usb device-problém

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod franta.koudelka 16. 1. 2008 02:54

mám žlutej vykřičník u usb device,jak na to,když mi chybí usb zařízení??
Naposledy upravil franta.koudelka dne 23. 1. 2008 23:08, celkově upraveno 1
franta.koudelka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Acorp 16. 1. 2008 19:20

Zkusit to otevřít a podívat se co to píše. Potom zkusit vyhledat driver. Nevím co je to za zařízení, takže těžko poradit.
Acorp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franta.koudelka 20. 1. 2008 15:45

no to by mně taky zajímalo co to je..protože mi to furt píše že zařízení usb device nenalezeno,ksakru :lol:
...jo, didaktig gama, 80kB RAM rozdelenych do dvou bunek a gama copy, to byly doby. ...jo,jo...
franta.koudelka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 20. 1. 2008 15:49

Zkus to odebrat. Ono se to samo najde znovu a většinou dobře. A když to nepomůže, tak se tím nic nezkazí.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 1. 2008 16:14

S tvým problémem ti neporadím, ale ten nadpis to je děs, přečti si tohle.
Piste vystizne nazvy threadu; thread se spatnym nazvem je pro uzivatele neatraktivni a tim se Vam snizi sance na vyreseni Vaseho problemu.

:!: Do nazvu se snazte co nejstrucneji a zaroven i nejvystizneji popsat svuj problem, mate tim veci pravdepodobnost k vyreseni Vaseho problemu

:!: Netapetujte; znamena to nepouzivat serii stejnych znaku v nazvu, sekce se pak stava neprehlednou

:idea: Nazev muze obsahovat az 60 znaku, pokuste se tohoto vyuzit co nejefektivneji ve Vas prospech

Tipy, jak napsat spravny nazev naleznete v sekci "Jste tady poprvé?"; tento thread si muzete prohlednout i zde. Nevhodne nazvy, jak jiz bylo uvedeno v pravidlech, budou editovany administratory a moderatory fora../quote]
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branda 23. 1. 2008 21:28

Neinstaloval jsi nový modem? Jestli ano, tak je to pozůstatek po starém. Odinstalovat
branda
Junior

Odeslat příspěvekod franta.koudelka 23. 1. 2008 23:07

no před vánoci sem zakoupil router(datalink),předtím sem jel na usb ***** sagem od O2 :shock:
že by to bylo tím?
...jo, didaktig gama, 80kB RAM rozdelenych do dvou bunek a gama copy, to byly doby. ...jo,jo...
franta.koudelka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branda 24. 1. 2008 17:51

Určitě, měl jsem obdobný problém :D
branda
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků