Rezim Clone - ako nastavit rozne rozlisenia (ATI)

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod virdzek 4. 8. 2008 18:38

Ahoj ,

prosim neviete niekto ako nastavit rozne rozlisenia na monitoroch v rezime CLONE (vo Viste)? Mam fullhd monitor 1920x1200 ktory pouzivam ako primarny a dalsi 1280x1024. Ale nejde mi zvolit na primarnom monitore vyssie rozlisenie ako 1280x1024 pokial zapnem rezim clone. Je to mozne nejak zapnut ci obist ? Na tom sekundarnom monitore by mi stacil vyrez z primarneho alebo cela plocha primarneho zmensena na mensie rozlisenie to je jedno.
Nechce sa mi pouzivat primarny monitor v takom malom rozliseni :-( .

Presiel som tu cele forum ale nasiel som len podobne temy alebo na Nvidiu , na Ati nic...
Nokia 5310 + 2GB microSD

Nechť je požehnán ten kdo vynalezl spánek -
plášť , jenž přikryje myšlenky všech lidí , potrava , která utiší každý hlad , váha , jenž všechno urovná a nedělá rozdílu mezi ovčákem a králem , mezi bláznem a mudrcem.
virdzek
Junior

Odeslat příspěvekod chito 4. 8. 2008 21:06

zruš visty a nainstaluj si XP a potom ti to pojede (to samé pro nVidii).
chito
Pokročilý

Odeslat příspěvekod virdzek 4. 8. 2008 21:08

chito píše:zruš visty a nainstaluj si XP a potom ti to pojede (to samé pro nVidii).


Fakt super rada :-)) ked sa pohadam so susedom tak mi poradis brokovnicu
Nokia 5310 + 2GB microSD

Nechť je požehnán ten kdo vynalezl spánek -
plášť , jenž přikryje myšlenky všech lidí , potrava , která utiší každý hlad , váha , jenž všechno urovná a nedělá rozdílu mezi ovčákem a králem , mezi bláznem a mudrcem.
virdzek
Junior

Odeslat příspěvekod Koblih 4. 8. 2008 22:26

Zvlastni ze muzes ve viste pri klonovani nastavit vic nez 1024x768.. u me je strop prave tohle rozliseni
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chito 5. 8. 2008 13:39

virdzek píše:
chito píše:zruš visty a nainstaluj si XP a potom ti to pojede (to samé pro nVidii).


Fakt super rada :-)) ked sa pohadam so susedom tak mi poradis brokovnicu


bohužel jinou odpověď nemám. Neznám žádný způsob jak na vistách rochodit režim Clone (ati i nvidii). Je to vychytávka Visty :grr:
chito
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků