PAYPAL nová registrace + poslání peněz

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod macabe 4. 2. 2008 09:32

cau potrebuji poradit s PAYPAL jsem s tim uplny novacek
1) jsem se uz registroval ale napsalo mi to ze mi strhnou 2 dolary z uctu jako nejaky poplatek
2)ted by me zajímalo kdyz budu chtit nekomu poslat penize tak mi to automaticky strhne penize z uctu ?
3) jsou nekde na paypal vystavene kurzy abych vedel podle jakeho kurzu se mi to prevede z CZK na GBP
4)jake jsou poplatky za transakce ?
5)kdyz posílám z cz koruny jak docilim toho aby mu dosla urcita cassta v GBP kterou on pozaduje

diky moc za rady jsem v tom novacek
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod zara 4. 2. 2008 09:48

1) nejde o poplatek - jde o overeni identity
2) jo
3) podle aktualniho kurzu tve banky
4) jako kdybys platil u obchodnika v zahranici kartou
5) snad zadavas sumu v librach, ne? Neposilas koruny.

forum paypal tady
zara
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 4. 2. 2008 09:57

5) uz rozmim takze me strhnou koruny a mu to prevedou na libry ok
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 4. 2. 2008 10:01

na tom foru toho moc neni tam jsem se byl divat driv nez jsem tu psal
a jake ma poplatky paypal?

ještě bych se chtel zeptat zda anglani maji stejne elktricke zasuvky jako mi nebo se musi koupit jeste nejaka redukce
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod hlad01 4. 2. 2008 11:02

1) To je ověření, jestli jsi zadal správně SVŮJ účet. Na výpise ze svého účtu uvidíš tu platbu a u toho bude nějáký číslo a to pak napíšeš do nějákýho potvrzovacího formuláře a teprve pak bude PAYPAL účet aktivní, pokud se nemýlím.

Elektrické zásuvky v Británii jsou odlišné, naštěstí tam ale mají v el. zásuvkách 230V/50Hz.
Člověče, máš internet, tak použível hledání, věděl bys to za kratší dobu, než jakou jsi strávil psaním té otázky!
hlad01
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 4. 2. 2008 13:26

chci se zeptat monitory del se prodavaji v anglii s anglickou zasuvkou nebo s nasi zasuvkou + redukce?
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod P@t 4. 2. 2008 13:35

Proc by se v anglii prodavali spotrebice s nasi zasuvkou?
asi nejak nechapu
P@t
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 4. 2. 2008 13:37

no jen jsem se zeptal nebo zda del nedava treba redukce jen me to zajima
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod P@t 4. 2. 2008 13:45

Redukci si budes muset koupit
P@t
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 4. 2. 2008 13:49

nemaji ji v nejake e-shopu ja jsem zkousesel hledat na zbozi.cz asi jsem zadaval spatne hesla protoze me to nic nenaslo nejlepe kdyby ji mely na czc.cz ale tam jsem ji taky nenasel
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod hlad01 4. 2. 2008 16:26

Co takhle konečně spustit google!? Když do internetového prohlížeče zadáš adresu http://www.google.cz , zobrazíš si tu stránku a do vyhledávacího pole zadáš (bez těch uvozovek) "redukce zásuvky", tak hned v prvním odkaze máš povídání o britských zásuvkách a ve druhým je ta redukce v internetovém obchodě.
A když "redukce zásuvky" zadáš na http://www.zbozi.cz, tak ti to najde i tam - na šesté stránce najdeš něco jako "Cestovní adaptér".
hlad01
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 4. 2. 2008 16:55

no v googlu jsem hledal a nejake to povidani jsem i nasel a cetl jsem ho ale toho e shopu jsem si nevsiml
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 10. 2. 2008 12:07

cau chtel bych se zeptat je možné někomu poslat peníze na PAYPAL účet třeba pomocí šeku z pošty? me totiž pořád PAYPAL ještě nestrhl peníze z učtu tzn ze nejsem u nich jesště ověřen a nemůžu posílat částky větší než 2500kč
nebo máte ještě nejakou jinou možnost jak někomu poslat peníze na paypal účet? nebo jde to nejak i z banky poslat? díky za odpovědi

edit: poradte nekdo zitre uz mu musim poslat peníze uz to hodne zpecha
det jse mnekde cetl ze penize z bankovniho uctu nejdou posilat na ucet paypal je to tak ?
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior