LCD do 6000,-

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sterbis 4. 11. 2008 14:28

Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit jaký model zvolit. Chtěl bych velikost aspon těch 22" a širokouhlej. Používání hlavně na práci s grafikou a sledování filmů. Propojovat ho budu hlavně s macbookem. Cena by měla být do těch 6 tisíc a mám moc rád značku samsung ale klidně pujdu do jiné.

Předem díky za radu.
Sterbis
Junior

Odeslat příspěvekod petzed 5. 11. 2008 11:03

Nevim do jake miry to myslis vazne s grafikou, ale pokud bych chtel delat grafiku priplatim si zhruba 1000 kc za S-PVA panel od HP, LP2275w. Nedavno ho stahli z prodeje kvuli vadnym zdrojum a bzuceni. Niny by meli byt opet v prodeji a podle reakci je vse opraveno. Monitor se nehodi pro profihrace ma inputlag.
petzed
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BubaK.CZ 5. 11. 2008 11:16

opraveno by to být mělo, ale soudlě dle diskuzí na CZC pořád přimíchávají starý kusy
BubaK.CZ
Junior

Odeslat příspěvekod petzed 5. 11. 2008 11:55

Podle jednoho uzivatele bych zavery nedelal. http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... &start=330 tady zadny problemy po oprave nejsou. Navic jej muzes do 14 dnu vratit. Uzivatel na czc mohl narazit na vadny kus. Kdo vi jak delali opravu.
petzed
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BubaK.CZ 5. 11. 2008 12:32

tak zuby si na něj brousím :-)
jen škoda že ho má czc o víc než o tisícovku dražší než třeba tsbohemia. skoro až je mě ta nízká cena podezřelá

jen jsem zvědavej jakej bude v praxi input lag (budu porovnávat s 17"crt)
BubaK.CZ
Junior

Odeslat příspěvekod petzed 5. 11. 2008 12:47

Co ti brani jej vzit z TS bohemky? Kdyz tak ho vratis
petzed
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sterbis 9. 11. 2008 16:35

tak chtěl bych na něm dělat webové stránky, takže hlavně práce s photoshop a flash. Tak na to by snad ten samsung mohl stačit ne :).
Sterbis
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků