Windows 7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod chatumbabub 25. 4. 2009 17:55

zkocil jsem z beta verze rovnou na 7100 a jsem prijemne prekvapen :-) je na tom videt kus prace.

btw me to vcera tahalo 6,5MB/s :mrgreen:
chatumbabub
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 4. 2009 20:48

pak se to taky zrychlilo, takze jeste pred pulnoci to bylo doma. a zatim pozitivni zazitky. teda az na to pozadi co je pri startu, to v bete (takovy syte modry) bylo o kus hezci :( :D
jannnn
Junior

Odeslat příspěvekod juraj789 25. 4. 2009 21:59

Nevie niekto kedy by sa mohol windows 7 zacat objavovat na novych notebookoch v shopoch??
juraj789
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chatumbabub 25. 4. 2009 22:11

7 ma pravdepodobne prijit na trh koncem roku.

Co mi ale chybi, je moznost nastavit oknu aby zustalo vzdy nahore.
Naposledy upravil chatumbabub dne 26. 4. 2009 00:04, celkově upraveno 1
chatumbabub
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 4. 2009 23:32

Tak přemejšlím... Daemon tools už pod W7 funguje (a stejně nejspíš koupím ultraiso), ps taky, volant a hry taky, grafika bez problémů... Asi přejdu na RC build x64, ale nějak se mi sakra nechce dělat reinstal :)

A na noťasu bych měl taky updatnout na build 7100...
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod hulller 26. 4. 2009 00:36

pod ktorym buildom uz ide daemon?
American beer is like sex in the canoe, fucking close to water
hulller
Junior

Odeslat příspěvekod Falhar 26. 4. 2009 07:40

hulller píše:pod ktorym buildom uz ide daemon?

Pod všemi? V tomhle případě nebyl problém v OS ale v DT. Před pár dny tak vyšla nová verze která už podporuje Win7.
Falhar
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 26. 4. 2009 11:06

chatumbabub: přesně totéž mi chybí taky. Chtěl jsem to napsat jako návrh, ale nějak jsem to odkládal a odkládal..až to už nemělo cenu.
790511
Junior

Odeslat příspěvekod hulller 26. 4. 2009 14:42

Falhar píše:
hulller píše:pod ktorym buildom uz ide daemon?

Pod všemi? V tomhle případě nebyl problém v OS ale v DT. Před pár dny tak vyšla nová verze která už podporuje Win7.

aj tak je to jedno nejak sa mi daemon v poslednej dobe nepaci, zbytocne sa nafukol a ani ta rychlost nie je nic moc
hulller
Junior

Odeslat příspěvekod chatumbabub 26. 4. 2009 16:14

jaky pouzivate program na rar,zip... Ve win7 jsem se totiz rozloucil s Total commanderem. zkousel jsem 7zip, ale tam mi strasne vadi zpusob rozbalovani. Nejdriv si to rozbaluje nekam bokem a az potom to presouva na pozadovane misto. Takze to trva zbytecne dlouho.
chatumbabub
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 26. 4. 2009 17:03

7zip je asi nejlepší, ale strasně mi u něj vadí, že neumí rozbalit rozdělené RARy, nevíte jak na to?
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hulller 26. 4. 2009 17:05

jednoznacne winrar
nic ine ani nema zmysel ;-) , 7zip som kedysi skusal este pod xpckom ale nesadol mi
hulller
Junior

Odeslat příspěvekod Epe 26. 4. 2009 17:40

chatumbabub píše: Ve win7 jsem se totiz rozloucil s Total commanderem. zkousel jsem 7zip, ale tam mi strasne vadi zpusob rozbalovani. Nejdriv si to rozbaluje nekam bokem a az potom to presouva na pozadovane misto....

uz jsem se lek ze by to MS takhle "zabil". Ale rozbalovani pres nejaky docasny adresar probiha jen pri rozbalovani do "Program files" (+asi jeste nejake podobne chranene systemem)!
Epe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bari007 26. 4. 2009 21:23

Používám 7zip a jsem s ním maximálně spokojen. A na rozdíl od Winraru je 7zip freeware a je i v 64bitové verzi.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sattero 26. 4. 2009 22:02

Tak sem přešel na W7 RC1 (7100). Zároveň s tím sem vyměnil Daemon Tools za UltraIso (zatím na zkoušku), jako antivir mám NOD 4 (ne Smart Security, jen antivir) a místo WinRaru (který má pošašené kontextové menu ve Win 7 a je jen 32bit) používám 7-Zip... Jo a najednou mi v 64bit systému jede RaLink RT61 chip ve WiFi kartě!

Jinak sem přišel z chlastání a instaluji nějaké drivery. Zítra poslední soft a mám vše...
Sattero
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka