ICQ 5.1-nezobrazuje sa fotka

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Morpheus1 2. 1. 2008 16:45

Ahojte
Mam icq 5.1 a vcera som zbadal ze v chatovacom okne icq sa mi prestala zobrazovat aj moja aj druheho ucastnika fotka s ktorym si prave pisem.Je tam len ta silueta postavy kde ma byt foto.Fotka sa mi nezobrazuje ani na vrchu v kontakt liste.Netusim preco sa to stalo a to som skusal aj preinstalovat icq ale stale to iste.Urcite to bude len volaka prkotina alebo bude mozno stacit nieco prepisat v registroch ......neviem.Stretol sa s tym niekto?Poradte prosim ak viete niekto.Dakujem za kazdu radu.
Naposledy upravil Morpheus1 dne 2. 1. 2008 16:54, celkově upraveno 1
Morpheus1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mattiash_king 2. 1. 2008 16:52

To je v bugoidnej 5.1tke bežné(a nie len to, preto som od nej upustil), pokiaľ sa nechceš rozlúčiť s ICQ originálom tak prejdi na 6 prípadne qip,miranda a spol sú Ti k dispozícii. Tam problém s avatarmi nebýva.
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morpheus1 2. 1. 2008 16:59

prave ze ja by som rad zostal pri 5.1 max. by som skusil icq 6 ale tam ma zase odradza to ze sa nezaintegruje do kontextovej ponuky praveho tlacidla mysi ked chcem poslat nejaky subor.Nad qip a mirandou som zatial neuvazoval.Nech je ako chce ja potrebujem vyriesit tento problem pokial niekto bude vediet poradit a potom ked sa mi to nepodari tak by som vyskusal nejakeho ineho klienta.
Morpheus1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rachejtla 3. 1. 2008 15:37

Presne tento problem mam aj ja asi od 26.12.2007. Tiez som skusal preinstalovat ale nepomohlo. Dal som si teda icq6, ten sice ukazuje fotky ale ma vela inych nevyhod. Napriklad som sa stretol s tym ze mi uklada do historie len cast sprav. Z nepochopitelnych dovodov mi niektore spravy skratka neulozi a vobec neviem preco...
rachejtla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Morpheus1 10. 1. 2008 22:57

Vcera som preinstalovaval moj OS Vista Ultimate a dufal som ze ked nainstalujem icq5.1 na novy system tak pojde bez problemov.Na moje velke prekvapenie icq5.1 islo presne tak ako pred tym.Nezobrazuje foto ani v kontakt liste a ani v chatovacom okne.Z toho mi vypliva ze problem nebude zrejme v icq ale niekde v systeme.Lenze neviem kde:(( Viete mi niekto poradit ze co to moze byt?Ja uz fakt neviem ze co s tym spravit.poradte niekto prosim.Vopred dakujem.
Morpheus1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Silver18 1. 2. 2008 23:25

To isté sa stalo pred pár dňami aj mne, ICQ zahlásilo nejakú chybu, vyplo sa a odvtedy mi nejde. Skúšal som aj preinštalovať, no nepomáha. Na ICQ 6 to ide, ale nepoužívam ho.

Tu je nejaká rada, skúšal som nainštalovať ten Flash 9 ale nepomohlo. A Windows reinštalovať nebudem.
http://en.allexperts.com/q/ICQ-1433/pro ... -icq-1.htm
Silver18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chucky 3. 2. 2008 16:33

ahoj, mám ten samý problém, koupil jsem novy pc , nainstaloval system a spustil icq, nezobrazuji se mi ikonky uživatelu a ani se nejde dostat v chatovacim okně vedle ikonky uživatele do INFO, ale na homepage kliknou jde, věc je v tom že na ostatnich počitačich kde už icq bylo všechno běží stále dále v pořádku, pouze u mě je tato chyba a to je system novy a čistý, v qip funguje vše v icq 6 také. Ano, má to souvislost s flash9 ale ten mam take a je to stale stejne, nehlede na to, že pokud si dam xtraz postavičky "devils" tak si mužu vybrat kterou chci a vidim je, hybou se, ale když ji přidam, na ostatnich počitačich jde vidět že ji mam, ale ja mam stale prazdny avatar :((((( CO MAM DELAT?!?!?! qip i icq6 jsou špatné, chci svojje icq :((((
chucky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahamajka 3. 2. 2008 19:54

mne to robí na QIP,,,ale zistila som ze sa mi nezobrazi fotka toho, kto pouziva mirandu,,,nechapem...
mahamajka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chucky 3. 2. 2008 20:03

no mě ale v icq u nikoho :(
chucky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chucky 4. 2. 2008 08:52

tak chlapci moji, zahada vyřešena.......... instalace noveho flashe 9 umrtvuje ikonky a info v icq, takže se nam diskuze asi brzy rozroste, protože dnes nam to vyskočilo na všech počitačich v praci a už to nejde ani tady :) icq 5.1 is dead.......
chucky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chucky 4. 2. 2008 10:42

takže když si nainstalujete zpět flash 8, tak všechno jde jak má..... :) jupí..... :D
chucky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Silver18 6. 2. 2008 12:42

Díky, fakt to funguje! Ako si na to prišiel? :D
Silver18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Silver18 7. 2. 2008 14:06

No dnes mi to zas nezobrazuje, nainštaloval som opäť Flash 8 a nič.
Silver18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luco666 7. 2. 2008 21:51

tiez som mal taky problem na 5ke...pomohlo mi az preinstalovanie celeho systemu..:)
luco666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jossec 13. 2. 2008 10:55

Stáhni Flash player 7 třeba odtud http://www.slunecnice.cz/sw/flash-player-msie/ pak nainstaluj a restartuj PC a pak už by to mělo šlapat.
jossec
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků