LCD: Leskly versus Matny

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod FiFi 19. 11. 2007 17:51

Já ho budu mít hlavně na hry a filmy a půjdu do lesku-dobrá volba, ne? :)
FiFi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master Awast 19. 11. 2007 17:58

To nám řekni Ty, až si to vyzkoušíš :wink:
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FiFi 19. 11. 2007 18:06

To už bude trošičku pozdě :lol:
FiFi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master Awast 19. 11. 2007 18:45

Ehm... sice už mírně OT, ale reagoval jsem na
FiFi píše: půjdu do lesku-dobrá volba, ne? :)-/quote]

takže... :P
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akus 20. 11. 2007 11:18

taky resim tuto otazku tak jsem zvedav na odpovedi (hlavni strach odlesky a unava oci sedim u monitoru cca 8 hodin denne)
Akus
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 20. 11. 2007 11:48

Ja jsem mel 3 roky matne LCD ted mam na NB i u PC leskle a zadny rozdil v unave oci tedy nevnimam.Spis naopak, kdyz ted musim pozorovat matne LCD prijde mi obraz takovy zamlzeny, rozostreny a porad mzouram.No a odlesky...Ja vam nevim, stejne se toho vsichni budete bat, dokud to neuvidite "nazivo".Ja jsem to risknul a nelituji toho, dnes uz bych matne LCD nechtel.Lesk bych nedopurocoval pouze tomu, kdo pracuje na PC prevazne v programech s tmavym prostredim npar. CAD...a tomu kdo ma spatne vyresene umisteni v mistnosti (okna proti monitoru).Jinak nevidim duvod proc se bat leskleho LCD...Nerad bych tu vyvolaval opet spory a "obrazkovou valku", ale pridam sem i fotky srovnani mat/lesk.Doufam ze me tu zas nekdo utluce fotkou vypnuteho leskleho LCD... :|

Obrázek

Obrázek
Beatle
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master Awast 20. 11. 2007 16:11

Ten vrchní obrázek vypovídá skutečnosti více než spodní... ale i tak se blíží realitě...
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drnoha 20. 11. 2007 16:47

No nevim, zrovna u toho horniho obrazku mi prijdou oba obrazy spatne, Samsung takovy vybledly, HP strasne prepalene.
drnoha
drnoha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Battlefield 20. 11. 2007 19:09

me tedy pripadá obraz samsunga takovy vyblity a braz HP takový krásný...jasný ostrý.......! názor uplného laika

Jedině lesklý
Battlefield
Junior

Odeslat příspěvekod FiFi 20. 11. 2007 20:47

U HP není vůbec přepálený, ale parádně ostrý a jasný :!: 8) Tak je to jasný, jdu do lesku :) Teď už jenom jaký :roll: :D
FiFi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akus 20. 11. 2007 23:04

mam jen dotaz a to jsou to fotky pri nastaveni stejnych hodnot LCD panelu (to jest contrast a jas barvy se neptam ale kdyz dam kontrast s jasem naplno zase jsme nekde jinde) to za 1 a za 2 pokud budu porovnavat skutecnost tak mi nerikejte ze ve skutecne prirode (ci v realu) uvidim barvy jake podalo HP nechci nic vychvalovat ani hanit nemuzu porovnat nevidel jsem a nemam a stale uvazuju samsung (ale CW ne BW) se mi libi vice vzhledove (ergonomie me nezajima) a taky kdyz nekdo rekne HP predstavim si tiskarnu a kdyz reknu samsung tak monitor tak nevim co koupit chtel jsem strasne samsunga ale jak ctu fora kazdy radsi to HP

a nebude to tim ze HP tady chvali porad ti stejni lide a samsunga nikdo nema nebo co nebo je opravdu tak spatny ??
Akus
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 21. 11. 2007 12:12

No asi jsem mel z tech fotek vyriznout jenom obraz, aby nebylo poznat co to je za znacky a modely, protoze se tu resi mat/lesk a ne Samsung/HP...Ja jsem sem dal ty fotky pouze jako ukazku matneho a leskleho LCD a rozhodne jsem tim nechtel rict, ze je samsung spatny, maximalne to ze je leskle LCD lepsi :).
No a kdybych se mel tedy vyjadrit k tomu HP...to ze ho tu chvali porad ti sami lide ma hned nekolik pricin.Jedna z nich je podle mne ta, ze si z tech 46 stran prectete tak mozna 5...A druha je ta, ze vetsina lidi se tu proste na neco zepta, dostane odpoved a pak se tu zase rok neobjevi.Ja jsem se snazil prezentovat svoje osbni zkusenosti a nazory hlavne z toho duvodu, ze jsem mel sam objednane matne LCD a diky jednomu cloveku tady na foru jsem si v posledni chvili rek, ze to proste risknu a zkusim lesk a jsem za to nesmirne rad.To je podle mne ucel tohoto fora, podle vlastnich zkusenosti ostatnim co nejlepe poradit a pomoct jim pri rozhodovani a je mi lito, ze to ma tedy uplne opacny ucinek.Nicmene kdyz uz bych nemel sve prispevky a prispevky ostatnich majitelu leskleho LCD brat za objektivni, dal bych alespon na Awasta, on totiz snad jako jediny tady, mel moznost srovnat Samsung 223 a HP w2207 a prestoze je sam majitel toho Samsungu, prohlasil ze je HP lepsi....pokud se tedy nemylim.No a navic to je moderator :)
Beatle
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drnoha 21. 11. 2007 13:10

Ja mel taky moznost primo porovnat HP w2207 a Samsung 226BW a pak jsem si vybral jak jsem si vybral.

A popravde na zaklade tohoto sveho srovnani se lidem, co chvali HP vubec nevidim.

Presto si nemuzu pomoct, na te horni fotce ma to HP proste prehnany kontrast. Divat se na to v noci, tak ma clovek vypalene oci.
drnoha
drnoha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Master Awast 21. 11. 2007 15:34

Beatle píše:No a navic to je moderator :)


Rozdíl mezi mnou a zbytkem uživatel je pět žlutých obdélníčků a možnost lézt Vám do příspěvků kdykoli se mi zamane... jinak nic. Taky jsem, díky bohu, jenom člověk (aspoň se mám na co vymluvit :P )

Takže se budu opakovat asi po patnácté... kdo má 9 tis Kč, nechť koupí HP... Kdo nemá, koupí si Samsung, Benq etc. etc...
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jezevcik 21. 11. 2007 15:54

Master Awast píše:Takže se budu opakovat asi po patnácté... kdo má 9 tis Kč, nechť koupí HP... Kdo nemá, koupí si Samsung, Benq etc. etc...c/quote]


Kde rozdavaji Samsungy, Benq etc. etc?

Ja sice 9 tisic mam, ale klidne to i zapřu :D :D
Athlon X2 5000+, 2GB, Gigabyte 780G, Benq FP767, Win Vista
----------------
E8400, Gigabyte P35-DS4, Gainward GF8800 GT Gold, 4GB Patriot. 2x Samsung 500GB, 22" LCD IBM/LENOVO L220x S/PVA, Win XP
Jezevcik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron