Připomínky ke službě GMail

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod audis 20. 5. 2008 20:20

ripg píše:Ja mam taky na seznam super ping, ale zpravy tam obcas zahadne prichazi az desitky minut po odeslani,

Ano, to jsem také zjistil, že ze Seznamu emauily neodcházejí hned, ale až tak 1/4hodiny, jak kdy asi.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripg 20. 5. 2008 20:22

No v mem pripade si vytvorim v klientu nejake pravidlo a to se nasledne prenese na gmail. Nevim jak slozita trideni pouzivas a do kolika slozek ti pada jedna zprava, ale ani to by snad nemel byt problem.
Jinak v klienti pracuji se slozkou/-ami a gmail ma na webmailu ty svoje stitky.. (tam ovsem zavitam jen minimalne, jeho konverzaci ..ja, nekdo jsem take na chut neprisel :)) ).
ripg
Junior

Odeslat příspěvekod cospi 20. 5. 2008 20:32

no me se prave stalo ze stitky z gmailu se mi prenesli do outlooku a naopak vytvorena slozka si udelelala na gmailu stitek. takze mam bordel v dorucene poste, protoze tam je vsechno i kdyz tam jsou pravidla a v rootu slozky vidim i obsah vsech podslozek
cospi
Junior

Odeslat příspěvekod JakubCh 20. 5. 2008 20:42

Já mám trošku jiný problém, v Opeře se mi Gmail příšerně, ale fakt příšerně dlouho načítá...už po zadání adresy to trvá tak 3x déle než v IE7...což trošku nechápu...ale je to fakt hnus...nemohl byste mi s tím prosím někdo poradit ? Nechtěl jsem zakládat dalí téma...díky
JakubCh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cospi 20. 5. 2008 20:53

operu nemam tak nevim cim by to mohlo byt. on je gmail pomalejsi asi vseobecne, jako ten zpusob zpracovani je opravdu dost jiny nez jsou asi lidi zvykly, takze bych chodil osobne na web jen pokud je to nezbytne nutne a jinak pouzival klienta. to me pripada jak v nasi byvale firme, kde si taky mysleli ze zmeni svet a ze najednou vsichni zacnou pouzivat jejich knihu jizd, ktera se chova jinak nez vsechny ostatni na trhu :D
cospi
Junior

Odeslat příspěvekod JakubCh 20. 5. 2008 21:32

No, tak Gmail je náhodou bezva, ale ta rychlost je tak šílená, že holt musím Live Mail používat...jinak bych raději jel přes web...
JakubCh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fridge 25. 5. 2008 19:55

Nevíte někdo, jak zařídit, aby se mi do Outlooku stahovala i pošta, kterou Spam filter hodí do složky Spam? Zatím mi to odfiltrovalo tak 50 zpráv, z čehož 49 (!!!) bylo legitimních. Někde na netu jsem viděl makro pro Outlook 2007, které všechny maily ze Spamu hodí do Inboxu a pak stáhne, ale nemůžu ho najít.
Vždy možnost volby. Zvolit si nesvobodu je taky volba.
fridge
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cospi 25. 5. 2008 20:21

stahuju postu pres IMAP tak tam vidim i slozku spam. jestli to tahas pres pop3, tak nevim, leda ze by jsi presel na ten IMAP
cospi
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků