Pokec Živě!!!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod suk 23. 4. 2009 21:26

EKKAR píše:kdo umí - umí (a dělá to a třeba se tím i živí), ale kdo neumí - učí.

Kto to umi, ten v tom dela, kdo to neumi, ten to uci. Takhle nam to rekli na DoD na mff :))

Ke zbylymu textu nezbejva nez dodat: zenskou musel vymyslet jedine inzenyr! Kdo jinej by umistil vystup kanalizace hned vedle zabavniho parku....

Jinak se zbytkem celkem taky souhlasim. Clovek musi mit bud na papire "ze to umi" a nebo mit znamy ci stesti aby se dostal k nejakymu poradnymu jobu.

Beholder_: gympl je imho pro blazny. Zamereni na informatiku bych nebral vazne (chodim na skolu ktera je na pocitace (a muj obor na programovani) zamerena, a obcas tomu uciteli musim radit (a to nejsem zadnej megaborec co stira profi programatory. Pulka zive by se mi mohla vysmat do xichtu jaka su lama.)), matematika muze bejt i na nejaky prumyslovce nebo podobne taky na vysoky urovni (treba u nas zrovna si myslim je vyuka matiky docela slusna). A jako spravnej gympl tipuju bude mit stale hromadu predmetu jako je biologie, zemepis, nejakou jazykologii (lingvistiku?) a podobny blbosti (kdyz obcas posloucham co se nekde ucej, tak jenom valim oka).
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 24. 4. 2009 15:44

2Beholder_ : Možná se tolik nepohybuješ v prostředí jako já, tz, že se tolik nevídáš s mladými lidmi, ale věř, že ta lenost je čím dál tím horší. Když jsem dneska šel se spolužákama ze třídy, tak to akorát slyšíš "tvl už to vidím, jak se za půl hodiny vyvalím k televizi" nebo "nj hned zejtra jdu do hospody a fakt nic nehodlám dělat" atd. Tohle všechno o něčem vypovídá. A ano, divadlo jsem skutečně hrál několik let a byl jsem v tom, jak jinak, velmi dobrý.

Na gymnázium jsem nešel proto, že se nechci učit tolik p_čovin, které nikdy nevyužiju (biologie, zeměpis, dějepis, etc), akorát bych se tím rozptiloval a k ničemu by mi to nebylo. Matematika na naší škole je na celkem dobré úrovni a pokud chci, tak se něco naučím sám. Krom toho já nikdy neplánoval a ani neplánuju, že půjdu na VŠ, takže pak je také lepší mít průmyslovku než "pouze" gymnázium (ber z hlediska zaměstnavatele). Takže asi tak.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 4. 2009 18:12

wizpal píše:ta lenost je čím dál tím horší

pod se podivat k nam na skolu :) tady na me divne koukaj uz jen proto, ze sportuju :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 24. 4. 2009 18:13

suk píše:
wizpal píše:ta lenost je čím dál tím horší

pod se podivat k nam na skolu :) tady na me divne koukaj uz jen proto, ze sportuju :D

:D
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 24. 4. 2009 19:52

O tempora, o mores!
Předchůdce této slavné věty je i egyptských svitcích. Takže tento úpadek trvá už 6 tis. let. Snad to ještě chvíli vydrží.
:D
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 24. 4. 2009 20:03

lenost slechti cloveka :-D
Obrázek
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 4. 2009 20:06

wizpal: smejes se tomu ze sportuju nebo ze na me kvuli tomu ostatni divne koukaj? :D (v kazdym pripade, pohled spoluzaka po prohlaseni "musim si koupit kolo at muzu jezdit do skoly na kole" byl skoro k nezapomenuti :)) )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 24. 4. 2009 20:53

suk píše:wizpal: smejes se tomu ze sportuju nebo ze na me kvuli tomu ostatni divne koukaj? :D (v kazdym pripade, pohled spoluzaka po prohlaseni "musim si koupit kolo at muzu jezdit do skoly na kole" byl skoro k nezapomenuti :)) )

Tomu že někdo sportuje bych se ani ze srandy nesmál. Sám mám totiž sport rád.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 25. 4. 2009 00:39

v poradne bylo zivo a veselo :lol:
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 25. 4. 2009 14:11

suk píše:
wizpal píše:ta lenost je čím dál tím horší

pod se podivat k nam na skolu :) tady na me divne koukaj uz jen proto, ze sportuju :D

Co to je za školu? :D Já bych bez sportu asi chcípl.
eRiper
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 25. 4. 2009 14:35

eRiper píše:Co to je za školu? :D Já bych bez sportu asi chcípl.

Asi tak .... hlavně šachy mě dost držijou nad vodou... :lol: Holt potřebuju pohyb....
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 25. 4. 2009 15:07

ja se zas uz tesim na vecerni kryglistiku :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodo677 25. 4. 2009 16:42

Taky dobré sport.....ikdyž já radši zvědání půlkilových skleněných činek na čas......horší je když to člověk přežene....to je potom umělecká chvilka s šavlovým tancem.... :lol:
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 25. 4. 2009 21:53

eRiper: to je ce en iks :D cituju "to ses kybernet? nekouris, sportujes..." :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 25. 4. 2009 22:43

tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků