UPC Chello (Slovensko) a pomale P2P ?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PCDaemon 25. 2. 2008 22:43

Tak ja mam teraz o 22.43. rychlost stahovania od 20 do 40 kB/s a mam Chello Platinum.
PCDaemon
Junior

Odeslat příspěvekod Newmi 25. 2. 2008 22:53

neva.

Do paze :( , ze 1,6kB/s :evil:
core2duo4300/BIOSTAR Tforce P965PT/2x1024MB PC667 Kingston/Sapphire hD5750 Vapor-x 1GB/LG H12NR/Samsung Spinpoint F1 1TB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB/Router:GetNet GR-724W/case:EUROCASE/PSU: SS 400W
Mobil: Nokia N73 + HTC Hero
Newmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patospatos 26. 2. 2008 06:37

mne sa to vyšplhalo na nejakých 550 max. Priemer bol okolo 300 kB/s
patospatos
Junior

Odeslat příspěvekod skylie13 26. 2. 2008 10:07

mam NEVIAZANY internet chello easy. Pred mesiacom som mal zaujem prejst na viazany program s rovnakov rychlostou. Pytal som sa ci to mozem urobit bez poplatkov, aby som plynule presiel z neviazaneho programu na viazany. Za neviazany internet si platim plnu sumu 799 mesacne. Bolo mi povedane ze to mozem urobit bez problemov. Od februara doslo u Vas k zmene cennika a sluzieb. Zaviedli poplatok 1000 Sk pri prechode z drahsieho programu na lacnejsi. Myslim si, ze tento poplatok bol zavedeny kvoli tomu, aby zakaznici boli motivovany neskracovat si dobu viazanosti z 24 mesiacov na 12.
Potom som bol osloveny od UPC telefonicky, ci nemam zaujem prejst na niektoru s novych sluzieb. Pani, ktora mi volala som jasne vysvetlil preco som sa rozhodol zrusit pripojenie. Potom sa musela ist poradit s nadriadenou ako to je v mojom pripade. Pri dalsom telefonate mi povedala, ze ked zrusim pripojenie, podotykam NEVIAZANEHO programu t.j. s mesacnou vypovednou lehotou, a budem chciet zapojit si sluzbu odznova budem platit takisto spominany poplatok 1000 SK :). Tak som sa jej spytal, ze ci aj novi zakaznici musia platit spominany poplatok a ona ze ano :). Pre istotu som jej to zopakoval, aby ma spravne pochopila. Stale trvala na svojom. Tak som sa spytal preco je to tak. Nevedela mi povedat preco. Povedala mi ze proste je to tak. Mna ako spotrebitela zaujima zaco platim a mam pravo to vediet.
Chello je kvalitny internet za dobru cenu avsak servis o zakaznika je otrasny v porovnani s konkurenciou.
skylie13
Junior

Odeslat příspěvekod Newmi 26. 2. 2008 11:50

skylie13 píše:Chello je kvalitny internet za dobru cenu avsak servis o zakaznika je otrasny v porovnani s konkurenciou.


Co je? :lol: byvavalo! Che!
core2duo4300/BIOSTAR Tforce P965PT/2x1024MB PC667 Kingston/Sapphire hD5750 Vapor-x 1GB/LG H12NR/Samsung Spinpoint F1 1TB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB/Router:GetNet GR-724W/case:EUROCASE/PSU: SS 400W
Mobil: Nokia N73 + HTC Hero
Newmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patospatos 3. 3. 2008 16:45

a nie je to také zlé :) teda aspon u mna :D
patospatos
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 4. 3. 2008 22:33

teraz sa to ako keby trosku zlepsilo. aj nalodovanie stranok ide uplne v pohode. Uznavam ze torrenty v case spicky nejdu super extra, ale cez vikendy a noc to slape naplno
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patospatos 5. 3. 2008 15:04

momentalne som celkom spokojny. Aj v popoludnajsich hodinach a v podvecer nemam problem tahat cez torrenty rychlostou okolo 700 kB/s. Takze je to celkom ok
patospatos
Junior

Odeslat příspěvekod Daywalker 6. 3. 2008 00:23

tak tak. poslednej dobe je to v pohode.
http://www.image-load.eu/out.php/i30289_xfdse.PNG
Daywalker
Junior

Odeslat příspěvekod joseex 22. 3. 2008 12:47

Takze dnes som volal do chella a chcel som zistit, preco mi nejde strong dc++...odporucili mi ze sa mam stazovat u vyrobcu progranmu,/ zopakoval mi to 3 x / ze oni za to nemozu...ked som sa opytal,ci mi moze zarucit, ze to chello neblokuje, odpovedal mi, ze mi to nemoze zarucit....takze cakam kedy mi skonci viazanost a okamzite odchadzam od chella!!!!!! Jedine co lutujem je to, ze som im naverboval niekolko ludi. Ale tych tiez presvedcim, ze pojdu od nich prec......pa pa chello.....
joseex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Newmi 24. 3. 2008 19:22

Kuvafix! Vobec sa neda hrat trackmania nations :-((( SVINE! Torrenty trochu uz uvolnili, no ale dc++ je stale nepouzitelne. OK, nech blokuju strong ked su tupy ale preco ti hajzlici BLOKUJU AJ LEGALNE VECI kde sa nestahuje velke objemy dat????
core2duo4300/BIOSTAR Tforce P965PT/2x1024MB PC667 Kingston/Sapphire hD5750 Vapor-x 1GB/LG H12NR/Samsung Spinpoint F1 1TB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB/Router:GetNet GR-724W/case:EUROCASE/PSU: SS 400W
Mobil: Nokia N73 + HTC Hero
Newmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karol 3. 4. 2008 13:03

Posledny den alebo dva mi ide velmi zle upload na chelle. Ide asi tak, ze timeoutuje, potom chvilku ide, potom sa 10 sekund caka, priemerna rychlost mozno 10 kbit/s, no uplna katastrofa. Download ide uplne normalne.

Vtip je v tom, ze kvoli malej prerabke v byte som musel preseknut koaxialny kabel, cez ktory ide chello, a teraz ho mam len tak hala-bala zletovany dokopy v style A je to. Akurat, ze to islo v poriadku pomerne. Takze predtym, nez zacnem otravovat UPC, tak chcem vediet, ci niekto iny tiez nepozoruje vyrazne zhorsenie uploadu v poslednych dnoch.

Ak nie, tak chyba bude zrejme u mna a skusim to nejako lepsie prepojit. Moja lokacia je BA, Petrzalka.

EDIT: Tak som sa trochu hral a po podupani po kabli a restarte PC mi chvilu siel upload normalne. Teraz uz zase ide na nic, ale aspon sa zda, ze je chyba u mna.
Karol
Junior

Odeslat příspěvekod ogg vorbis 8. 4. 2008 19:10

Prosím vás, ked končí u chella viazanosť a chcem prejsť k inému poskytovatelovi, tak ten chellácky modem sa vracia späť, či je už môj?Vdaka :-D
A ešte:stačí im dať vedieť telefonicky, že idem pápá, alebo ako?Dakujem.
ogg vorbis
Junior

Odeslat příspěvekod tonyp 9. 4. 2008 07:42

Je potrebne vratit modem, aj s utp kablom z modemu do pocitaca, zariadenie je iba zapozicane.

Ja som vracal nedavno...

Presiel som na orange optiku a zatial nemozem povedat krive slovo, vsetko fici ako ma a chvilami aj 2x rychlejsie
tonyp
Junior

Odeslat příspěvekod tonyp 9. 4. 2008 07:44

Jaj a treba samozrejme pisomnu vypoved, ukoncenie zmluvy je platne ku koncu nasledujuceho mesiaca.

Medzicasom budes osloveny z bombastickou ponukou aby si zostal, ale mne sa teda vobec zaujimava nezadala
tonyp
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků