Novy book MSI GX630

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod piatok13teho 22. 9. 2008 12:08

Vitajte,
vyhladvanie mi nenaslo nic poriadne o tom novom MSI GX630X.
Ma ho uz niekdo? Ako sa pozdava v reale? Bo na fotkach vyzera super.
http://dobrepc.sk/msi-gx630x008cz-zm80-4gb-320gb-vga-hdmi-p-21386.html

A este by ma zaujimal ten procesor co tam je AMD Turion Ultra ZM-80 2.1G (Dual Core, 2.1GHz, 2MB cache, 800MHz FSB).

Niekdo kdo sa v tom vyzna tak napiste nejaky ekvivalent s podobnym vykonom od Intelu aby som sa vedel zorientovat.

Diky za info.
piatok13teho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeCo 22. 9. 2008 20:36

Poviem ti takto - MSI je synonymom tvojho nicku. Polovica ludi ma stastie a druha polovica smolu.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rado101k 23. 9. 2008 20:29

tiez sa mi pozdava tento stroj.....bude za par dni v Ageme....je na ceste....nevyzera zle...
rado101k
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 23. 9. 2008 20:50

tak ja osobne poznam v okoli vela stastnych majitelov msi, ani jedneho co by sa stazoval.
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamikaze101 24. 9. 2008 19:23

chlape dakujem ti ze si tu hodil ten odkaz ..cely cas som hladal kde ho budu co najskor predavat..hned som si ho aj objednal ...a ver mi mam kamosov co maju MSI vecsinou herne..a ziaden problem preto chcem len tento... diki :D .....ked ho budem mat doma odtestujem a poradim ti ak chces :D
kamikaze101
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rado101k 24. 9. 2008 20:08

a kedy ho budes mat?
rado101k
Junior

Odeslat příspěvekod delong 24. 9. 2008 21:13

uz ho maju aj na alze:
http://www.alza.sk/msi-gx630x-008cz-t-d97979.htm

ked ide niekomu o "herny notebook" tak teraz by som ho asi nekupoval a pockal do zimy kym zacnu vychadzat nove booky s nahelem procakmi s integrovanymi cipmi v cpu + dedikovanou grafarnou.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ceno 11. 11. 2008 14:23

Už ho niekto používa? Popíšte svoje dojmy :shock:
ceno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod delong 11. 11. 2008 14:37

dostal som sa s nim do velmi tesneho kontaktu, sused ho ma. takze ti mozem povedat svoj nazor. dizajn nevyzera zle, je to styl skor pre pubertaka alebo tak, proste nevyzera jak biznis notebook. konstrukcia vyzera byt pevna ale napriklad HP530 ktore som kupil za polovicnu cenu ma lepsiu konstrukciu. je to taky priemer. klavesnica pre mna ktory pise vsetkymi desiatimi nieje moc dobra, urcite si treba na nu zvyknut. vykon je na hry fajn, skusal som assassins creed, far cry2, crysis warhead- vsetko islo na medium plynule, NFS pro street na high plynule. red alert 3 bolo treba znizovat detaily ale presne si nepametam na ake. na take slusne hranie staci. baterka nema moc dobru vydrz. urcite by som ale tento notebook nedoporucoval kupovat. ak mas nejake otazky kludne sa opytaj.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ceno 11. 11. 2008 14:47

No ja som mal pre tým ASUS F3T AP008 a po 2 dlhých rokoch trápenia som sa rozhodol, že si kúpm niečo nové. Tak som sa rozhodoval medzi MSI GX620X-062SK a MSI GX630X-024SK. Nakoniec (pred pár minútami som sa rozhodol pre ten prvý). Hlavne sa mi jedná o to aby to nehučalo až tak ako ten "podarený" ASUS a nemalo to teploty pri záťaži od 90 vyššie.
No už je objednaný a budem dúfať že som zas nekúpil črep. :-D
ceno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod delong 11. 11. 2008 15:22

pri kancelarskej praci ide velmi potichu. chladenie ma dobre len nesmies mat samozrejme prikrytu celu spodnu plochu notebooku lebo sa zacne prehrievat. pri hrani je najlepsie mat polozeny na stole- ma gumenne nozicky takze neni prikryte chladenie.. vystup chladenia je na pravej strane takze ti skutocne bude ohrievat pravu ruku co je dobre hlavne v zime :-) .
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moderator 27. 11. 2008 18:39

...no neviem ci je lepsia ta GX620 alebo GX 630? 630 ma novy procesor od AMD nazyvany "puma" no dufam ze je aj taky dobry. a je na Čipsete: nVidia. 620je komplet intel co neviem ci je vyhra. no je to dilema. ja idem kupovat tu 630.
moderator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PoligoN-robo 27. 11. 2008 19:16

Kamarat ma ten notebook uz asi mesiac a mal som moznost viac krat snim pracovat, ale celkovy dojem z toho notebooku neni moc dobry, celkovo plasty nic moc, DVD-romka strasne tuha a tlacitko na otvaranie je priserne spravene, chladenie ma vystup na pravej strane booku co je dost neprakticke ked mate mensi priestor na book a mate mys vedla neho tak vam to cely cas fuka na ruku teply vzduch, teplotu pri beziacom OS mal 55 stupnov, a to nemal zapnute vobec nic okrem OS. Repraky maju strasny zvuk a nedaju sa dat ani normalne nahlas takze pouzivatel si musi dokupit repraky. Nje som zastanca dotykovych tlacidiel ako su na nom lebo clovek sa len suchne o to a uz mu tam selico blika, a kvalita klavesnica je podpriemerna, Urcite by som tento book nedoporucoval kupovat za tu cenu sa neoplati.
PoligoN-robo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ceno 16. 12. 2008 13:02

Tak to som asi trafil do čierneho bo ja mám pri bežnej práci na ňom 42 stupňov a zatiaľ som veľmi spokojný s kúpou GX620 -ky
ceno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeno225 28. 2. 2009 00:23

Aj ja som spokojný. Mám ho cca mesiac (MSI GX620). Pri bežej práci teplota 36-40°C, ak je zapnuté turbo a procesor na 100% max 71°C a hneď ako turbo vypneš klesne na 40-45°C. Výstup chladenia mi neprekáža ani pri hraní. Akurát mi vadí, že to má len 3xUSB. Ešte jedno navyše by sa hodilo (aj umiestnenie USB by som privítal trošku šikovnejšie). Jedinú chybu som mal, že mi už 2x zamrzla pri hraní hier klávesnica a musel som ho odpojiť od siete a vybr ;-) ať baterku :-/ . Asi budem musieť flashnúť bios. Ale aj tak by som ho odporučil.
Zdeno225
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků