co nejtižší chladič pro Athlona X2 5600+

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Martinoslav 25. 11. 2007 19:57

Pozor, Noctuu NHU12F jsem koupil, ale kdyz jsem ho nainstaloval, tak se pocitac ani nerozebehl. Zkousel jsem to Xkrat sundat a zase namontovat abych vyloucil svoji chybu, ale neslo to ani jednou. Pak jsem vratil zase puvodni chladic a vsechno slape. Nevim kde byla chyba. S nejvetsi pravdepodobnosti nesedela spravne zakladna chladice na procesoru.... Vzdy, kdyz jsem ho z procesoru sundal, mela na sobe teplovdnou pastu nerovnomerne otisklou, takze to fakt asi nesedelo. Mam stejny procesor a desku ASUS Premium Vista.
Martinoslav
Junior

Odeslat příspěvekod NovaD 25. 11. 2007 20:00

Zdravim,mohlo to byt tym,ze ste dotiahol srubky na chladici az prilis a tlacili velmi na CPU,alebo ste zabudli dat pod srubky podlozky.Chladicom to byt nemohlo.Moze to byt tymi podlozkami alebo prilis dotiahnutymi srubkami

NovaD :wink:
V kazdom pripade nerob paniku,lebo... "Errare humanum est" :)
NovaD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 25. 11. 2007 20:28

ono obecně do socketu am2 se chladič dává... zvláštně... desku doporučuju vyndat v každém případě, rvát tam chladič uvnitř bedny... no nevím, docela "o hubu" ...
kurcatovium
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slacky 25. 11. 2007 22:37

me teda socket AM2 prijde trivialni :D ...a proc ti to neslo netusim...a ze by chladic tlacil moc na procesor a ten kvuli tomu nefungoval to sem taky este neslysel :oops: ...a kdyby tam byl spatnej kontakt mezi CPU a chladicem se me taky nezda kdyz tam byla pasta...nekdo uz tu prece i provozoval PC bez pasty natvrdo a fungovalo, aspon sem to nekde cet newim jestli tady :D ...ale fakt divny newim este se me to nestalo nastesti :D
Slacky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martinoslav 26. 11. 2007 12:29

Me to taky prijde divny, ale desku i s chladicem jsem mel venku X krat a stejne to nepomohlo. Montoval jsem to vsemi moznymi zpusoby a pokazde jsem zapnul PC a nic... Pak jsem tam vratil puvodni chladic a zadny problem. To, ze tlacil chladic moc nebo malo na procesor me take napadlo a zkousel jsem ruzne povolovat nebo dotahovat sroubky. Podlozky nechybely, dal jsem je tam vsechny a spravne.. ;)

Holt chladic vratim prodejne a vezmu si za to 2GB ramky ;)
Martinoslav
Junior

Odeslat příspěvekod james11 26. 11. 2007 19:35

a jak se tam ta Noctua montuje, popíše mi tu prosím někdo zhruba tu montáž? děkuji
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 27. 11. 2007 15:55

Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WulFgaR77 27. 11. 2007 16:12

no tak to bych si nelajs...
case má 180mm a chladič 155mm ... vzal bych nějakou case 210mm
WulFgaR77
Junior

Odeslat příspěvekod james11 27. 11. 2007 16:58

kua kvůli chladiči ještě abych měnil case :lol:
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 30. 11. 2007 19:13

tak veznu tento, je nižší :-)

Noctua NH-U9F
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42572


dobrá volba? :)
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků