Windows Vista Service Pack 1

Diskuze výhradně o operačním systému Windows Vista

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod RB_Wariorr 22. 3. 2008 09:25

"Raziel-CZ"]Mě se také na HP instalace nepovedla, ale to proto, že je mám dost ořezané přes b]vLite[/b]. Na své Ultimate jsem to nainstaloval bez problémů
RB_Wariorr
Junior

Odeslat příspěvekod Nyny 22. 3. 2008 10:57

Raziel-CZ píše:Mě se také na HP instalace nepovedla, ale to proto, že je mám dost ořezané přes vLite. Na své Ultimate jsem to nainstaloval bez problémů (ty jsem ale jen testoval, pak jsem si vrátil spolehlivé XP samozřejmě - nevyvolávat fw, píši co jsem udělal já, nikoliv žádné doporučení). Kromě toho také s R.H. souhlasím s tím, že člověk nikdy neví co stahuje. Je to stejné jako s případem domovské stránky programu a třeba Slunečnice.cz, Sosej.cz, Stahuj.cz, apod.. Tam také nevíme co stahujeme ;)g/quote]


Ja instalaci nijak osekanou nemam, mam uplne normalni instalaci. Stahnul sem si service pack, pak sem overil viz tady: http://www.cdr.cz/a/23904 ze tam nemam zadny s tech ovladacu co by vadil a spustil instalaci. A at delam co delam, tak to vzdycky napise tuhle hlasku "Během instalace aktualizace Service Pack došlo k vnitřní chybě 0x800B0100" A nejak se mi nedari zjistit, co to cislo chyby znamena:-(

Poradite nekdo?

A jeste jeden dotaz. Slysel jsem, ze se da nekde primo od MS stahnout ISO instalacky Win Vista CZ uz s integrovanym Service Packem, ale je to prej jen pro lidi co to u nich maj predplaceny. Nemate nekdo nejakej link, kde by se to dalo stahnout? Pri nove instalaci by to bylo hooooodne pohodlny:-)
Naposledy upravil Nyny dne 22. 3. 2008 19:00, celkově upraveno 1
Nyny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 22. 3. 2008 12:43

RB_Wariorr píše:tak s tymto nesuhlasim. je to na polemiku preto to berte ako moj nazor pretoze pretriasat to tu nema vyznam. chapem , ze sa kazdy ten svoj system snazi stabilizovat no za kazdu cenu sa ponahlat nema vyznam. aj tu plati stare a dobre "trpezlivost....." :wink:

Akoze ponahlat? SP1 uz bolo davno dostupne cez WU, ale ISO je a bude dostupne len pre predplatitelov, cize kto chce mat stabilny system, tak si musi este priplatit? No pekne! :evil:
TheTOM_SK
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RB_Wariorr 22. 3. 2008 12:59

ved vravim je to tu na polemiku
RB_Wariorr
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 22. 3. 2008 19:40

To ano, mna len nastavalo to, ze som si prave kupil novy PC a Vistu orig prave preto, aby som nemusel instalovat nejaku stiahnutu z netu a nakoniec som z orig instalacky pouzil len cislo. :roll:
TheTOM_SK
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 23. 3. 2008 01:17

uz mnoho eshopu maji zarazene do svych katalogu vistu s sp1 ale dostupnost je do tydne
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RB_Wariorr 23. 3. 2008 08:08

"sioga"uz mnoho eshopu maji zarazene do svych katalogu vistu s sp1 ale dostupnost je do tydne


sorry a potom ,ze to nie je o trpezlivosti. :wink:
RB_Wariorr
Junior

Odeslat příspěvekod mapacz 25. 3. 2008 10:49

Já bych začal hledat první informace třeba tady:
http://download.microsoft.com/download/ ... lnotes.htm
mapacz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KralP 25. 3. 2008 11:17

Kedy bude SP 1 pre Slovensku Vistu ???
KralP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katmen 25. 3. 2008 11:22

v aprili -v dubnu cez wu mozno trocha neskor
Katmen
Junior

Odeslat příspěvekod yarik 25. 3. 2008 13:58

Raziel-CZ píše:
niio píše:prosim nejaky link na Vista ultimate SP1 x64 czech. ani na microsofte to nemozem najst :(

Link na SP1 pro všechny verze - http://www.aktualizace.com - FTP ;)>/quote]

VISTA Ultimate 32bit CZ-staženo,nainstalováno a vše jede jak má :lol:
Bez jakého-koli problému :!: Komplet instalace asi 45min.
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rapon 27. 3. 2008 10:45

Mám instalované VISTA Ultimate 32bit EN a doinstalovanou češtinu jako další jazykový balíček. Instaloval jsem SP1 RC a vše funguje OK. Mám teď odinstalovat ten RC a nainstalovat oficiální EN verzi?
TT One XL (9.205) - Central Europe (855.xxxx) - Garmin Oregon 550
rapon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blue_L 27. 3. 2008 12:50

Mam Vistu Ultimate 64bit CZ - mozem update od Raziel-CZ FTPcka bez obav pouzit ? :) Ma ho niekto na CZ 64bit viste uz aplikovany?
CPU:C2D E4500@3Ghz 1.392V,MB:Gigabyte P35 DS4 rev.2.0,RAM:A-DATA 2x2GB 800Mhz@937Mhz VitestaEE,GPU:Gigabyte 8800GTS 512MB
SANSA Clip Zip + Soundmagic E30
Blue_L
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ravenman 27. 3. 2008 21:59

mate v dxdiagu napisanu verziu 10.1 ?
ravenman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 27. 3. 2008 22:50

Ne, mám tam verzi 10.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků