Program na testování programu

Všechny ostatní programy, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 6. 11. 2008 13:56

po instalaci se mi zobrazila taková hláška o co jde?
http://imgupload.cz/s4/lzKaPvICuU.png

No a jak to nyní používat?
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 6. 11. 2008 18:36

píše ti, že je nainstalován a připraven k použití...

jak to používat jsem ti napsal o pár příspěvků dřív...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 6. 11. 2008 18:46

No jasně jenže když třeba v tom sandboxu otevřu a rozbalím zip archiv nebo třeba testuji ten google chrome tak mi furt skače toto okno. Nevím o co jde a otravuje mě to.
http://imgupload.cz/s4/61smGC5QQ.png

Jinak musí ten program byt spuštěn hned po staru PC a pořád?
Naposledy upravil j.1.r.k.a dne 6. 11. 2008 20:09, celkově upraveno 1
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 6. 11. 2008 19:11

Sandboxie umožňuje přemístit na skutečnou plochu ikony, který se vytváří při instalaci, takže sleduje složku %userprofile%\Desktop uvnitř sandboxu a nabídne ti jejich přesunutí na plochu...

v tomto případě to nejsou ikony, ale nesmírný svinstvo Googlu, takže to prostě ignoruj, v žádným případě neklikej na [recover]...

pokud tě to otravuje, zruš si v nastavení sandboxu položku Recovery > Immediate Recovery > [ ] Enable Immediate Recovery
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 8. 11. 2008 17:57

jj..díky, super program. Dokonce takhle rozjedu i hru (soldat) kterou jsem musel spouštět "jako správce" jinak nejela nevím sice čím to je ale asi to bude tím že ta hra chce zapisovat někde kde jako "uživatel s omezenýma právama" nemám oprávnění (třeba do program files atd) a takhle se to asi zapíše jen do sanboxu.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 30. 11. 2008 15:59

No jen co tak ten program skoumám tak pochybuji že je k něčemu dobrý a bezpečný protože:
program si vytvoří na disku c adresář sandbox a do něj pak ukládá všechny ty soubory.
1) to je potom to samé jako kdybych ten program normálně nainstaloval protože stejně mi vytvoří na disku bordel
2) v tom případě se také na disk dostanou viry které se mi pak rozšíři třeba na jiné soubory atd.

Takže je ten program kničemu. Nebo se pletu?
Potřeboval jsem jej hlavně na testování třeba beta verzí programu tak abych si puvodní program nedovrtal jenže takhle nevím jestli je to dobré.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 30. 11. 2008 16:00

pleteš se, složku sandbox smažeš a je čisto...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 30. 11. 2008 16:07

No tak jasně do te složky se asi pak nějak ukladají i registry takže je to vše v jedné složce jenže co pak ty viry? Ty se přece mužou pak jednoduše dostat i na jine soubory mimo tu složku ne?
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 30. 11. 2008 16:12

ne, jednoduše ne...

protože vše, co je v sandboxu, se otevírá a spouští jen v rámci sandboxu...

takže pokud si to ty sám manuálně nevykopíruješ a nespustíš odjinud, zůstane veškerý svinstvo uvěznený v prostoru, odkud nemůže ohrozit tvůj systém...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 4. 12. 2008 14:52

Jo a ještě jeden menší dotaz.
Když chci testovat nějaké beta nebo alpha verze programu tak se většinou v infu píše že muže dojít ke zhroucení, pádu, ztrátě dat atd.
Muže se něco stat i u testování v sandboxu nebo ne? Jinak pak mi je ten program celkem na ......

Díky.
j.1.r.k.a
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků