samsung 225BW vs 226BW vs HP w2207

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Beatle 17. 11. 2007 11:57

Vlastne jeste to jde nastavit v ovladacich graficke karty...u NV urcite.
Omlouvam se :oops:
Beatle
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveBury 17. 11. 2007 12:08

Uz jsem se lek, ze zacnu vybirat jiny monitor :)
Pojedeto na 8800gt(gts)

Ale teda pro jistotu, majitele 226BW, pouzivajic TV kartu, dokazete nastavit obraz jako je znazorneny na HP ?
Obrázek
DaveBury
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burton2 17. 11. 2007 13:46

HP jako vzdy nezklamalo.... diky Beatle za tvoje obrazky :wink: Jeste se chci zeptat co mas za TV kartu ty v PC ???
Jestli ten obraz ktery tam mas bude take tak pekny a kvalitni jak na tom mojem....
Ja kdyz dam fullscreen tak se mi zda ze nemam tak pekny obraz jako ty na tom 22" monitoru (snad to bude grafickou kartou, doufam ze to neni zastaralou TV kartou) :|
Burton2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beatle 17. 11. 2007 14:11

Karta viz. podpis...Leadtek Winfast TV 2000/XP Expert...

Tobe se to zda pekny? :shock: Me to prijde naprosto priserny a to je to jeste zhorseny tim mobilem :)Jako koukat se na to da no, ale obraz z tuneru je oproti "normalnimu" video natoz HD naprosta tragedie.

Tady jsou napriklad ukazky HD...ale zase je to mobilem no, takze ten rozdil neni moc videt, ve skutecnosti to je naprsoto o necem jinem!

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Beatle
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Syfon 17. 11. 2007 14:30

Ja mam daku lacnu kartu a pouzivam k nej soft FLY 2000TV a mozem si nastavit ci chcem zachovat pomer stran, alebo roztiahnut obraz na celu obrazovku. Takze zalezi to skor od softveru a nie od toho ci monitor podporuje zachovanie pomeru stran.

Ine je ak pri Full screen mode pouzivate ine rozlisenie ako nativne, ale o tom pochybujem.
Chuck Norris si vie kolenom poškrabať kríže keď ho svrbia
Syfon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveBury 17. 11. 2007 15:16

Syfon píše:...Takze zalezi to skor od softveru a nie od toho ci monitor podporuje zachovanie pomeru stran...


Takze pokud necham zatrhly pomer stran 4:3, tak Samsung 226BW by mel zachovat pomer stran ?

Obrázek
DaveBury
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Syfon 17. 11. 2007 15:39

Ano, ved skus zaskrtnut 16:9 a obraz sa ti zdeformuje :)
Chuck Norris si vie kolenom poškrabať kríže keď ho svrbia
Syfon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveBury 17. 11. 2007 15:44

Jasne, ja se jen chtel ujistit, ze to tak bude fungovat i na 226BW, zvlaste kdyz v recenzi psali v zaporech, ze neumi zachovat pomer stran ...
DaveBury
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Burton2 17. 11. 2007 16:36

Beatle+DaveBury: Vsiml jsem si ze mame stejnou TV kartu .-)

Beatle: Jasne ze tuner neni peknejsi jak HD !! ALe tim jsem chtel rict ze podle toho obrazku musim rict ze mas peknejsi obraz nez ja tedka na 17" CRT Mylim ze to neni monitorem ale grafickou kartou kterou mam GeForce 4 :) :D

Syfon: Kdyz ja dam 16:9 tak se mi obraz opravdu zdeformuje coz je na pikacu.... proto sem chtel videt jak to bude vypadat na 22" monitoru .)
Burton2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Syfon 17. 11. 2007 17:00

Burton2: Na grafickej podla mna nezalezi. Dost dolezite je ci mas dostatocne silny signal, zalezi aj na tom aky je kvalitny, nieco spravi aj rusenie.

Inac pri kupovani wide LCD som sa tiez bal, ze obraz z TV bude roztiahnuty, ale po tom ako som zistil, ze sa to da ovladat softverom som spokojny :)
Chuck Norris si vie kolenom poškrabať kríže keď ho svrbia
Syfon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beatle 17. 11. 2007 17:15

Presne tak, zalezi hlavne na signalu.S tim softwarem ma Syfon taky pravdu...ja jsem to tu uz kdysi davno psal a sam jsem na to zapomel.Treba u PVR2 nastaveni 4:3 nebo 16:9 nehraje zadnou roli...porad to je roztahly, dokud nenastavim zachovani pomeru stran.Presto pouzivam roztazeny obraz...neprijde mi to nejak hrozne.(v celkovem podani, ze obraz z tuneru je proste hnus)...cekam na digital jako na spasu.
Beatle
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TritonX 18. 11. 2007 00:25

Dva dotazy ohledně w2207:

1) Jak je to s natáčením do stran (doleva a doprava)? Podle tvaru podstavce předpokládám, že tam na to žádný speciální kloub není (jako u Samsungu nebo LG). Je obtížné natočit celý monitor do stran?

2) Co ty zabudované reproduktory? Budou stačit? Nejsem nijak náročný na zvuk a nechci mít na stole další bedny a dráty...

Děkuji
TritonX
Junior

Odeslat příspěvekod adalx 18. 11. 2007 09:03

1 nejde. monitor otocis cely lehce

2 na bezne pouziti staci
adalx
Junior

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 11. 2007 17:25

Precital som totu asi do 30tej stranky a no coment


Mozno by mi tu vedel niekto poradit, ako by vyzerali hry s 1680x1050 na 2560x1600 monitore?bez orezani?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FiFi 18. 11. 2007 18:07

Moc chytrý z toho teda nejse...jaký je teda rozdíl mezi HP w2207v a w2207h? A volili by jste spíš toto HP nebo Samsung 2232bw? Hlavně na hry a filmy :wink: Díky moc za rady :wink:
FiFi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků