HP 6720s

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MorTo 20. 11. 2007 21:43

no teraz som zmateny :shock: ja pretoze urcite viem ze tie drivery tam predtym neboli... nemam moznost to uz vyskusat lebo ten notas uz nemam...
HP Compaq nx 7400 CD, Core 2 Duo 5500, 1 GB RAM, 120 GB HDD
MorTo
Junior

Odeslat příspěvekod M3dz!k 20. 11. 2007 22:04

takze, bol si tu
Kód: Vybrat vše
http://welcome.hp.com/country/sk/sk/support.html?pageDisplay=drivers

a zadal si 6720s a vyhladal a neboli tam? Pretoze teraz tam su, a pre mnohe jazyky. Aj CZ aj SK...
Dik za odpoved
M3dz!k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MorTo 20. 11. 2007 22:40

no ved to.... garantujem ti ze vtedy tam bolo len vista... snad sa polepsia... inak na strankach roznych distributorov sa objavuju info ze k novym modelom nebudu dodavane ovladace na xp...
HP Compaq nx 7400 CD, Core 2 Duo 5500, 1 GB RAM, 120 GB HDD
MorTo
Junior

Odeslat příspěvekod M3dz!k 20. 11. 2007 23:03

ved prave... napr Alza pise, ze je support len pre Vistu.. tu na fore sa to pise tiez. Ja to HPcko poradil priatelovi (jemu sa tiez pacia) a strasne by ma mrzelo, keby tam musel napchat Vistu :-/ Ja asi este pisnem do HP na helpdesk a spytam sa co ako.. Dost ste ma tu zneistili.
M3dz!k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tudy 1. 12. 2007 01:29

cau prave jsem si koupil tenhle nb a mam par dotazu.

mam tam win XP

zajimalo by me jaky power management pouzivate.pochybuju ze XP si napr samy regulujou frekvenci cpu atd

a za dalsi v spravci zarizeni mam porad nezname zarizeni neco s acpi nevi o tom nekdo neco ?



dik....
Tudy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 1. 12. 2007 09:24

Tudy:
Ale ano, reguluju si to same. Staci mat nastaveny profil "Prenosny pocitac", HPcka dokazu aj bez pridavneho softu paradne regulovat spotrebu.

ACPI: Zeby HP QuickLaunch Buttons?

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tudy 1. 12. 2007 11:24

dik za odpoved to acpi je vyreseny


ale s tou regulaci frekvence tomu moc neverim vcea jsem to kzousel a frekvenci sledoval pomoci CPU-z a pri odpojeni od site se ouze snizilo napeti myslim ale frekvence byla porad plnecj 1,6 GHz


ted zkousim RightMark CPU Clock Utility tak uvidim jak to s tim pujde
Tudy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 1. 12. 2007 12:16

Aky tam mas procesor? Ak je to Celeron, tak ten sa nepodtaktuje.

Btw, tych HPciek som uz vyskusal XY a napr. dnes mi kamaratka vravela, ze 8510w s XPckom a pridavnou baterkou jej vydrzala cele poobedie, vecer jej mama hrala nejake hry a este jej potom ostalo 30%. Pre mna je to daleko vyhodnejsie ako kopec programov na regulaciu, ktore mi vecne zamrzaju a pod.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tudy 1. 12. 2007 12:21

Intel Core 2 Duo T5470

jinak jak jsem psal napeti se snizi ale frekvence ne....no zkusim si s tim jeste pohrat a uvidim
Tudy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod red_dwarf 11. 12. 2007 21:18

Hezky vecer.

Chtel bych jen pripomenout dotaz chiary...ohledne slabsich reproduktoru u tohoto typu notebooku. Docela souhlasim, pri pousteni filmu je zvuk opravdu slaby...je tedy jedina moznost pripojeni externich reproduktoru, nebo je zde i nejaka moznost ovladacu, ci neceho takoveho ;)

Dekuji
red_dwarf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 12. 2007 23:04

Co chces urobit s ovladacmi ked tam mas len jediny integrovany reprak?

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xroot 16. 12. 2007 08:45

Ahoj, tak mam 6720s, koupil jsem je bez visty, a dal si tam sve originalni windows xp. Vsechny ovladace jsem bez problemu naistaloval, teda az na zvuk. Postupoval jsem sice podle doporuceni, ze mam nainstalovat prvni jakysi opravny patch od ms a pak teprve ovladace, ale bylo to stejne k nicemu. Ovladace se stejne porad nechteji nainstalovat s odkazem na to ze nenasly jakysi ovldac HD audia, ktery jsem ale pokud vim instaloval....
Mate nekdo nejaky napad cim to muze byt?
フルメタル パニック!
xroot
Junior

Odeslat příspěvekod czervv 16. 12. 2007 11:36

Cau, tak pokud si nainstaloval UAA driver, tak po restartu musis otevrit spravce zarizeni a tam budes mit jednu polozku (sna PCI device) s vykricnikem. Pravym tlacitkem zvolis aktualizovat driver, ten se doinstaluje a potom uz bys mel byt schopny nainstalovat audio. Snad to pomuze
czervv
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 16. 12. 2007 15:18

xroot:
Ja som ich kupil s Vistou Business, objednal od HP original recovery media pre XP Pro (v CR za 250Kc, v SR 0 Sk - mam ich kryte licenciou pre Vistu Business, ktora bola predinstalovana HPckom) a nemusel som riesit taketo problemy...

Skus este raz ten UAA driver a tak ako pise czervv.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod czervv 16. 12. 2007 21:54

CeCo: Mel sem HP 6715s s Vista business a pri telefonickem rozhoru jsem byl ujisten, ze mi budou pri downgrade na Win XP zaslany zdarma CD s image. Rekl bych, ze se to da provest zdarma i v CR.
czervv
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků