Televizní PC - jaké minimum

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 5. 2008 16:45

aha, tak ono to bude jen na 22" ja prave myslel ze uz to bude nejaka masinka na Full-HD :) mno tak i tak na to asi budes muset koukat tak do 2 metriku abys z toho neco mel.

s tim ovladanim - ony klavesky s trackballem nebo trackpointem/touchpadem nejsou od veci. Dalkove ovladani nebyva vsemocne :)

Jinak ja X2 1,9 Brisbane chladim pasivne Freezerem. Chce to ale good cirkulaci vzduchu.
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Esembak 5. 5. 2008 21:03

Tak jsem si ještě ověřoval informace na jiném fóru, zda-li by sestava s Celeronem/Sempronem zvládla Full HD a bylo mi řečeno, že v žádném případě, že je to nesmisl, že se to seká i na AMD BE 5000+ na 3.0GHz. Tak nevím. Otázka je, zda vůbec někdy takové videoi budu přehrávat. Uvede to tedy někdo na pravou míru, komu mám věřit?
Esembak
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 5. 2008 21:41

Esembak: tak ty sem pletes hrusky s jabkama, chces digitalni pozemni vysilani, HD video nebo full HD video??? :) proto jsem se na to ptal uz na zacatku - mas v tom hokej chlape.

Ono nejde ani tak o CPU pokud bude video akcelerovat grafika ,)

Sice nejsme na zive neomylni (to snad nikdo, krome (my)egoistu, ale hloupi taky nejsme :D)

tady mas nastin starsi generace chipsetu AMD s integrovanou grafikou akcelerujici video:
http://www.svethardware.cz/art_doc-94BC ... D36DA.html

Otazkou je, k cemu ti bude full HD kdyz na to nemas a ani neplanujes monitor.
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Esembak 6. 5. 2008 05:34

To, že v tom mám guláš máš naprostou pravdu. Takže ještě jednou, potřebuji PC, které bude zvládat TV tuner a přehrávání Blu-Ray videa a HD videa. Prostě když si koupím v obchodě Blu-Ray, aby to ten PC zvládl přehrát naprosto bez problému. Dále se vyskytují na netu 2 druhy HD - 720i a 1080i, ne? Jde mi o to, až nějaký film vyjde ve full HD, abych si ho mohl také přehrát - bude dostupný v menší kvalitě?

Kouknul jsem se na ten test, a je to zajímavé. GK X1250 tam ani nemá problém přehrávat HD video, ne? Takže kdybych koupil GK například Nvidia 8500GT (má akceleraci), tak by to zvládlo přehrát? Ostatní GK tu prosím neřešte.

Zvládne ten PC, tak jak je, přehrát HD 720i?
Esembak
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků