Pokec Živě!!!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 11. 2008 01:30

Zakládám tohle vlákno, abychom měli, kde se lépe poznat a "navázat nové/zpřetrhané a třeba i vřelé vztahy", pojmenoval jsem ho "Pokec Živě!!!" (prozatím, nevím totiž jestli na ty tři vykřičníky nemá teď kopyrajt Ostrava, možná se k tomu vyjádří nějaký odborník), tak snad tu nebude mrtvo, všude okolo (na SuperSmetišti) něco podobného mají, tak proč ne my? :)

Takže kecejte, povídejte, přehánějte, nabírejte příspěvky, dokud nám to nezamknou. ;)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 11. 2008 03:20

a zacinam: asi na me leze viroza, takze dnez uz koncim

a znovu zacnu az dnes
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 14. 11. 2008 18:39

Já se momentálně učím na testy do autoškoly... je žokej považován za řičiče nebo ne? :mrgreen:

Btw, co s těmi třemi vykřičníky, jak to je?
aikoN
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 11. 2008 18:46

to je nejaky simulator žokeje nebo co? :D

hodil jsem vcera do sebe kotel vitaminu, tak snad sem posilil svuj osobni antivirus a ten vir neprojde :nenapadne

PS: k tem !!!
ČTK píše:Ostravští zastupitelé dnes schválili nové logo města. Kromě názvu města vyvedeném ve světle modré barvě bude doplněno třemi vykřičníky v tmavě modré barvě. Za logo, licenci k jeho neomezenému používání i manuály pro jeho využití zaplatilo město celkem 1,8 milionu korun.

Logo si město nechalo vyrobit u pražského Studia Najbrt, které vytvářelo logo například i Praze nebo Brnu. Podle majitele studia Aleše Najbrta logo vyjadřuje charakter města, jejích obyvatel i zeměpisné polohy. “Tři vykřičníky za názvem Ostrava vyjadřují energii, sebevědomí a jakési furiantství a humor, které jsou typické pro Ostraváky,” uvedl Najbrt. Dodal, že využití modré barvy vychází z heraldické tradice města. Vykřičníky bude možné v budoucnu používat i samostatně jako symbol a zároveň před ně dosazovat různá jiná slova. “Každý si může za tento abstraktní logotyp dosadit své vlastní pocity, nálady a zkušenosti,” doplnil Najbrt.

Příprava loga trvala devět měsíců. Firma městě předložila celkem šest návrhů, z nichž nakonec bylo vybráno nové logo. Logo by se nyní mělo začít objevovat například na tiskovinách a od příštího roku město chce, aby ho začaly využívat i městské společnosti.

http://www.najbrt.cz/cs/novinky/ostrava/
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 14. 11. 2008 18:59

Sleduji, že se pokoušíš strhnout počet příspěvků na moderátora a den, pak tu nemá být věčně ten frajtr erorr. :D

Souhlasím s T.Pratchetem, že několik vykřičníků značí porušení duševní rovnováhy, které je nutno léčit.
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 11. 2008 19:03

snazim se jen aby se nase "komunita" lepe poznala :)

a tim doufam nechces naznacit ze ostravsti zastupitele jsou dusevne nemocni?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 14. 11. 2008 19:06

Je pravda, že to logo je dost šílený, jak takovej paskvil mohl někdo navrhnout opravdu nechápu.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 11. 2008 19:11

hlavne ze dostal od mesta pekne zaplaceno ;)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 14. 11. 2008 19:33

Lol ty vykřičníky :mrgreen:

K tomu žokejovi: Ne ne, byla tam otázka, jestli je jezdec na koni považován za řidiče. :D
aikoN
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 15. 11. 2008 12:25

hraje tu někdo toribash?? :nenapadne
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 15. 11. 2008 13:04

Takovy logo bych zvladnul navrhnout i ja :D Proc jsem to neudelal? :( 1.8 milionu za jmeno mesta a tri vykricniky... (btw, mohl by mi nekdo dat par miliard za slohovku kdyz k tomu dam moznost neomezenyho pouzivani, autorsky prava a manual k pouzivani? :D vite kolik je tam pismenek, vykricniku a jinejch charu? :D )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 15. 11. 2008 14:00

Pozor na komercni reklamu! :lol:
To logo by zvladl kazdy druhy, je videt jak je Ostrava stedra nebo jak zbytecne rozhazuji penize? :nenapadne

aikoN: za ridice bych ho povazoval ale ridicak k tomu nepotrebujes :D

mtmccox2: stoji to za vyzkouseni? :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 15. 11. 2008 14:16

Devastor:
mno, mě to dost chytlo, moc lidí to ale nezná...
je to taková mlátička, založená však na znalosti fyziky lidského těla a promýšlení různých pohybů...jde prostě o to že nasavujete jednotlivým kloubům nějakou akci a ty se pak provádí po určitý počet framů, a zase znova
má to promakaný systém hodností (různé barvy pásů jako v judo) a je to výborně modovatelné..
bejt tebou vyzkouším to ;)
koukni na trailer http://toribash.com/
podle mě je to fakt genální zábava, vždyť kde se vám naskytne možnost opravdu reálnými pohyby rozcupovat někoho na kusy nebo mu urvat hlavu a odhodit 5 metrů do dálky :D :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bibendum 16. 11. 2008 12:48

Když už je tu ta diskuze o tom logu, tak v poslední době mě nadchnul návrh loga na naše předsednictví v EU viz http://www.novinky.cz/clanek/154221-vid ... -v-eu.html Sice ctím myšlenku, že v jednoduchosti je krása, ale natřít jednotlivá písmenka na různé barvy a pak to s fanfárama odhalovat, to už je moc :mrgreen: Ale hlavně že pan designér z toho má radost. :D
Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 16. 11. 2008 14:57

aikoN píše: ..... jestli je jezdec na koni považován za řidiče.

Jazdec na koni na verejnej komunikácii nie je vodič, je iba účastníkom cestnej premávky.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků