Sháním Něco jako Outlook ale free

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kozomrd 24. 3. 2008 21:07

kozomrd
Junior

Odeslat příspěvekod Alex.. 24. 3. 2008 21:15

Pakin píše:Taky mam veskery SW originalni a po prechodu na Win Vista jak na ntb, tak na desktopu, jsem si celkem zvykl na integrovany windows mail + windows calendar..

sice jsou to dve aplikace, ale celkem dostacuji pro me potreby a nemusel jsem kvuli tomu kupovat Outlook, stacila mi studentska edice bez nej..;)


díky za tip, ale visty nechci - nelíbí se mi a jsou dle mého názoru úplně na nic..takže si ještě dokud to půjde koupím XP a vyřeším tak :)
Alex..
Junior

Odeslat příspěvekod Alex.. 24. 3. 2008 21:16

***** píše:http://www.emclient.com/


díky, vyzkouším, uvidím :)
Alex..
Junior

Odeslat příspěvekod Pakin 24. 3. 2008 21:16

No, ten emclient vypada docela zajimave, asi ho prozkousim..:)
Pakin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _BoB_ 25. 3. 2008 19:33

Zkus ještě Evolution. Nevím, jak je na tom ve Windows, ale v Linuxu je výborný - navíc se umí (jako jeden z mála) dorozumět s Exchangem...
_BoB_
Junior

Odeslat příspěvekod Alex.. 27. 3. 2008 13:46

_BoB_ píše:Zkus ještě
Alex..
Junior

Odeslat příspěvekod Epe 27. 3. 2008 14:04

Thunderbird umi synchronizovat s Nokia PC Suite s podporou nejake pridavne aplikace. Jednu dobu jsem chtel taky synchronizovat kalendar telefonu s kalendarem v thunderbirdu, ale to jde pouze za pouziti Nokia PC Suite. A ten moloch jsem v pc nechtel, tak jsem to nakonec nezkousel. Ale ta moznost tu je. (pokud jsi teda na thunderbird jiz nezanevrel)
Epe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 27. 3. 2008 14:15

Alex.. píše:
***** píše:http://www.emclient.com/


díky, vyzkouším, uvidím :) /quote]


tak na to koukám a je to beta-verze..
tak spíš něco co není betaverze :-D
dík
Alex..
Junior

Odeslat příspěvekod Alex.. 27. 3. 2008 14:16

Epe píše:Thunderbird umi synchronizovat s Nokia PC Suite s podporou nejake pridavne aplikace. Jednu dobu jsem chtel taky synchronizovat kalendar telefonu s kalendarem v thunderbirdu, ale to jde pouze za pouziti Nokia PC Suite. A ten moloch jsem v pc nechtel, tak jsem to nakonec nezkousel. Ale ta moznost tu je. (pokud jsi teda na thunderbird jiz nezanevrel)


nezanevřel..zanevřel jsem na MS :-D
díky za tip..taky vyzkouším...
Alex..
Junior

Odeslat příspěvekod cassul 27. 3. 2008 14:54

Co je mi to všechno platné, když potřebuju synchronizovat s PDA (windows mobile 6) kontakty, kalendář a úkoly a připojovat se na firemní exchange. To holt outlook ničím nenahradím...
cassul
Junior

Odeslat příspěvekod omahost 2. 4. 2008 22:03

Hele, pokud se připojuješ na firemní Exchange, tak máš Outlook zdarma. Každá licence Exchange v sobě obsahuje jednu licenci Outlooku. Já mám třeba hostovanou Exchange u http://www.gauzy.cz a k tomu jsem dostal Outlook zdarma.
omahost
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků