Jaké si kupujete časopisy o PC?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mh 9. 4. 2006 17:14

Ja 3 roky odebiram CHIP, ale vetsinou ho ctu max. 1hodinu mesicne, takze uz predplatne neprodlouzim. Nektere veci tam jsou zajimave, ale vice mi vyhovuje si neco najit na netu a precist si presne to, co hledam. Ale jedno pretrvava... Je pro me prijemnejsi cist casopis nez tupe zirat na LCD...
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DevAstor 12. 5. 2008 00:47

vysel jedinecny casopis Hardware speciál http://www.extrahardware.cz/hardware-special po dlouhe dobe nejaky tisteny casopis co jsem si koupil
ps: driv jsem obcas kupoval Computer
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 14. 5. 2008 16:18

PLAYBOY :roll: aha PC časopis tak LEVEL
AMD RYZEN 7 7800X3D | ASUS TUF B650-PLUS | GIGABYTE RTX 4080 EAGLE 16GB @ 2820/23400MHz | Kingston FURY 32GB @ 6000MHz, CL30 | KC3000 | Corsair HX1000 | be quiet! PB 500 FX | OLED 240 Hz QHD 27 LG Display
A6 3.0 BiTDI, 313 koní, 650 Nm, 0-100 za 5,1s
BLIzZard--cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 11. 1. 2009 23:53

ja sem si ho za tezke prachy koupil a ted ho rozdavaji :-D http://www.extrahardware.cz/zdarma

no co koupil jsem si i ten zimni :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wena_F 12. 1. 2009 09:41

Computer předplatné, dříve na stanku.
Před tim jsem si kupoval PC world, ale oproti Computeru stoji podle mě za *****, protože je dost povrchní a občas mi připadaly nektery články uplně pro snoby, ale mel jsem ho rad :)
Navíc mam pocit, že se Computer dost zvedl, je radost ho číst:)
AMD Phenom II x6 1045T, Noctua NH-C12P, 4x2GB DDR2, GA-MA790X-UD3P,
GTX760, Enermax Thriatlor 550W + Noctua S12A, Dell U2412M,
Crucial M4 128 GB,WD10EALS, WD15EADS, Fractal Design R4 + 3x Noctua S12B, Win 7
Wena_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 18. 1. 2009 18:17

Computer, Score. Maxim.. Akorát mě mrzí, že nikde nemůžu sehnat Computer bez DVD. Ten časák si kupuju jen kvůli čtení tudíž ta příloha je pro mě zbytečná.. Jinak jsem zkusil téměř všechny. JnP je moc začátečnickej, Chip se hrabe v teoriích a je moc odborný a PC Magazine, ten jsem si koupil naposled před 10 lety a tehdy mi přišel moc snobský. Většina článků převzatá od amerických autorů, vůbec to neodráželo kupní sílu ČR a tak. Computer je podle mého nejlepší i když dle některých názorů se dost zhoršili. Já něm oceňuji množství testů, odbornost je tak akorát a žádná zbytečná omáčka. Potřebuju vědět, co je in, zajímaj mě grafy a to na čem budou fungovat nové hry, co je výhodné atd. A v tomhle je Computer nejlepší, líbí se mi i jeho přehledost. Žádný jiný mi tolik nesedl. Jen ta cena by mohla být nižší, protože 2 x 85 Kč = 170 kaček měsíčně, to není zrovna málo..
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 19. 1. 2009 19:04

Nekupuji žádný. Před chvílí jsem se kouknul a stránky Chipu a hned v jednom článku vidím: "Windows: Běží na každém hardwaru" (sice to autor v závěru odstavce upřesnil, ale takovéto bulvární nadpisy mě stejně naprosto odradí...) což samo o sobě mi dává dobrý důvod, proč si tyto časopisy nekupovat.

Mimochodem v jakém časopise byl nedávno ten článek o "hackerech"? Totální bulvár, docela mě pobavil....jen si teď nemůžu vzpomenou na jméno toho časopisu.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 2. 2010 22:02

Asi už půl roku čtu pravidelně Computer a musím říct, že to není špatné čtení. ;)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 15. 2. 2010 00:19

Před rokem a něco mi skončilo předplatné Computeru a došel jsem k tomu, že nemá smysl ho prodlužovat. Teď si koupím občas některý PC časopis když mě zaujme titulka, ale pravidelně nečtu nic.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibika 15. 2. 2010 00:32

Hm... teda priznam sa, že uplne žiadne... a to sa vo vlaku niekedy tak nudim, že čitam kludne aj skriptá :D nefajčim, nepijem, tak nejake peniaze by som aj mohol obetovat... asi začnem kupovat computer, ked nie pravidelne, tak sem-tam určite ;-)
tibika
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodo677 16. 2. 2010 11:31

Já vůbec žádný.... protože se tam stejně nic novýho nedočtu.... všechno se člověk dozví z netu daleko dřív.... :hm čekání ve vlaku a v buse u mě nehrozí.... :lol: díky bohu....
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 16. 2. 2010 12:13

Taky žádný.
Dříve jsem kupoval Computer a Chip, ale ty články jsou ve srovnání s tím, co si člověk najde na internetu (několikastránkové recenze s fotogaleriemi + komentáři uživatelů pod), dost slabé.
Prostě časopis je co do rozsahu dost limitovaný, přeci nemůžou věnovat x stran každé blbosti, kterou např.testují.
Prostě jsem taky postupně došel do fáze, kdy přišel časopis, já ho prolistoval a odložil mezi ostatní do skříně...
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soap mactravish 16. 2. 2010 15:40

Podobne ako Dodo, akurát denne kupujem Nový Čas (Obdoba vášho Blesku)
soap mactravish
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 16. 2. 2010 17:44

Papíráky mi nahrazuje internet. Kdysi jsem pár časáků občas vzal, ale stejně se tam řešily věci, které mě buď momentálně nezajímaly, nebo nedaly využít.
Naposledy upravil mtmccox2 dne 16. 2. 2010 18:05, celkově upraveno 1
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 16. 2. 2010 17:57

No jo, skoro všechno je stejně na netu i v lepším zpracování, zprávy aktuálnější... A komentáře bývají mnohdy přínosnější než samotný článek, jediná výhoda časopisu je právě to papírové zhmotnění. :))
Ale třeba ještě Computer má v každém čísle nějaký speciální větší test, takže někoho snad může občas oslovit...
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků