ICQ 6.0 problem s textom

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sumo-- 20. 1. 2009 22:36

.. zdravim

neako som prepol na icq nieco.. neviem co. neako cez klavesovu skratku. a teraz ked pisem niekomu spravu tak mi pise z prava do lava..

je to pekne otravne .. neviete ako to dat do povodneho stavu??
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod M4jkeee 21. 1. 2009 00:31

Reinstal nebo nová verze nepomůže? Co třeba vyzkoušet nějakou bezpečnější alternativu?
M4jkeee
Junior

Odeslat příspěvekod pupawka 21. 1. 2009 01:34

ľavý CTRL + pravý SHIFT
pupawka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumo-- 22. 1. 2009 19:45

aupeeer.. vdaka ;)
sumo--
Junior

Odeslat příspěvekod wizpal 22. 1. 2009 19:49

První link na googlu > http://www.google.cz/search?q=left+to+r ... =firefox-a To ti sumo-- asi nic neřiká že? 5sec hledání ale ty si raději počkáš i několik hodin tady na fóru :D . Krom toho bych dal ruku do ohně, že i zde ve fóru už odpověď na tvojí otázku je. Příště laskavě hledej.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 22. 1. 2009 20:07

Nie kazdy musi vediet anglicky ;-)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 22. 1. 2009 21:27

Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 22. 1. 2009 21:39

Tie urazky si mozes nechat pre niekoho v tvojej vekovej kategorii.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 22. 1. 2009 21:46

tak tak, to "debile" si mohol odpustit...
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 22. 1. 2009 21:47

Tak když ze sebe takto okatě uděláš debila tak mi to nedá si nerýpnout. Mě totiž skutečně nejde do hlavy to, co sumo a ty jste zde napsali - všechno je milionkrát na internetu, internet je přecpaný informacema a on se znova zeptá..a ty ho v tom ještě podporuješ..no co si pak o tobě mám myslet?

Ano vedu provokativní řeči a lidi jako ty se jich chytí a vyvolávají flame a tak se ukážete v pravém světle, ale tohle všechno je pro vaše dobro, ptž když vás někdo seřve, tak si třeba řeknete že to ještě není ono a půjdete se zdokonalit, což vás posune dál. Jenže tohle tady zřejmě nikdo nepochopí.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 22. 1. 2009 22:00

Neviem sice ako som zo seba spravil debila, ale dobre. Ale zamysli sa trochu aj nad tym, ze kazdy clovek co sem pride zvysuje navstevnost -> vyssie zisky a preto sem potom napr. mozes pisat aj ty.
Keby si vsetci nadavali do debilov tak by sem nikto nechodil a Cpress by z toho urcite radost nemal ;-)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 22. 1. 2009 22:06

Takže budem 100x dokola odpovídat na ty stejné otázky jen kvůli tomu, aby jsme sem přitáhli lidi? To si už děláš srandu ne? :lol: Budeš radši odpovídat rutinně na ty stejné otázky nebo jednou za čas odpovíš na nějaký rozumný dotaz? Já tedy to druhé, naneštěstí jsem ty chytré otázky viděl na tomto fóru jen zběžně, jednoznačně vedou ty stupidní a to se mi nelíbí. Jen tak ze zajímavosti si přečti obsah webu, na který odkazuju v profilu, docela hezké čtení a dal jsem tam link česky, aby si s tím zase neměl problémy :-))
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod messy 22. 1. 2009 22:13

Nikto ta nenuti odpovedat, ked nechces. Odpovedaj na otazky, ktore ta zaujmu a ostatne ignoruj. Toto je form pre siroku verejnost, nie len pre ludi z oblasti IT. Tebe mozu pripadat ich otazky hlupe, ale oni si to mozno nevedia vyguglit, nevedia hladat spravne frazy atd. Tak preco nebyt tolerantni. Co ma nezaujima, neriesim a nebudem preto toho cloveka urazat.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků