Tichá myš

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Clicker 16. 12. 2007 13:32

Dobrý den, chtěl jsem se u Vás všech informovat o hlučnosti myší.
Chtěl bych co nejtišší myš - jde mi hlavně o to cvakání. Můžete mi někdo poradit takovou tichom myš?
Velice děkuji
Clicker
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 16. 12. 2007 13:43

Hlucnost je to posledni, co mne kdy prave u mysi zajimalo. Jo, hlucnost pocitace, to je jina ... garantuji na dva metry neslysitelnost, nepoznas zda (ne)mam zapnuto.

U mysi by Te mohla zajimat citlivost snimace, (ne)odtrhnutelnost, pripadne zivotnost spinacu tlacitek. Treba Microsoft HABU je na tom se zivotnosti tlacitek opravdu spatne...
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clicker 16. 12. 2007 14:51

Jasně, ale já mám počítač v vložnice. A věřte mi, že tu miš co mám je natolik hlučná (v noci, kdy je klid), že to budí mijí přítelkyni. Taky by mě nenapadlo posuzovat kvalitu myši hlučností, ale při daných podmínek to musím zvážit.
Máte s tím taky někdo nějaké zkušenosti??
Clicker
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 16. 12. 2007 14:58

Reseni ... touchpad. ;) Da se sehnat pres PS/2, pro pripojeni klasicky ke stolnimu PC.

Co mas za mys doposud, pro zajimavost?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidbin 16. 12. 2007 15:17

nebo jeste jedno reseni:
http://www.apple.com/mightymouse/software.html

ta dratova by mela jet i pod win XP
ma senzorove tlaacitka takze neklika :wink: :wink:
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 16. 12. 2007 15:26

není ot náhodou klasická Applovská myš, ve školy jsme měli Mac a myš neměla talčitka nahoře, ale na spodku myši byla lišta, která trochu cvakala při kliku.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 16. 12. 2007 15:41

JN je tam takova lišta misto tlačítek nahoře :lol:
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Clicker 16. 12. 2007 15:44

Ok, jsou i jiné varianty? Já bych chěl obyčejnou myš ale s tím že by dělala nejměnší rámus. Mám myš od Genius a je fakt hlučná.Daleko hlučnější než moje klávasnice a to je co říct.
Poraďte ještě někdo prosím
Clicker
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 16. 12. 2007 17:10

Zkus zajít do nějakého shopu s PC, a vyzkoušej si tu myš. Kdyby jsi náhodou kupoval myš v alfacomp.cz, myslím v kameném obchodě, tak si ji tu myš můžeš i vyzkoušet doma a vrátit do 5dnů bez udání důvodů, ale bacha na následující věci u alfy: obal otevři tak, aby bylo možné jej z5 zavřit bez toho aniž by šlo poznat že byl otevřený, před koupením si myš PEČLIVĚ zkontroluj a dávej si bacha i na mikroskopické oděrečky, možná by nebylo špatné si vzít do prodejny i foťák a udělat velmi detailní fotky, :) pak vyzkoušet a buď vrátit a nebo spokojeně klikat na myšku...
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McKenics 11. 5. 2010 12:46

Taktiez som hladal tichu mys a konecne uspesne.
Jedna sa o Microsoft Wireless Mobile Mouse 6000 a tu mys prakticky nie je vobec pocut! Je to mala bezdrotova mys, teda celkom vhodna ku nb. OEM verzia sa da kupit za cca 22-23eur.

http://www.microsoft.com/hardware/mouse ... quirements


Prip. Microsoft Wireless Mouse 5000 USB BlueTrack - vacsia verzia predchadzajucej mysi, OEM stoji cca 24-25eur.
McKenics
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod supfor 11. 6. 2010 17:30

Velmi tichá a s jemným mačkáním tlačítek = Razer Diamondback 3G.Mám už asi 4 roky a pořád skvěle šlape. Komu nevadí nižší,podlouhlá myš tak doporučuji!
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod nano 4. 7. 2010 17:21

ahoj,
vadí taky někomu z vás to otravné a hlasité klikání u většiny PC myší?...mě strašně a v noci ještě víc rodičům...proto jsem už jich dost vyzkoušel, ale všechny stály v tomto směru za...dlouho jsem byl zoufalý, ale konečně jsem našel jednu zahraniční stránku, kde se na výrobu těchto myší zaměřují s pochvalnými reakce zákazníků...myši speciálně odhlučňují, že při kliku, v prstu zpětná vazba zůstává, ale už naprosto bez toho rušivého zvuku - což mě nadchlo

jedná se o tuto stránku: https://www.quietmouse.com/ - myš stojí 39$, je středně velká a bez problému zasílají i do ČR(poštovné jen 6$)...hned bych si myš objednal, ale protože s nakupováním po netu ze zahraničí nemám žádné zkušenosti, tak se tu obracím na vás s tím, jestli někdo, kdo skutečně hledá nehlučnou myš, má zkušenosti se zahraničním nakupováním a plánuje po dnešku objednávku, tak jestli by ve své objednávce nevzal i jednu myšku navíc, která by byla pro mě a potom mi ji dobírkou poslal? - byl bych moc vděčný

navíc bychom ještě více ušetřili na poštovném
nano
Junior

Odeslat příspěvekod lestor 24. 1. 2012 13:44

Při hledání tiché myši jsem si pročítal i toto téma. Nakonec jsem si koupil tichou myš Nexus Silent SM-9000. Koupil jsem ji z pimpala.cz za 679 včetně poštovného. Mám ji první den, ale můžu říct že je to přesně podle představ. Proklik cítím, ale skoro neslyším. Ani roler není slyšet. Teď už můžu dělat na počítači i když přítelkyně spí :-)
lestor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anysek1 2. 11. 2013 16:55

Ahoj, doporučíte mi nějakou (poměrně) tichou drátovou myšku? Teď mám nějakou levnější od Logitech a ta je hrozně hlučná (hlavně kolečko), už mi to leze na mozek :) Nějakou solidní do 500 Kč?
Anysek1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 2. 11. 2013 17:02

Žádná tichá myš s klikacími tlačítky a rolovacím kolečkem* neexistuje.


*Logitech má u některých svých myší nekonečné scrollování, které je výrazně tišší.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků