MS Outlook 2007 - stahování starých zpráv

Programy pro práci s textem, tabulkami, prezentacemi

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod czbios 12. 3. 2008 16:04

Ahoj všem,

dneska již po druhé mi outlook udělal tu věc, že mi začal stahovat staré zprávy ze serveru. Mám nastaveno, že zprávy nechává na serveru po 100 dnech. Zpráv, které začal stahovat je cca 1300 a to je opravdu velké číslo. Verze mého outlooka je 2007. Může mi někdo poradit co s tím?

Pomocí webmailu nemohu a ani nechci smazat e-maily na serveru, protože se mi zobrazují po 40 a to bych se uklikal ...

Napadlo mě, že za to může archviace zpráv, ale tím si nejsem jistej ... :( Poradíte mi někdo pls?
czbios
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 12. 3. 2008 17:33

Technický postup (kuchařka):
Menu - Nástroje - Nastavení účtu (označit účet) - Změnit - Další nastavení - karta Upřesnit - Odebrat ze serveru ...
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czbios 12. 3. 2008 22:19

to opravdu neřeší můj aktuální problém. Můj aktuální problm spočívá v tom, že na serveru mám již mnoho zprávn a outlook mi je stahuje? Proč?
czbios
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Sonny* 23. 6. 2008 19:20

Tak toto mi z času na čas urobí aj môj Outlook 2007. Predpokladám, že dôjde k reštartu prípadne zmene na strane providera a Outlook túto zmenu zaregistruje ako nové správy. Správy prijímam z viacerých pop3 serverov a najčastejšie sa mi toto stáva na free serveroch, konkrétne inmail.sk
Ak kontrolu inputu navrhli tak , aby sa nesprávne inputy vyfiltrovali , niektorý objaviteľský idiot vypracuje systém , pomocou ktorého sa nesprávne inputy vyhnú kontrole :)
*Sonny*
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků